Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 202 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 15 Lis 2017 14:15 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
inna877 napisał(a):
Witam :)

mam stopa 16h w styczniu, sama nie wiem brać hotel czy wycieczkę i posiedzieć na lotnisku ale..

czy ktoś mi moze powiedziec jakie są mniej wiecej ceny jedzenia na lotnisku i na mieście ?! no przekopałam forum i nic :D jakieś mega wysokie? czy dla polki z plecakiem i niskim budżetem do ogarnięcia ?:)



Też w styczniu mamy 16h przerwy, planujemy skorzystać z darmowego noclegu (o ile się uda) przespać się parę godzin ponieważ mamy wylot z Warszawy o 21 i później wziąć darmową wycieczkę po Doha.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#142 PostWysłany: 15 Lis 2017 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@YeahBunny program +Qatar obowiązuje do 31 grudnia, więc o ile go nie przedłużą to nie będą już oferowane darmowe noclegi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 15 Lis 2017 16:57 

Rejestracja: 27 Paź 2014
Posty: 88
noclegi są do kwietnia, trzeba zabukować do grudnia z tego co widziałam na stronie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 15 Lis 2017 20:10 

Rejestracja: 08 Kwi 2017
Posty: 39
Dokładnie, do 31 grudnia trzeba zarezerwować hotel. Nocleg max do końca kwietnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 27 Gru 2017 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Czy ktoś już miał doświadczenie z tymi hotelami? Który najlepiej wybrać? W sensie atrakcji w stylu basen, jackuzzi, śniadanie oraz najlepszego położenia w mieście.
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 27 Gru 2017 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@pifko ja korzystałem z 5-gwiazdkowego Fraser Suites Doha. Bardzo przyjemny hotel, z basenem na dachu, ponadto hotel zapewnił mi transfer z/do lotniska. W niedalekiej odległości znajduje się Muzeum Sztuki Islamskiej, Souq Waqif i Spiralny Meczet.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#147 PostWysłany: 27 Gru 2017 19:49 

Rejestracja: 08 Kwi 2017
Posty: 39
Holiday Villa Hotel & Residence - przetestowany, darmowy transfer. niestety leży na obrzeżach, taxi z/do muzeum 20riali nas wyniosło. tak więc hotel z postu wyżej na pewno lepiej, bo leży w centrum "atrakcji"
Góra
 Profil Relacje PM off
pifko uważa post za pomocny.
 
      
#148 PostWysłany: 27 Gru 2017 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Kalispell napisał(a):
@pifko ja korzystałem z 5-gwiazdkowego Fraser Suites Doha. Bardzo przyjemny hotel, z basenem na dachu, ponadto hotel zapewnił mi transfer z/do lotniska. W niedalekiej odległości znajduje się Muzeum Sztuki Islamskiej, Souq Waqif i Spiralny Meczet.

@Kalispell, korzystales moze ze SPA, jak pytalem o masaze to polecano mi ten hotel?
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 27 Gru 2017 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
@cccc przykro mi, ale odnośnie SPA nie wypowiem się. Korzystałem tylko z siłowni, która usytuowana jest na najwyższym piętrze, z fajnym widokiem na Doha oraz Zatokę Perską.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 28 Gru 2017 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Kalispell napisał(a):
@pifko ja korzystałem z 5-gwiazdkowego Fraser Suites Doha. Bardzo przyjemny hotel, z basenem na dachu, ponadto hotel zapewnił mi transfer z/do lotniska. W niedalekiej odległości znajduje się Muzeum Sztuki Islamskiej, Souq Waqif i Spiralny Meczet.

Dzięki.
Transfer bezpłatny? Jeśli tak to jak załatwiłeś? Bo jak sprawdzałem w innych hotelach to koszt 25usd
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 29 Gru 2017 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1544
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
również polecam fraser suites.

Oferuja darmowy transfer co 2 godziny z lotniska i na lotnisko. moga ci rowniez zaoferowac private service za 50/60 QR kiedy zechcesz.
Najlepiej napisz do nich maila na concierge.doha@frasershospitality.com. Po mnie na lotnisko przyjechali za darmo nawet po czasie - zadzwonilem do nich z informacji turystycznej bo spoznilem sie kilka minut na shuttle a nie napisalem im wczesniej z ktorego busa chce skorzystac
Góra
 Profil Relacje PM off
pifko uważa post za pomocny.
 
