Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
link do formularza wizowego https://dichvucong.bocongan.gov.vn/boco ... matt=26277


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#281 PostWysłany: 18 Sty 2018 14:10 

Rejestracja: 05 Gru 2011
Posty: 34
Loty: 318
Kilometry: 737 209
@redruMML

Numer paszportu - dwie litery i siedem znaków - jest "wydziurkowany" na kartkach w paszporcie a także widoczny w górnym prawym rogu na stronie ze zdjęciem :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#282 PostWysłany: 08 Lut 2018 16:42 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 55
Cześć
Czy ktoś może przerabiał przesiadkę na lotnisku w Ho Chi Minh bez wychodzenia z terminala i bez kupowania wizy? Przylatuje 00:30 Air China z Pekinu i chciałbym lecieć o 8:00 Air Asia do Kuala Lumpur, tak więc miałbym 2 osobne rezerwacje. Czy muszę na te 8h ha kupować wizę czy mogę zostać w strefie transferowej i nie kupować wizy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#283 PostWysłany: 08 Lut 2018 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Cytuj:
National Poland (PL)
Embarkation China (People's Rep.) (CN)
Transit Viet Nam (VN) /Destination Malaysia (MY)

Viet Nam (VN)
TWOV (Transit Without Visa):
Visa required, except for Passengers with a confirmed onwardticket for a flight to a third country within 24 hours. They must stay in the international transit area of the airport and have documents required for the next destination.

Kwestia rozbija się więc o 2 sprawy - czy na lotnisku HCMC jest strefa tranzytowa, oraz jaki masz bagaż.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#284 PostWysłany: 08 Lut 2018 19:14 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 55
Bede mial tylko bagaz podreczny. Wize do Wietnamu i tak bede wyrabial bo w drodze powrotnej chce tam spedzic kilka dni. Tak wiec problem jest w tym czy wyrabiac wize jednokrotna czy doplacac i brac wielokrotna?
Dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#285 PostWysłany: 21 Lut 2018 09:54 

Rejestracja: 21 Lut 2018
Posty: 1
Witam,

Mam pytanie odnośnie ewizy. Wyrabiałam sobie ewize jakiś czas temu, tak szybko jak zatwierdziłam wniosek spostrzegłam się że nie wpisałam drugiego imienia i błędną datę wylotu. po kontakcie przez e-support na drugi dzień otrzymałam gotowa wize ale ze zmienioną tylko data. Próby kolejnego kontaktu co do braku drugiego imiona pozostały bez echa. Nie wiem co robić? Aplikować o nową ewizę czy pozostawić tak jak jest?

Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#286 PostWysłany: 28 Lut 2018 22:38 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 55
Cytuj:
Cześć
Czy ktoś może przerabiał przesiadkę na lotnisku w Ho Chi Minh bez wychodzenia z terminala i bez kupowania wizy? Przylatuje 00:30 Air China z Pekinu i chciałbym lecieć o 8:00 Air Asia do Kuala Lumpur, tak więc miałbym 2 osobne rezerwacje. Czy muszę na te 8h ha kupować wizę czy mogę zostać w strefie transferowej i nie kupować wizy?


W nawiązaniu do powyższego - kupiłem jednak bilet na dalszą podróż liniami Jetstar do SIN (mam 8 ha na przesiadkę w nocy). Tyle, ze okazało się, że odprawa w Jetstar przynajmniej na ten lot możliwa jest jedynie na lotnisku - brak odprawy mobilnej i on-line (potwierdzili mi to na chacie). Rozumiem, ze w takiej sytuacji i tak muszę przejść przez immigration po wylądowaniu, odprawić się tradycyjnie i lecieć dalej. Czyli potrzebuję dodatkowej wizy wietnamskiej.
Czy ktoś coś podobnego przerabiał. Da się to obejść?

Dziękuję z góry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#287 PostWysłany: 28 Lut 2018 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
meg8330 napisał(a):
Witam,

Mam pytanie odnośnie ewizy. Wyrabiałam sobie ewize jakiś czas temu, tak szybko jak zatwierdziłam wniosek spostrzegłam się że nie wpisałam drugiego imienia i błędną datę wylotu. po kontakcie przez e-support na drugi dzień otrzymałam gotowa wize ale ze zmienioną tylko data. Próby kolejnego kontaktu co do braku drugiego imiona pozostały bez echa. Nie wiem co robić? Aplikować o nową ewizę czy pozostawić tak jak jest?

Z góry dziękuję za pomoc.


@meg8330 przepisy mowia jasno i wyraznie, ze w aplikacji nalezy podac nazwisko i imiona. ;)
Kod:
Full name (First name Middle name Last name) *
(Use international character as in ICAO line)

Przede wszystkim powinno byc zgodne z ICAO w paszporcie.
Moze przejsc, a moze i nie przejsc, dlatego po nieudanym kontakcie z e-support zlozylbym o nowa aplikacje.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#288 PostWysłany: 01 Mar 2018 01:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Rudolf Jelinek napisał(a):
W nawiązaniu do powyższego - kupiłem jednak bilet na dalszą podróż liniami Jetstar do SIN (mam 8 ha na przesiadkę w nocy). Tyle, ze okazało się, że odprawa w Jetstar przynajmniej na ten lot możliwa jest jedynie na lotnisku - brak odprawy mobilnej i on-line (potwierdzili mi to na chacie). Rozumiem, ze w takiej sytuacji i tak muszę przejść przez immigration po wylądowaniu, odprawić się tradycyjnie i lecieć dalej. Czyli potrzebuję dodatkowej wizy wietnamskiej.
Czy ktoś coś podobnego przerabiał. Da się to obejść?

