Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 03 Sty 2020 16:08 

Rejestracja: 03 Sty 2020
Posty: 1
Kothson napisał(a):
Oddam groupona na jedzenie w Dubaju (14 lokalizacji, również w Abu Dhabi oraz Szardży). Groupon na dwie pizze średniej wielkości oraz jeden soft drink.

Nie udało mi się zrealizować, ponieważ źle oobliczyłem noclegi i w nocy w biegu musiałem ruszać na lotnisku. W Dubaju można skorzystać na palmie, w Al Barsha, w Deirze itp.

Oddam za darmo, valid date 01/02/2020 - oddam pierwszej osobie, która pokaże bilet lotniczy do tej daty, oczywiście bez danych osobowych, bo one mnie nie interesują.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#62 PostWysłany: 07 Sty 2020 08:48 

Rejestracja: 04 Sty 2020
Posty: 4
Witam,
wylatuje 24.01. Jestem zainteresowany grouponem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 07 Sty 2020 09:02 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
@nap3 , nigdy ,przenigdy nie wrzucaj danych Twojej rezerwacji. Skasuj natychmiast nr PNR i nazwisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 07 Sty 2020 09:21 

Rejestracja: 04 Sty 2020
Posty: 4
jak skasować to zdjęcie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 07 Sty 2020 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Opcja Zmień przy swoim poście, następnie na samym dole sekcja Wysłane załączniki i usuń zdjęcie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 07 Sty 2020 09:42 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Lub PW do admina na szybko.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 07 Sty 2020 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
do którego jak modów czy adminów jest garstka i żaden nie jest dostępny ? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 07 Sty 2020 09:52 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
A na marginesiez groupon oddany już.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 30 Lis 2021 21:07 

Rejestracja: 08 Kwi 2011
Posty: 57
W Barsha Heights polecam chińska restauracje Beef King. Świetna jest również sieć libańskich fast foodow Allo Beirut. Jeśli ktoś jest na EXPO Arabian Tea House to super miejsce na obiad :) nie jestctanio ale warto - maja tez restauracje w Bur Dubaj
Góra
 Profil Relacje PM off
Paolo_ lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 14 Sie 2022 08:06 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Inflacja dotarła i do Dubaju. Nie ma już słynnej Arabic Shwarmy za 5 AED na każdym rogu. Ceny skoczyły nawet i o 100%.

Nadal relatywnie tanio i zarazem bardzo smacznie w Khalafan Al Shaer w Bur Dubai, tuż przy stacji metra Sharaf DG. Koszt 6 AED można wybrać spicy / non-spicy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 19 Wrz 2022 19:56 

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 110
Orientuje się ktoś może czy w Dubaju mają jakąś aplikację typu pyszne czy uber eats do zamaiawia jedzenia? Kilka lat temu byłem i zamawiałem często coś telefonicznie do hotelu i to zawsze był stres i loteria czy obiad dojedzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 20 Wrz 2022 03:03 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
@inozz w Dubaju króluje Talabat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 20 Gru 2022 19:25 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
polecana przez Maciej Je knajpka na rybę i krewetki Bu Qtair to jak dla mnie największa porażka kulinarna Dubaju, no chyba ze kogoś interesuje spalona na wiór ryba i nie lubi smaku krewetek to pewnie będzie zadowolony.

z fajnych miejscówek z tanim jedzeniem które nigdzie nie jest opisane

Al Rigga The Night Market (Deira) nie daleko stacji Union ,
street foodowa przestrzeń , można poczuć się jak w Azji,
duży wybór dan (głownie azjatyckich w cenach od 10 do 30zl)
głownie Filipińczycy tam przychodzą.

The Dubai Mall
z fajnych opcji budżetowych polecam wizytę w sklepie spożywczym Waitrose, maja tam pyszne sałatki na wagę.

jeśli ktoś szuka kulinarnych uniesień to polecam

Bestoon Samad Iraqi Food Restaurant (Deira )
knajpka mieści się w centrum handlowym niedaleko Al Rigga The Night Market
na pierwszy rzut wydaje się ze cenowo wychodzi drogo bo np: Iraqi Kebab kosztuje 79AED, ale jest to duża porcja, spokojnienie na dwie os. , w tym jest w gratisie sałatka, zupa, chleb, herbata (chlebek jest świeżo pieczony, pyszny, donoszą go bez przerwy) .
Wg mnie jedno danie główne i przystawka jest tam w zupełności wystarczające żeby dobrze zjeść.
ja na pewno tam wrócę jak będę w Dubaju

z ciekawych opcji do rozważenia (bez polecenia konkretnego miejsca) są Hotpot ,
macie all you can eat ( a w zasadzie cook) za 59 AED na osobę z napojami (herbata , woda , soki, softy)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
skrzat uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 17 Kwi 2023 10:30 

