Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Maj 2021 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
Zdaje sobie sprawe, ze aktualnie wizyta w Jemenie jest w zasadzie niemozliwa, ale liczac ze kiedys i tam nastana spokojniejsze czasy...

Czy byl ktos z Was moze w Szibam, miescie z ponad 2000 lat historii, a slynacym z wielopietrowych budynkow budowanych z glinianych cegiel - stad tez mowi sie o nim "Manhattan pustyni". Trafilem na artykul o tym miejscu i mocno mnie zainteresowalo :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Szibam

Chyba @cccc nie tak dawno byl w okolicy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute
#2 PostWysłany: 18 Maj 2021 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Mar 2017
Posty: 172
Loty: 195
Kilometry: 417 254
Sanaa też ma bardzo ciekawą architekturę. Miałem to kiedyś na krótkiej liście razem z Erytreą, teraz tak jak Ty czekam na lepsze czasy.
Jak chcesz poczytać jak podróżowało się po Jemenie jakieś 15 lat temu to zajrzyj na www.yahodeville.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Cze 2021 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Gregggor napisał(a):
Chyba @cccc nie tak dawno byl w okolicy?

Sorry, ze nie moglem wczesniej odpisac, bo mialem ostrzezenie. Zgadza sie, ale tylko w Seiyun podczas przesiadki, a celem byla magiczna Socotra.

atrakcje,1151,94619&p=1310261&hilit=yemenia#p1310261

Ten kraj oczarowal bardzo :), z reguly podrozuje sam, myslalem nawet zabrac jedna osobe z forum, ale nie wiem, czy to dobry pomysl, bo kraj jest niebezpieczny i nie chce odpowiedzialnosci, a miala to byc osoba albo zbanowana, albo ta, ktorej relacja zajela ostatnie miejsce, tak na pocieszenie, bo mysle innymi schematami i sam wiem ile trudu kosztuje napisanie Relacji. Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 21 Cze 2021 19:16 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1387
Loty: 813
Kilometry: 1 220 941
srebrny
yendras napisał(a):
Sanaa też ma bardzo ciekawą architekturę. Miałem to kiedyś na krótkiej liście razem z Erytreą, teraz tak jak Ty czekam na lepsze czasy.
Jak chcesz poczytać jak podróżowało się po Jemenie jakieś 15 lat temu to zajrzyj na http://www.yahodeville.com

Jeżeli jeszcze myślisz o Erytrei to gorąco polecam, inny świat, byłem 4 dni (Asmara+Massawa), żałuję że nie starczyło czasu aby jeszcze odwiedzić Park Narodowy archipelag Dahlak.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 21 Cze 2021 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Mar 2017
Posty: 172
Loty: 195
Kilometry: 417 254
@DMW pewnie, że myślę :)
kiedy byłeś ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Cze 2021 18:44 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1387
Loty: 813
Kilometry: 1 220 941
srebrny
Byłem w lutym 2018, jak będziesz już gotowy to wyślę Ci na pryw różne informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Cze 2021 19:46 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8908
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@DWM A dlaczego nie podzielić się tą wiedzą na forum?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
DMW lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 22 Cze 2021 19:57 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1387
Loty: 813
Kilometry: 1 220 941
srebrny
@Sudoku, chętnie ale musiałbyś mi załatwić jakiegoś ghostwritera aby to całościowo ładnie opisać... :D
Łatwiej mi jest wrzucać pojedyncze konkretne informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 15 Wrz 2022 16:10 

Rejestracja: 08 Kwi 2022
Posty: 70
Co ciekawe, w Jemenie są 2 miasta o nazwie Shibam.
Gdy mówiliśmy samo Shibam to często Jemeńczycy sądzili że chodzi o ten blisko Sany.
Żeby podkreślić że chodzi o Manhattan pustyni trzeba było mówić Shibam Hadramaut.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gregggor lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group