Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lut 2022 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Myślę, że warto odnotować otwarcie i sprzedaż biletów do Muzeum Przyszłości (Museum Of The Future) w Dubaju.
Na stronie widzę, że cena 145 AED
https://museumofthefuture.ae/en
Był ktoś/będzie - może się podzieli czy warto i czego można się spodziewać.
pozdrawiam i miłego zwiedzania :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 16 Mar 2022 08:18 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Na dzień dzisiejszy bilety na Museum of the Future wykupione na 2 tygodnie do przodu. Polecam nie jechać tam z myślą że kupimy sobie bilet w kasie i wejdziemy ;) Ewentualnie warto podjechać wieczorem zrobić sobie fotki bez wchodzenia do środka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Mar 2022 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Ja się odbiłam od ściany ale jak pisze @NBE322 i tak warto było podjechać, bo budynek od zewnątrz wygląda absolutnie niesamowicie, szczególnie wieczorem. Aż trudno uwierzyć, że ta budowla istnieje naprawdę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Mar 2022 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
W Dubaju nigdzie nie polecam kupować biletów na spontanie, podchodząc do kasy. Po pierwsze praktycznie zawsze będą kolejki; po drugie najczęściej bilet kupowany online będzie tańszy (no i lepiej doczytany co do warunków). Ja miałem zasadę rozglądania się dzień/dwa przed chęcią skorzystania z jakiejś atrakcji + Google i trafiałem na perełki w stylu zakupu biletu na Ain Dubai + darmowy pass na Expo. Warto tak to rozgrywać.
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 26 Mar 2022 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Póki co są problemy z dostępnością biletów.
Warto rezerwować wcześniej.
W mojej ocenie zwiedzanie tak na 2h lub więcej.
Z dziećmi może potrwać dłużej ze względu na plac zabaw.
Nie wszyscy wiedzą - mało osób wychodzi bo jest za ekspozycjami - na piętrze (chyba II - piętro nad placem zabaw - tam gdzie są samochody/transport) jest wyjście na zewnątrz na taras widokowy!
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Mar 2022 08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
To dodam do opisu @maginiak i @NBE232 spoiler z nocnej wycieczki:

Image
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 24 Maj 2022 13:18 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Muzeum fajne, niezle doznania już od początku, gdy wsiada się do rakiety. Może nie jest to „must see”, ale jak ktoś jest kolejny raz w Dubaju i szuka czegoś nowego, to jak najbardziej warto. 1,5 godzinki styknie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Gru 2022 12:51 

Rejestracja: 08 Paź 2019
Posty: 212
Trzy razy podchodziliśmy do wizyty w tym muzeum. W końcu bilety zarezerwowane 4 tygodnie wcześniej i się udało. Muzeum ma darmowy parking, ale tylko na 3 godziny. Budynek imponujący, bilety drogie. Trzeba odstać swoje w kolejce do wejścia. Samo muzeum robi wrażenie na dzieciach, na pewno będą się dobrze bawić. Na mnie nie zrobiło szczególnego wrażenia, widziałem ciekawsze. Drugi raz bym nie poszedł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Sty 2023 13:35 

Rejestracja: 04 Maj 2015
Posty: 4
A orientujecie się, na ile sztywno podchodzą do godziny wejścia? W dniu, kiedy mamy lot powrotny do Polski (18:15) są bilety dopiero od 13.00 i mam obawę, że zwiedzając muzeum z dwójką przedszkolaków (czyli z placem zabaw) nie wyrobimy się na lot. Na googlach przejazd na lotnisko spod muzeum pokazuje 15 minut, ale do tego doliczyć korki, czas na nadanie bagażu itp. i nie wiem czy nie robi się za mało czasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group