Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Gru 2021 07:00 

złoty
Beeline oferuje teraz zakup kart SIM całkowicie przez internet. Włącznie z kartami eSIM, za które niestety jest dopłata +5 GEL.

Testowane z polskim paszportem. Wszystko śmiga. Podczas kupna robi się zdjęcie paszportu webcamem i potem selfie. Potem płatność (Revolut bez problemu) i karta eSIM jest do ściągnięcia natychmiastowo :)

Kartą można zarządzać przez internet w języku angielskim. Menu USSD oraz wiadomości SMS od operatora niestety tylko w języku gruzińskim pisanym w alfabecie łacińskim - czego nie da się (lub raczej: ja nie wiem jak) przetłumaczyć żadnym translatorem....
 Relacje PM off
xkr uważa post za pomocny.

#42 PostWysłany: 04 Mar 2022 20:22 

Mam pytanie odnośnie karty. Czy wystarczy kupić tylko internet czy połączenia też ? Czy jednak połączenia są tam w rozsądnych cenach z Polskiego numeru ?
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 04 Mar 2022 21:09 

platynowy
Nie są w rozsądnych cenach i lepiej korzystać z nr gruzińskiego do rozmów lokalnych.
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 04 Mar 2022 23:27 

niebieski
@NBE322
5 GEL dopłaty za eSIM to mało. W Magti zapłaciłem dodatkowo 10 za eSIM. W związku z tym, że nie wziąłem QR kodu od kobiety na stoisku Magti, to przy przenosinach eSIM na inny telefon musiałem ponownie zapłacić 10 GEL. Najgorsza jest krótka ważność konta i trzeba pamiętać o doładowywaniu 1 GEL, aby nie wygasła.
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 11 Lip 2022 07:44 
Awatar użytkownika

niebieski
pipboy50 napisał(a):
Mam pytanie odnośnie karty. Czy wystarczy kupić tylko internet czy połączenia też ? Czy jednak połączenia są tam w rozsądnych cenach z Polskiego numeru ?

Internet jest niedrogi, kupiliśmy kartę w salonie Magti za 2 GEL i pakiet nielimitowany netu na 7 dni za 7GEL. potem można dokupować pakiety albo taki sam albo np. 1 dzień za 1.5GEL w aplikacji MyMagti.
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 01 Sie 2022 15:28 
Awatar użytkownika

platynowy
@amphi kupowaliście to w punkcie Magti na lotnisku TBS/KUT czy takie coś da się kupić tylko w salonie na mieście?
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 02 Sie 2022 17:35 
Awatar użytkownika

niebieski
kemot ,
Niestety nie moge odpowiedziec z pewnoscia na to pytanie. My kupowalismy na miescie, bo do TBS przyjechalismy marszrutka z EVN. Mam tylko porownanie z EVN, gdzie na lotnisku byly tylko drogie pakiety, niby oficjalny punkt firmy, ale udawali, ze nic nie wiedza o tanszych ofertach. Ostatecznie wiec kupilismy karte w EVN na miescie. Trudno powiedziec z pewnoscia, ale mozliwe, ze w TBS jest podobnie.
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
 Relacje PM off
kemot uważa post za pomocny.

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości