Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
(za @Zeus)

Darmowe wycieczki od THY
touristanbul-od-turkish-airlines,1144,141652

Darmowe noclegi od THY przy długich przesiadkach
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... l-service/
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... tm_term=pc


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1671 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 84  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 21 Lis 2018 10:46 

Rejestracja: 13 Wrz 2010
Posty: 77
Dziękuję za odpowiedź.
Nie ma pomiędzy innego lotu.
Zastanawia mnie ta lista na której nie ma Polski, więc nie jestem pewna czy nadal przysługuje.:
https://www.turkishairlines.com/en-tr/f ... :40-134002
Czy w celu potwierdzenia zadzwonić na infolinię czy ten hotel będzie gdzieś widoczny w momencie rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#442 PostWysłany: 21 Lis 2018 10:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
W stanowisku transfer THY dostaniesz hotel.
Zadzwonić zawsze można, ale lepiej na turecką infolinię
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#443 PostWysłany: 12 Gru 2018 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Spore zmiany w rozkładzie lotów TK z Warszawy.

Już od stycznia zmieniają się godziny na
WAW - IST
Pn,Cz 09:15 - 13:50
Śr,Pt,Nd 18:55 - 23:25
So 09:50 - 14:25

IST - WAW
Pn,Cz,So 07:50 - 08:20
śr,Pt,Nd 17:30 - 18:00

Następne drobniejsze już korekty (ale też warto sprawdzić bo różnice 1h są i na przylocie i na wylocie zależnie od dnia) są po zmianie czasu czyli od kwietnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#444 PostWysłany: 22 Sty 2019 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Czy ktoś ma może doświadczenia w 737 Max w biznesie i może się podzielić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#445 PostWysłany: 03 Lut 2019 13:38 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Czy nocleg w Stambule jest dostępny pod warunkiem, że lot na trasie WAW-IST-YUL na odcinku WAW-IST jest na pokładzie TK?. Teraz jedna z wyszukiwarek pokazuje mi dolot do IST z WAW na pokładzie naszego LOT'u a po 22 godzinach dopiero lot do Kanady jest na pokładzie TK. I nie wiem czy się załapię na to.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#446 PostWysłany: 03 Lut 2019 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
Musi być całość TK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#447 PostWysłany: 03 Lut 2019 14:00 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Właśnie dostałem odpowiedź na FB od TK.

"Hello, the accommodation service is available to international passengers traveling from outside Turkey who have a connecting flight to their final destination outside Turkey which departs from Istanbul Atatürk Airport. The accommodation service is also available to passengers traveling on codeshare flights connecting in Istanbul. Best regards."
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#448 PostWysłany: 03 Lut 2019 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
W takim razie albo zmieniły się zasady (wątpię) albo wprowadzają w błąd.

Poza tym loty LO masz na numerach LO czy na numerach TK?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#449 PostWysłany: 03 Lut 2019 14:08 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Niby na LO, więc lipka.

Update: poprosiłem ich, żeby sprawdzili ten dzień.

According to our checks, we have a codeshare flight on that specific day. A complimentary hotel accommodation will be provided to our passengers when there are more than 10 hours (for economy cabin passengers) and 7 or more hours (for business cabin passengers) waiting during their international connecting flights due to TA schedule structure. However, if your destination can be reached by an alternative flight to your first flight and the waiting time is less, you cannot take advantage of the hotel service. And if you made your reservation please share with us your ticket number starting with 235 and we will perform the necessary checks and inform you if you are eligible to use the hotel service.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#450 PostWysłany: 03 Lut 2019 18:13 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
-- 03 Lut 2019 18:13 --

kemot napisał(a):
W takim razie albo zmieniły się zasady (wątpię) albo wprowadzają w błąd.

Poza tym loty LO masz na numerach LO czy na numerach TK?


U nich na stronie też jest info.

"The accommodation service is also available to passengers traveling on codeshare flights connecting in Istanbul."

https://www.turkishairlines.com/en-us/f ... index.html
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#451 PostWysłany: 03 Lut 2019 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
zakino napisał(a):
Niby na LO, więc lipka.

Update: poprosiłem ich, żeby sprawdzili ten dzień.

According to our checks, we have a codeshare flight on that specific day. A complimentary hotel accommodation will be provided to our passengers when there are more than 10 hours (for economy cabin passengers) and 7 or more hours (for business cabin passengers) waiting during their international connecting flights due to TA schedule structure. However, if your destination can be reached by an alternative flight to your first flight and the waiting time is less, you cannot take advantage of the hotel service. And if you made your reservation please share with us your ticket number starting with 235 and we will perform the necessary checks and inform you if you are eligible to use the hotel service.