      
#152 PostWysłany: 29 Gru 2017 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Z tego co ja się orientowałem to darmowy Shuttle bus na pewno mają hotele: Oryx Rotana, HOLIDAY INN DOHA oraz wspomniany Fraser Suites Doha.
Ja zamawiałem miejsce w busie poprzez kontakt na adres: concierge.doha@frasershospitality.com (jeszcze kontakt telefoniczny - Concierge Manager number: +974-77267711 or + 974-550-841-49). Kierowca czekał na mnie z kartką przy wyjściu na halę przylotów.

Poniżej rozkład busików:

Załączniki:
fraser.jpg
fraser.jpg [ 48.55 KiB | Obejrzany 1894 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
pifko uważa post za pomocny.
 
      
#153 PostWysłany: 24 Wrz 2018 04:50 

Rejestracja: 28 Sie 2016
Posty: 147
Ponieważ ja się nie załapałam na spanie w hotelu, to doświadczenia innego typu załączam poniżej.

- wielkie amebowate lotnisko, które ma wysokie zagęszczenie ludźmi ograniczone czasowo i przestrzennie
- trochę sztuki, trochę placów zabaw dla dzieci, fajna ekspozycja z dinozaurami w strefie handlowej
- dużo miejsc do siedzenia, mało do spania (wygodne krzesła z podłokietnikami)
- do drzemania niekoedukacyjne quiet roomy
- wifi - na e-ticket reference number
- najtansza kawa (14-18 QAD) i smaczne owoce/soki (ok. 20 QAD) - kawiarnia Del Monte (koło gate A3)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 25 Paź 2018 12:19 

Rejestracja: 17 Maj 2013
Posty: 10
Hej,
Czy orientujecie się czy 1:55 wystarczy między lotami? Chodzi mi o loty łączone Qatar Airways.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 25 Paź 2018 12:22 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
wystarczy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 02 Lis 2018 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Jak z alkoholem w podręcznym przy przesiadce w Doha? Lecimy z Kijowa więc chcemy się zaopatrzyć w co nieco na lotnisku :)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 02 Lis 2018 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@juggler5 jesli nie bedziesz opuszczal lotniska i alkohol bedzie z paragonem w specjalnie zaklejonej torbie, ktora otrzymasz w sklepie duty free, to nie bedzie problemu.
Wyjatkiem moga byc przeloty do Australii, gdyz prawo australijskie zabrania:

https://www.homeaffairs.gov.au/travelse ... osols-gels

Podobnie z przelotami do USA, wszystkie plyny powyzej 100ml, nie zakupione na lotnisku w Doha moga zostac skonfiskowane, zalezy od humoru urzednikow.
Btw przewozilem tranzytem w specjalnie zaklejonej torbie do HK i nie bylo problemu. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
juggler5 lubi ten post.
juggler5 uważa post za pomocny.
 
      
#158 PostWysłany: 20 Lis 2018 17:30 

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 78
Moja przesiadka WAW-DOH-BKK trwa 1h50min.
To moj pierwszy tak daleki, lot, a dodatkowo przesiadka.

Rozumiem, ze po odebraniu przez busa lotniskowego i dotarciu na terminal bede musial uwazac, aby przypadkiem nie wyjsc poza strefe security?
Jedyne opisy tej przesiadki jakie znalazlem dotycza jeszcze lotniska sprzed remontu w 2013 roku.
Gdzie musze sie udac po przybyciu na terminal? Jak widze po postach z tego watku - bede przechodzic ponowna kontrole bezpieczenstwa pomimo bycia w security zone. Ile ona przewaznie zajmuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 20 Lis 2018 17:34 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Cytuj:
Gdzie musze sie udac po przybyciu na terminal? Jak widze po postach z tego watku - bede przechodzic ponowna kontrole bezpieczenstwa pomimo bycia w security zone. Ile ona przewaznie zajmuje?

Zgodnie ze znakami Transfer.
Kontrola zajmuje czasami 10, a czasami 50 minut - różnie bywa.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pole lubi ten post.
 
      
#160 PostWysłany: 20 Lis 2018 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
przesiadalem sie parokrotnie na nowym DOH i security na transferze nigdy nie zajelo wiecej niz kilka minut. Raz mocno mi sie spieszylo, bo mialem przesiadke bodajze 45 czy 50 min, dalem o tym znac obsludze i puscili mnie bez kolejki

Ogolnie, bo mysle ze to dla Ciebie kluczowa informacja: 1h50min spokojnie starczy tam na spokojna przesiadke.

btw gdybys zadal sobie odrobine trudu i przeczytal ostatnie 2-3 strony watku, to znalbys juz odpowiedz na zadane przez siebie pytanie nawet bez jego zadawania
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez rw30, 20 Lis 2018 19:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 202 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group