Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
link do formularza wizowego https://dichvucong.bocongan.gov.vn/boco ... matt=26277


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#441 PostWysłany: 25 Mar 2022 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 124
Odkopię "prawiepopandemicznie" - e-wizy znowu są wystawiane dla Polaków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#442 PostWysłany: 11 Paź 2022 10:43 

Rejestracja: 27 Maj 2020
Posty: 24
Loty: 53
Kilometry: 124 190
Witam
Wybieram się do Wietnamu w styczniu i planuje w międzyczasie polecieć na Filipiny na tydzień
W ambasadzie w Warszawie powiedziano mi że muszę wyrobić Visa approval letter i zgłosić się z nim do ambasady aby wyrobić wizę.
Problem w tym że gdy chce to zrobić przez firmy znalezione w internecie Visa approval letter jest równoznaczny z promesą które to są od tego roku wstrzymane.
Czy ktoś z Was wie jak wyrobić potrzebną wizę?
Zastanawiałem się też nad zrobieniem dwóch e-wiz jako że będę tydzień na Filipinach ale nie mam pewności czy ta druga zostanie wyrobiona na czas tym bardziej że w czasie gdy będę na Filipinach w Wietnamie będzie obchodzony Nowy rok - Tet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#443 PostWysłany: 12 Paź 2022 16:43 

Rejestracja: 27 Maj 2020
Posty: 24
Loty: 53
Kilometry: 124 190
Przerobiłem swój plan wyjazdu tak żeby wyrobić tylko raz evise.
Plan wygląda tak ze zwiedze co mam zwiedzić w Wietnamie, polece na Filipiny a z nich bez wizy na lotnisko w Ho Chi Minh i tam zostane w strefie tranzytowej czekając na swój lot do Stambułu. Czy to się może powieść? Czy bilet Ho Chi Minh do Stambułu wystarczy żeby mnie wpuścili na pokład do Wietnamu ?
Czy nie umrę z nudów na lotnisku czekając 20h na kolejny lot ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#444 PostWysłany: 17 Paź 2022 15:37 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Wie ktoś jak rozwiązać taki problem?
Posiadam paszport z datą ważności do kwietnia 2023 r. (czyli < 180 dni), a wylot planuję na początku listopada.

Nowy paszport mogę odebrać najwcześniej na 2 dni przed wylotem.

Czy mogę się starać o e-visę na stary nr paszportu i podróżować z dwoma dokumentami? Starym i nowym przy czym evisa będzie wystawiona na stary nr paszportu?

Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Inny typ wizy bądź drogi uzyskania?

Muszę podróżować na nowym paszporcie, bo po drodze mam tranzyt gdzie wymagają ważności paspzortu co najmniej 6 miesięcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#445 PostWysłany: 18 Paź 2022 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
-- Wto Paź 18, 2022 11:03 pm --

marcinorl napisał(a):
Przerobiłem swój plan wyjazdu tak żeby wyrobić tylko raz evise.
Plan wygląda tak ze zwiedze co mam zwiedzić w Wietnamie, polece na Filipiny a z nich bez wizy na lotnisko w Ho Chi Minh i tam zostane w strefie tranzytowej czekając na swój lot do Stambułu. Czy to się może powieść? Czy bilet Ho Chi Minh do Stambułu wystarczy żeby mnie wpuścili na pokład do Wietnamu ?
Czy nie umrę z nudów na lotnisku czekając 20h na kolejny lot ?


Prawdopodobnie nie wpuszcza cie do samolotu na filipinach na lot do Wietnamu jesli nie przedstawisz wizy do Wietnamu

-- Wto Paź 18, 2022 11:09 pm --

marcinorl napisał(a):
Witam
Wybieram się do Wietnamu w styczniu i planuje w międzyczasie polecieć na Filipiny na tydzień
W ambasadzie w Warszawie powiedziano mi że muszę wyrobić Visa approval letter i zgłosić się z nim do ambasady aby wyrobić wizę.
Problem w tym że gdy chce to zrobić przez firmy znalezione w internecie Visa approval letter jest równoznaczny z promesą które to są od tego roku wstrzymane.
Czy ktoś z Was wie jak wyrobić potrzebną wizę?
Zastanawiałem się też nad zrobieniem dwóch e-wiz jako że będę tydzień na Filipinach ale nie mam pewności czy ta druga zostanie wyrobiona na czas tym bardziej że w czasie gdy będę na Filipinach w Wietnamie będzie obchodzony Nowy rok - Tet


Tet w tym Roku zaczyna sie 22 stycznia.
Nie wyrabiaj zadnej promesy tylko zrob elektronicznie e-visa do VN, nastepna mozesz aplikowac w momencie kiedy przejdziesz kontrole i bedziesz siedzial na lotnisku w iczekiwaniu na lot na filipiny. W praktyce u mnie wyglada to tak ze czekam zazwyczaj max 4dni . Ale jesli Tet bedzie w tym czasie to moze sie to opoznic.

