Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Link do wyrobienie e-visa

https://evisa.gov.az/en/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 311 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 25 Mar 2017 21:02 

Rejestracja: 30 Paź 2014
Posty: 28
Mam pytanie, co muszę zrobić żeby uzyskać wizę tranzytową dwukrotną? przez ewizę można aplikować tylko o wizę 30 dniową jednokrotną.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#162 PostWysłany: 02 Kwi 2017 16:54 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 85
Loty: 94
Kilometry: 182 398
Smulik napisał(a):
Mam pytanie, co muszę zrobić żeby uzyskać wizę tranzytową dwukrotną? przez ewizę można aplikować tylko o wizę 30 dniową jednokrotną.
Pozdrawiam


Musisz sie udać do ambasady w tym przypadku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 26 Kwi 2017 14:46 

Rejestracja: 05 Lut 2011
Posty: 169
niebieski
Cześć! Rok temu byłem w Armenii, bez Górskiego Karabachu. Czy to może być przeszkoda do uzyskania wizy - wjazdu do Azerbejdżanu, czy nie będzie z tym problemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 26 Kwi 2017 14:47 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Nie. Mogą trochę pomarudzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 08 Maj 2017 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2011
Posty: 133
Loty: 434
Kilometry: 719 327
Mały update i podsumowanie procesu e-visa do Azerbejdżanu.

Pomimo informacji, iż istnieje możliwość rodzinnego aplikowania o wizę na stronie https://evisa.gov.az/en/ nam się to nie udało. Nie byłem w stanie wyszukać takiej opcji podczas samego procesu składania wniosku wizowego.
Tak więc każdy z nas (2 dorosłych i jedno dziecko) składał aplikację osobno. Za każdą z aplikacji została pobrana dodatkowa opłata (20 USD podstawa + 4 USD). Wszystkie trzy wnioski zostały „rozpatrzone” w 24h i wizy dostarczone na maila.

My wizy mieliśmy wydrukowane, a przy odprawie granicznej na lotnisku w Baku zostały one podstęplowane.
Spotkaliśmy jednak Polaka który wizę miał w komórce, w PDF i jemu to również przeszło.
Baliśmy się ryzykować, bo nie wiem czy istnieje jednakowe podejście do formy drukowanej i elektronicznej.
System e-visa nie przepuszcza polskich znaków, ale ich brak w imieniu czy nazwiski - jak praktycznie wszędzie - nie jest żadnym problemem.
We wniosku należy podać datę wjazdu i automatycznie przyznawana jest ona na kolejne 30 dni. My nie podawaliśmy adresu gdzie będziemy się zatrzymywać, jako że w Baku byliśmy tylko 1 dzień (transit) i tak też wpisaliśmy w samym wniosku – "transit".
Odprawa paszportowa trwała 2-3 minuty: krótka i sympatyczna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Cubero4 uważa post za pomocny.
 
      
#166 PostWysłany: 08 Maj 2017 13:03 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Ktoś potwierdza, że PDF na komórce wystarcza? Próbowaliście?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 08 Maj 2017 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Po doświadczeniach z Mińska mam pytanie, czy przy odprawie proszą o ubezpieczenie na papierku z pieczątką?
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#168 PostWysłany: 08 Maj 2017 13:23 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
A ubezpieczenie w ogóle jest wymagane?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 08 Maj 2017 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2011
Posty: 133
Loty: 434
Kilometry: 719 327
@pabien - ubezpieczenie do wniosku wizowego i przekroczenia granicy nie jest wymagane
@Arekkk - jako że nie byłem pewny miałem papier wydrukowany - i później podbity. Osobiście rekomenduje wydruk, bo zawsze to mniej problemów w razie gdy trafisz na zmianę która nagle stwierdzi ze PDF w komórce to mało (choć jak pisałem spotkaliśmy jedną osobę której to przeszło)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cubero4 lubi ten post.
pabien uważa post za pomocny.
 
      
#170 PostWysłany: 08 Maj 2017 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 267
Ja w ferworze zapomniałam kompletnie o ubezpieczeniu i pies z kulawą nogą mnie o nie nie zapytał.
Nie ma nigdzie wymagań ubezpieczeniowych ;-)
_________________
http://www.babistravelguide.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cubero4 lubi ten post.
pabien uważa post za pomocny.
 
