Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lis 2018 23:08 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 14
Witam Forumowiczów:) takie pytanko do znawców tematu - czy jest jakieś bezpośrednie połączenie ( tunel podziemny? )Terminalu 1 z Terminalem 2 na DXB?
22 listopada wczesnym rankiem oddaję auto na T1 i muszę przedostać się na T2. Na google pokazuje, że tylko taryfą. Wydawało mi się jednak, ze gdzieś czytałem o tunelu łączącym oba lotniska i zamiast objeżdżać taksówką dookoła, można pocisnąć z buta tunelem. Proszę o info, czy rzeczywiście jest tam jakieś połączenie, czy tylko wydawało mi się:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 03 Lis 2018 23:09 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Tunel jest tylko dla tranzytowych. Takze zostaje ci Taxi albo uber.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lis 2018 23:15 

Rejestracja: 01 Lut 2015
Posty: 14
gruby_inversia napisał(a):
Tunel jest tylko dla tranzytowych. Takze zostaje ci Taxi albo uber.

OK. dzięki za info:)
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 21 Lis 2018 01:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
darby napisał(a):
Witam Forumowiczów:) takie pytanko do znawców tematu - czy jest jakieś bezpośrednie połączenie ( tunel podziemny? )Terminalu 1 z Terminalem 2 na DXB?
22 listopada wczesnym rankiem oddaję auto na T1 i muszę przedostać się na T2. Na google pokazuje, że tylko taryfą. Wydawało mi się jednak, ze gdzieś czytałem o tunelu łączącym oba lotniska i zamiast objeżdżać taksówką dookoła, można pocisnąć z buta tunelem. Proszę o info, czy rzeczywiście jest tam jakieś połączenie, czy tylko wydawało mi się:)


nie jestem tego na 100% pewny, ale wydaje mi się że (przynajmniej niektóre, a może wszystkie? ) wypożyczalnie miały 'facilities' i na T1 i na T3.... a czy na T2 to zupełnie nie wiem.... ale skontaktuj się z wypożyczalnią po porstu i dopytaj, bo być może będziesz mógł po prostu zostawić samochód na T2 (nawet jeśłi będziesz go brał z T1).
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Wrz 2019 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Na lotnisku DXB jest darmowa usługa TAXI między terminalami. Usługa jest dla wszystkich, ale pierwszeństwo mają rodziny z dziećmi i osoby starsze.
https://pointsofarabia.com/dubai-airpor ... minal-use/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Paź 2019 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Na chwilę obecna ta usługa dotyczy wyłącznie Terminala 3 i nie ma możliwości transferu pomiędzy terminalami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group