-- Wto Paź 18, 2022 11:15 pm --

Manuel napisał(a):
Wie ktoś jak rozwiązać taki problem?
Posiadam paszport z datą ważności do kwietnia 2023 r. (czyli < 180 dni), a wylot planuję na początku listopada.

Nowy paszport mogę odebrać najwcześniej na 2 dni przed wylotem.

Czy mogę się starać o e-visę na stary nr paszportu i podróżować z dwoma dokumentami? Starym i nowym przy czym evisa będzie wystawiona na stary nr paszportu?

Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Inny typ wizy bądź drogi uzyskania?

Muszę podróżować na nowym paszporcie, bo po drodze mam tranzyt gdzie wymagają ważności paspzortu co najmniej 6 miesięcy.


Chyba poswiecic kilka groszy i zalac passport jakims plynem i isc wyrobic nowy wczesniej ( chyba kosztuje wtedy wiecej choc nie jestem pewien)

Po drugie nie tylko po drodze bo do Wietnamu tez passport musi byc wazny minimum 180 dni wedlug mojej wiedzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#446 PostWysłany: 19 Paź 2022 12:00 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 802
srebrny
Jaki jest aktualnie najszybszy sposób wyrobienia wizy do Wietnamu?
Czy promesy z visą on arrival są jeszcze możliwe do zrobienia?

E-wiza niestety od 5 dni bez skutku a wylot w następnym tygodniu...
W jakim czasie wyrabia wizę Ambasada Wietnamu w Warszawie?
Czy istnieje jakiś pośrednik, który jest w stanie załatwić coś szybciej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#447 PostWysłany: 19 Paź 2022 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
Ambassda Wietnamu w Warszawie wyrabia wizy 😂
Prosze zarobic online to jest ich odpowiedz. Bylem swiadkiem jak robilem legalizacje dokumentow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#448 PostWysłany: 19 Paź 2022 20:46 

Rejestracja: 27 Maj 2020
Posty: 24
Loty: 53
Kilometry: 124 190
Ambasada nie pomoże, mi nie pomogła w niczym.
Visa on arrival jest wstrzymana, zostaje chyba jeszcze znalezienie pośrednika który wyrobi evisa expresem ?

Lovenz :
W mojej sprawie sam nie wiem co robić.
Będę się starał zrobić evisa po wylocie na Filipiny chociaż niewiadomo czy się wyrobią. Napisalem do ambasady polski w Wietnamie, odpisali ze jesli tranzyt do 24h nie trzeba wizy do Wietnamu. Ale czytam tez twoja odpowiedz i innych ludzi chyba na tripadvisorze ze jest to zależne od linii lotniczych, jeśli są tanie linie to mogą nie wpuścić bez wizy. Ja mam w planie Cebu Pacific ale jaka oni maja politykę wpuszczania na pokład nie wiem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#449 PostWysłany: 20 Paź 2022 07:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
Nie mam pojecia. Z Tajlandii na pewno nie polecisz nie majac wizy. Jak chcesz to pozniej podesle ci namiary na kilku agentow z Wietnamu bo teraz tez szukam kogos do wyrobienia TRC (temporary residence cards)
Góra
 Profil Relacje PM off
borcak uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#450 PostWysłany: 20 Paź 2022 08:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
W sprawie TRC napisz mi szczegóły na priv (ze sponsorem czy bez) - myślę, że miałbym kogoś do polecenia.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#451 PostWysłany: 19 Lis 2022 18:06 

Rejestracja: 14 Mar 2020
Posty: 38
Czy lecac czarterem Warszawa-Phu Quoc nie musze posiadać wizy do Wietnamu? Bo zdania sa podzielone z tego co czytam, jakies zmiany po pandemi.
Ewentualnie czy jak juz bede na miejscu moge wystapić o e-wize przez internet i po dostaniu jej poleciec do Hanoi np?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#452 PostWysłany: 19 Lis 2022 19:16 

Rejestracja: 13 Lut 2016
Posty: 42
Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że zwolnienie z wizy mają tylko ci ze zorganizowanym przez agencję wypoczynkiem, ale jeśli się mylę lub ktoś ma nowsze info to dajcie znać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#453 PostWysłany: 30 Lis 2022 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1691
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
wjeżdżał ktoś na evisa z Kambodży lądem? jakiś bus czy coś?
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#454 PostWysłany: 02 Sty 2023 23:21 

Rejestracja: 11 Sty 2020
Posty: 1
Składałem wniosek o wizę do Wietnamu, zasugerowałem się opisem z formularza wypełniając go w formacie imię, imię,nazwisko. Zakładając, że otrzymam wizę- mogą robić problem na lotnisku? Lepiej wystąpić o nową? Lot będzie z Chiang Mai do Da Nang.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#455 PostWysłany: 03 Sty 2023 16:35 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 64
nie ma znaczenia, dostaniesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#456 PostWysłany: 31 Sty 2023 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2016
Posty: 77
Loty: 77
Kilometry: 148 277
niebieski
Będę wyrabiał wizę do Wietnamu przez: https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/
Wymagane jest dostarczenie dodatkowego zdjęcia bez okularów.
Niby wszystko jasne, ale jako okularnik od urodzenia wszystkie zdjęcia w każdym dokumencie mam w okularach (także w paszporcie).
Wolę więc dopytać. Mógłby ktoś potwierdzić, że tak czy inaczej wysyłać zdjęcie bez?

Załącznik:
E-visa.PNG
E-visa.PNG [ 604.14 KiB | Obejrzany 1848 razy ]
_________________
Więcej zdjęć i relacji - Instagram —> https://www.instagram.com/way.weare/
Relacja z Maroko —> https://www.fly4free.pl/forum/maroko-przywitanie-z-afryka,213,169406

4 kontynenty, 31 krajów.
W planach: Peru, Gorce, Hiszpania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#457 PostWysłany: 06 Lut 2023 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1691
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Potwierdzam, że bardzo dokładnie sprawdzają literówki, imiona, daty itp - trzeba się pilnować. U nas w 5 osób na check-in w Denpasar z 20 minut studiowała i spisywała wszystko co się da ze wszystkich wiz. Przy przylocie już mniej, ale jedyna niedogodność, że w SGN jest bajzel na immigration i chyba to jedyne lotnisko gdzie mi z trójką dzieci jednocześnie nie pozwolili podejść tylko życzyli sobie one-by-one.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off
Placko lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#458 PostWysłany: 08 Lut 2023 14:10 

Rejestracja: 08 Lut 2023
Posty: 1
Witam wszystkich!

Chciałbym się Was podpytać czy to prawda, że nie można mieć jednocześnie dwóch e-visa do Wietnamu jednocześnie? System na to nie pozwala/anuluje e-vise kóra była wystawiona jako pierwsza?

13 marca przylatuję do Sajgonu, 14 marca wylatuję na 5 dni do Kambodży i potem kontynuuję podróż po Wietnamie od przylotu do Da Nang.

Obawiam się że muszę wnioskować o 2 e-visę tuż po przylocie i trzymać kciuki żeby zdążyli mi wydać ją w ciągu kilku dni...

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#459 PostWysłany: 08 Lut 2023 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@rychur Niestety to prawda.
Odnośnie oczekiwania na e- wizę, mi ostatnio przyszła po 8 dniach, dzień po zaplanowanym przylocie...Także proponuję mieć plan "b".
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#460 PostWysłany: 18 Lut 2023 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2016
Posty: 77
Loty: 77
Kilometry: 148 277
niebieski
Mam pytane odnośnie zdjęcia w eWizie.
Dzisiaj złożyliśmy wnioski i już opłaciliśmy.

Moja dziewczyna na zdjęciu portretowym jest w pełnym uśmiechu z zębami na wierzchu (tak jest to jej naturalny wyraz twarzy :D).
Dopiero po tym fakcie zorientowaliśmy się, że to w końcu dokument, więc uśmiech jest niewskazany.

Jak myślicie, może być z tym problem?
Idzie zmienić zdjęcie jeszcze przed otrzymaniem wizy (napisaliśmy już na eSupport)?
Wyrabialibyście nową jeśli przyznają z takim zdjęciem?
_________________
Więcej zdjęć i relacji - Instagram —> https://www.instagram.com/way.weare/
Relacja z Maroko —> https://www.fly4free.pl/forum/maroko-przywitanie-z-afryka,213,169406

4 kontynenty, 31 krajów.
W planach: Peru, Gorce, Hiszpania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group