      
#171 PostWysłany: 29 Cze 2017 16:01 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 74
Wlasnie dostalismy odmowe wizy elektronicznej do Azerbejdzanu.

Due to the discrepancy between the data provided in your e-Visa application form and your travel document, as well as technical mistakes found in your e-Visa application, it has not been possible to give a positive response to your e-visa application. You may apply for an e-visa to the Republic of Azerbaijan again at http://www.evisa.gov.az.

Dodam ze byly to dwa wnioski wiec pomylka w dwoch wnioskach bliska zeru.
Ktos wie o co chodzi?
Dzwonilem do Ambasady i pani z ktora rozmawialem powiedziala ze nie byl to juz pierwszy przypadek dzisiaj ale pomoc nie moze.
_________________
http://my.flightmemory.com/image/dankle.gif
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 29 Cze 2017 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@swazi
Prawdopodobnie jakis blad techniczny, proponuje wyslac aplikacje o e-visa ponownie, a gdy znow nie przejdzie, to mozesz ubiegac sie o wize w konsulacie.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 29 Cze 2017 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 615
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Napisz przez formularz, który jest podany na stronie, niby to jest feedback, ale mnie odpisali jaka jest przyczyna odrzucenia.

Nie złożysz kolejnego wniosku bez kolejnej płatności. Ambasada w Warszawie nic nie pomoże, oni nie wydają wiz turystycznych, taką informację otrzymałem telefonicznie.

U mnie wniosek był odrzucony dlatego, że wpisałem jedno imię, a w paszporcie są dwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 30 Cze 2017 13:18 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 74
cccc napisał(a):
@swazi
Prawdopodobnie jakis blad techniczny, proponuje wyslac aplikacje o e-visa ponownie, a gdy znow nie przejdzie, to mozesz ubiegac sie o wize w konsulacie.
Pozdr.


Mozna w nieskonczonosc wysylac aplikacje tylko jedyny problem ze za kazdym razem traci sie 46 USD za dwie aplikacje :(
_________________
http://my.flightmemory.com/image/dankle.gif
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 30 Cze 2017 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Upps, to niedobrze, w takim razie napisz do nich, tak jak poleca kolega @lukket i zapytaj co jest doklana przyczyna odrzucenia. ;)
Moze rzeczywiscie byl jakis blad?
Szkoda, ze Ambasada w Wa-wie nie wystawia juz wiz i nie potrafi nic pomoc.
A o jaki rodzaj wizy sie starales, jesli mozna zapytac?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 01 Lip 2017 11:54 

Rejestracja: 10 Mar 2013
Posty: 74
cccc napisał(a):
A o jaki rodzaj wizy sie starales, jesli mozna zapytac?


Zwykla turystyczna :(

W miedzyczasie zapytalem przez formularz o powod odrzucenia naszych wnioskow. Czekam czy cos odpowiedza ...
_________________
http://my.flightmemory.com/image/dankle.gif
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 01 Lip 2017 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Daj znac prosze jak ci odpisza, z jakiego powodu odrzucili.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 04 Lip 2017 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Znam osobiście przypadek osoby która próbowała dwukrotnie, dwukrotnie dostając odmowę, więc moim zdaniem nie ma sensu drugi raz wyrzucać kilkunastu USD bo jest spora szansa, że drugi wniosek też zostanie odrzucony. Jeżeli to tylko kilku-kilkunastogodzinne przesiadki, można zostać na lotnisku i się przespać, jeżeli docelowy punkt podróży zaczyna robić się problem.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 05 Lip 2017 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 457
Loty: 240
Kilometry: 423 012
niebieski
kamo375 napisał(a):
Jeżeli to tylko kilku-kilkunastogodzinne przesiadki, można zostać na lotnisku i się przespać, jeżeli docelowy punkt podróży zaczyna robić się problem.

Jeżeli to tylko przesiadki, to chyba w dalszym ciągu można wyrobić wizę tranzytową w ambasadzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 05 Lip 2017 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Można, ale nie każdy nie każdy ma jeszcze czas i po drodze ambasadę. Ja mając przesiadki raz w jedną stronę byłem w Baku, w drugą zostałem przespać się na lotnisku :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 311 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group