Dziękuję z góry.

Nie rozumiem, miales kontakt przez chat i nie zapytales??? ;)
Normalnie tranzytem nie potrzebujesz ubiegac sie o wize i wychodzic z lotniska.
Czy masz cala rezerwacje z Europy do SIN na jednym bilecie i jakimi liniami do Ho Chi Minh?
Chodzi Ci o odprawe bagazu rejestrowanego czy tylko karte pokladowa?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#289 PostWysłany: 01 Mar 2018 02:07 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Czasami linie lotnicze mają transfer deck w strefie airside. Np. LOT w Warszawie czy prawie każda linia w Singapurze. Jeśli jetstar ma coś takiego w SGN, możesz podejść i wydrukują Ci kartę pokładową, a nawet przekierują bagaż (zachowaj tag). Wtedy nie będziesz musiał opuszczać airside.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#290 PostWysłany: 01 Mar 2018 22:27 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 55
Dziękuje za pomoc :)
Udało mi się skontaktować z Jetcost na Skype - trzeba się odprawić w strefie landside w sposób tradycyjny i jest to jedyny rodzaj odprawy przy wylocie z HCMC.
Do Wietnamu przylatuje na osobnej rezerwacji tylko z bagażem podręcznym, ale mimo tego muszę kupić wizę, żeby wyjść ze strefy tranzytowej i odprawić się na lot Jetcost.
Tak więc jeżeli ktoś następnym razem będzie coś podobnego przerabiał polecam zwrócić uwagę na sposób odprawy na kolejny lot - np. w AirAsia lub VietJet można online.
pzdr!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#291 PostWysłany: 02 Mar 2018 10:07 

Rejestracja: 31 Sie 2016
Posty: 14
Witam, otrzymałam dzisiaj e-visę, na której jest imię potem nazwisko. Czy przejdzie to na lotnisku czy musze zgłosić o poprawę wizy lub aplikować o nową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#292 PostWysłany: 02 Mar 2018 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Goa, w aplikacji jest najpierw imie. ;)
Kod:
Full name (First name Middle name Last name) *
(Use international character as in ICAO line)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#293 PostWysłany: 02 Mar 2018 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Bez różnicy. Sprawdziłem u siebie i najpierw zamiast imienia wpisałem nazwisko, czyli na odwrót. Na samej wizie też najpierw nazwisko później imiona.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#294 PostWysłany: 25 Mar 2018 14:15 

Rejestracja: 25 Mar 2018
Posty: 7
Cześć
Spotkaliście się z czymś takim?
Nie mogę zapłacić za wizę kartą Visa WBK, próbuję dwiema i wychodzi mi taki błąd.

"Whitelabel Error Page
This application has no explicit mapping for /error, so you are seeing this as a fallback.

Sun Mar 25 14:12:56 CEST 2018
There was an unexpected error (type=Internal Server Error, status=500).
Could not open JPA EntityManager for transaction; nested exception is javax.persistence.PersistenceException: java.sql.SQLException: Connection not established"

Kartą kupuję wszystkie bilety lotnicze i nigdy nie miałam problemu z płatnościami. Nie wiem co robić :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#295 PostWysłany: 25 Mar 2018 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Sayuri, z jakiej strony aplikujesz o wize?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#296 PostWysłany: 25 Mar 2018 15:46 

Rejestracja: 25 Mar 2018
Posty: 7
Z tej co była tutaj polecana.

https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/home

Kasa na karcie nie jest nawet zablokowana więc do transakcji nie dochodzi w ogóle.
Tą kartą kupiłam też bilety na Viet Jet (nie dzisiaj ale z miesiąc temu) dlatego jestem przekonana, że transakcja tego typu powinna pójść.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#297 PostWysłany: 25 Mar 2018 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Sayuri, probowales przez inne przegladarki?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#298 PostWysłany: 25 Mar 2018 16:14 

Rejestracja: 25 Mar 2018
Posty: 7
Tak - z Safari na Macu i z Firefox na Lenovo.
I nawet z ajfona ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#299 PostWysłany: 25 Mar 2018 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Wyglada, ze witryna ma problem z baza danych, odczekaj i sprobuj jutro lub napisz do suportu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#300 PostWysłany: 25 Mar 2018 16:39 

Rejestracja: 25 Mar 2018
Posty: 7
Dziękuję, może Visa lub WBK ma jakiś problem. Albo mój internet? Bo w sumie wszystkie transakcje szły przez jedno wifi.
Spróbuję jeszcze z pracy - do wyjazdu mam 3 tygodnie więc jeszcze mogę pokombinować :)

Jak ktoś z Was miał podobny problem to proszę o info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 601 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group