Ale tylko pod warunkiem, że ten rejs LOTu zakupisz na numerkach TK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#452 PostWysłany: 03 Lut 2019 19:03 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Wiadomo :)
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#453 PostWysłany: 19 Lut 2019 15:22 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 42
Hej, mam pytanie. Zastanawiam się nad lotem z przesiadką, ale nie wiem na jakich zasadach funkcjonuje polityka bagażowa w przypadku lotów code-share. Chcę kupić bilety do USA z Warszawy z przesiadką w Stambule na stronie przewoźnika Turkish Airlines. Pierwszy lot WAW-IST realizowany przez polski LOT, drugi IST-JFK przez Turkish Airlines. Na stronie Turkisha w przypadku bagażu rejestrowanego mam informację o 2 bagażach do 23 kg, ale nie wiem czy dotyczy to całego lotu czy tylko 2 lotu realizowanego przez Turków. Z góry dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#454 PostWysłany: 19 Lut 2019 15:26 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Tak samo jak zawsze
Góra
 Profil Relacje PM off
kemot lubi ten post.
 
      
#455 PostWysłany: 19 Lut 2019 16:48 

Rejestracja: 19 Lut 2019
Posty: 42
Czyli? Pierwszy raz będę leciał z przesiadką, więc chciałem dopytać szczegółów, ale widzę, że nawet ciężko o to na tym forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#456 PostWysłany: 19 Lut 2019 17:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Jak mi to zabrakło w tym forum. Zamiast poszukać, to pomarudzi jakie to forum jest złe...

Jak masz wszystko na jednym bilecie, to robisz tak jak Turk Hava Yollari ci pisze.
Góra
 Profil Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
 
      
#457 PostWysłany: 11 Mar 2019 23:12 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
.

Załączniki:
Istanbul-New-Airport.png
Istanbul-New-Airport.png [ 530.86 KiB | Obejrzany 2093 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#458 PostWysłany: 11 Mar 2019 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
@chlodnik229 , za to łatwo na forum o jednopostowców, którzy nie potrafią zadać sobie trudu przeczytania wątku. Kilka protipów na dobry start:
Na całym świecie zachowując się kulturalnie można liczyć na odwzajemnienie.
Pytania bez uprzedniego przeczytania wątku uznawane są za brak kultury.
I teraz najlepsze - odpowiedź na Twoje pytanie mogła się już wcześniej pojawić i nie zniknęła!!! Niezwykłe, co?

Wyposażony w tę wiedzę idź sławić imię fly4free na świecie.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#459 PostWysłany: 08 Kwi 2019 22:52 

Rejestracja: 08 Kwi 2019
Posty: 1
ghostwriter napisał(a):
I teraz najlepsze - odpowiedź na Twoje pytanie mogła się już wcześniej pojawić i nie zniknęła!!! Niezwykłe, co?

Przejrzałem wszystkie posty w tym wątku, ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć jak jest z tym bagażem, żeby rozwiać wątpliwości?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#460 PostWysłany: 23 Kwi 2019 08:31 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 346
niebieski
Niestety Turkish Airlines nie popisał się i odwołał mój lot ze Stambułu do Warszawy w ostatnią niedzielę (za mało pasażerów, podobno częsta praktyka). I tak:

1. 20 minut w kolejce do CARE POINT (byłoby więcej, ale podsłuchałem jak odsyłają Niemca, który skwitował to siarczystym Schei...) tylko po to aby się dowiedzieć, że tutaj mi nie pomogą i muszę iść do TRANFER/TRANSIT DESK (które jest na przylotach).
2. TRANFER DESK, kolejne 20 minut, Pani najspokojniej świecie zapewniła mnie, że dziś już lotu nie ma i zapewniają hotel i transport do centrum Stambułu i lot jutro TK. Na pytanie o wizę twierdziła, że Polacy nie potrzebują wizy do Turcji...
3. Bardziej kumaty gość wziął BP i stwierdził, po moim przypomnieniu o dzisiejszym locie LOT, że mnie "wpisze" na ten lot.
4. Kolejne 30 minut, nic, koleś poszedł na przerwę.
5. Poszedłem do SALES TICKET i tam bez większych problemów dostałem przebookowanie na LOT (kosztowało 1053 pln, dla mnie free)
6. Z SALES TICKET odesłali mnie to agenta LOTu, agentka wydała BP i z powrotem do SALES TICKET
7. Podobno zmienili dane bagażu, ale do dziś nie doleciał
8. W międzyczasie kolejka do TRANSFER DESK wzrosła przynajmniej 3-krotnie... pewnie stoją do dziś

WNIOSKI:
1. Samemu sprawdzać połączenia...
2. Jeżeli lot ma być nie-TK, to chyba lepiej od razu do SALES TICKET uderzać
3. Można też kupić wizę i pozwiedzać Stambuł...

Nie wiem na ile jest to związane z kwestią dojazdu, ale na pewno wiąże się z nowym lotniskiem.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Kwi 2019 15:23, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę z Dojazdu na/nowe lotnisko Yeni Havalimanı
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1671 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 84  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group