Rejestracja: 14 Kwi 2023
Posty: 6
@luke_ro Co do Bu Qtair to się nie zgodzę. Dla mnie punkt obowiązkowy na kulinarnej mapie Dubaju. Może Ty źle trafiłeś albo Bu Qtair nie trafiło do Ciebie. ;)

Od siebie polecę na pewno:
[*] Ravi (klasyk - kuchnia pakistańska)
[*] Off the Hook (Fantastyczne owoce morza podawane w ciekawy sposób ;) )
[*] Al Mallah Dhiyafah
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 23 Sie 2023 23:24 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Jak aktualnie wygląda cenowo w Dubaju kupowanie jedzenia do przygotowania (sami gotujemy) np. w Carrefourach lub innych spożywczakach? W porównaniu z PL albo ogólnie z Europą: np. z Hiszpanią, Francją lub Włochami?
Pytam, bo dawno nie korzystałem, a jak ostatnio byłem to wykupiłem w hotelu i się nie interesowałem zbytnio ;)
Dla porównania dla 5-osobowej rodziny za 4 dni końcem roku mam do wyboru apartament w Marinie za ok. 3000 zł (jakiś nie za drogi, ale ponoć warty ceny) albo Hotel Atana mi proponuje za 6000 zł z half board - hotel znam, wiem, że "na za.upiu" trochę, ale będę miał wynajęte auto no i są busy z hotelu. A jedzenie było tam dobre parę lat temu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 24 Sie 2023 00:00 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 222
niebieski
I tym razem wez hotel dla swojej grupy aby się nie stresować . Skoro jedzenie było dobre i dysponujesz samochodem to po co kombinować.
W Marinie jest Carrefour ( sam korzystałem z kurczaka z grilla i na przydrożnej ławce przyswajałem go) ale po co ci to? Co rano będziesz biegał po jajka i pieczywo aby śniadanie zrobić? Skoro śniadanio/kolacja wychodzi 160zł /os w hotelu?
Temat rzeka i zależy od portfela. To że jadłem syty obiad za niecałe 20zł na ulicy nie każdemu taki styl może pasować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 24 Sie 2023 08:47 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Dziękuję za poświęcony czas. Pytałem jednak o ceny artykułów spożywczych... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 24 Sie 2023 09:23 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
@sanchopan odpowiadając na twoje pytanie, ceny produktów spożywczych w supermarkecie są dużo niższe niż ES/FR/IT.

Dodatkowo w hipermarketach (tylko tych największych) mają spory wybór gotowych dań, sałatek i przekąsek - również bardzo tanio. Dania za ładą prezentują się niesamowicie atrakcyjnie, ale w praktyce smak i jakość moim zdaniem średnia (testowałem kilka sałatek i samosy).
Jak już ma być zaopatrzenie z supermarketu to najbardziej polecam brać oliwki i daktyle. No i kuleczki labneh marynowane w oliwie (te akurat nie są tanie ;) )

Jeśli cie interesują dokładne ceny, to możesz zobaczyć gazetki promocyjne, lub ich portale online shopping i będzie można sprawdzić dokładne ceny. Ale w moim odczuciu dużo taniej niż wymienione przez ciebie ES/FR/IT, i trochę taniej niż PL.

Najtańsze supermarkety w Dubaju to siec VIVA. Najdroższe to Choithrams i Geant. Carrefour - gdzieś po środku.


PS/offtopic: Hotel Atana "na za.upiu"? :? Gwarantuje, że może być dużo, dużo gorzej :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#79 PostWysłany: 24 Sie 2023 09:51 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
O! Dziękuję! Nie wiedziałem - cenne info. :D

Co do Atany, to tak większość mówi - ja tak nie uważam, bo metro blisko no i też uważam, że "na uboczu" to są gorsze i dalsze lokalizacje. Ale chciałem uprzedzić ewentualne uwagi - jednak jak widać zasadniczo się zgadzamy :)
Dzięki raz jeszcze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 24 Sie 2023 17:01 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 107
Loty: 115
Kilometry: 212 921
W marcu byłem powtórnie w Atanie po trzech latach i hotel stracił bardzo w moich oczach.Śniadania były i są ok ale obiady i kolacje mocno poszły w dół smakowo i jeśli chodzi o wybór to też nie to co kiedyś.Na korytarzach w obu wieżowcach i na różnych piętrach specyficzny smród.Z darmowych transportów w marcu został tylko do Mall of Emirates.
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group