Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#201 PostWysłany: 23 Sty 2023 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 488
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Kupowałem bilety na tej stronie w piątek. Rejestracja mega irytująca. Ostatecznie się udało. Tak jak piszesz w mailu nie ma linku do potwierdzenia. Wysłanie kodów na telefon oraz e-mail musisz wywołać z poziomu profilu. W moim przypadku pośrednik o którym piszesz był o ok 100% droższy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bim-bam lubi ten post.
bim-bam uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#202 PostWysłany: 23 Sty 2023 15:35 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Tyle, że u mnie by się zalogować i wejść do profilu strona chce płatności kartą.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#203 PostWysłany: 23 Sty 2023 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 488
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
Tak, przed zakupem biletu należy opłacić profil (6,65 zł)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
bim-bam lubi ten post.
bim-bam uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#204 PostWysłany: 01 Lut 2023 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 547
Loty: 156
Kilometry: 283 789
srebrny
Wklepałem dane. Żadnej wiadomości mail czy smsu nie dostałem. Do płatności należy wybrać pierwszy link (bodajże PayUp - zielone logo), kasę pobrało. Można wybrać walutę płatności IRN lub EUR (Revolut/Visa). W tym drugim linku płatność nie przechodzi. Cały ten proces jest nieintuicyjny i po każdej operacji trzeba logować się na nowo.

Wymusiłem jakiś kod OTA weryfikujący przy zmianie adresu mail. Po udanej płatności zalogowałem się na nowo i mogłem potwierdzić polski nr telefonu, mail był już zweryfikowany wcześniej. Teraz mogę kupić bilet.


P.S.
Może komuś się przyda... po wybraniu kraju rezydencja jak POL należy podać email z domeną .pl . Z inną domeną adresy nie przechodzą. Adres można później zmienić (raz na 30 dni) w linku do aktualizacji danych.
Góra
 Profil Relacje PM off
Olencjaaa uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#205 PostWysłany: 13 Lut 2023 12:59 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 879
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Udało mi się kupić bilety. Jest sposób weryfikacji czy dojdzie sms, zanim zapłacimy opłatę za konto. Podczas procedury odzyskiwania hasła także przychodzi sms, jak dotrze to znaczy, że później też dotrze. Wystarczy to zainicjować.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off
Olencjaaa uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#206 PostWysłany: 13 Lut 2023 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Takie info otrzymałem od pomocy technicznej i zadziałało.
International Users to pay registration /mobile updation fees for the mobile numbers with ISD code other than 91 and i.e. Rs.100 +GST"
Users with residence country other than India and ISD other than 91 are denoted as International Users. These users now can register with their ISD numbers on sign up form.
After registration you are asked to pay Fees on first login.
The payment option available is Atom PG. After payment, you are asked to
verify their mobile using OTP sent on your mobile number.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#207 PostWysłany: 13 Lut 2023 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Tak jak pisałem wcześniej, jeżeli chcecie kupić bilet na pociąg w niższej klasie, nie ma co się martwić, jest pełno agencji na miejscu które za drobną opłatą w naszym mniemaniu zrobią za Was (ok 50 Rupii). Mi rezerwował raz kierownik hotelu i raz w agencji. Będąc w Polce udało mi się kupić tylko na ekspres z Agry do Dehli , na tym mi zależało bo to był dzień powrotu do Polski i w tych pociągach jest 100% obłożenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#208 PostWysłany: 08 Mar 2023 18:02 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 39
Loty: 79
Kilometry: 208 420
W przeciągu 15min udało się zweryfikować konto.

Po założeniu konta kilka razy się logowałem i wylogowałem, pokazała się informacja o płatności, tak jak pisał @bim-bam trzeba wybrać pierwszą opcję (znane w Polsce) PayU, płacimy i przekierowuje nas do strony gdzie weryfikujemy maila i telefon. Kody przychodzą od razu.

U mnie skrzynka w gmailu + telefon w Orange, więc w przypadku rezydencji POL nie trzeba mieć polskiej domeny w skrzynce @bim-bam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#209 PostWysłany: 11 Mar 2023 08:22 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Mam pytanie odnośnie strony kolei oraz 12asiago. Na stronie oficjalnej kolei można kupić bilety na około 3 miesiące do przodu, na stronie 12asiago nawet 8/9miesoecy do przodu. Czy bilety kupione na 12asiago z dużym wyprzedzeniem przejdą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#210 PostWysłany: 11 Mar 2023 11:16 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2386
platynowy
@Mihal09 pośrednik weźmie od ciebie kasę teraz a bilety wykupi Ci w pierwszym dniu sprzedaży. Oni nie mają wcześniejszego dostępu do puli biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mihal09 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#211 PostWysłany: 11 Mar 2023 11:23 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
@NBE322 Tak też myślałem. Duża jest różnica w cenie? Z tego co przeglądam, widzę że na 12asiago nie ma wszystkich pociagow?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#212 PostWysłany: 11 Mar 2023 11:26 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2386
platynowy
Nie wiem. Ja kupowałem tylko na stronie IRCTC. Wszystko pięknie działało, włącznie z anulacją i zwrotem na kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#213 PostWysłany: 20 Sty 2024 22:08 

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 105
Jeśli mam kupiony bilet na pociąg, konretne miejsce itp żadne waiting list, to po prostu z biletem online lub wydrukowanym przychodzę na stację powiedzmy 40 min przed odjazdem i wbijam do pociągu? Czy są jakieś cuda z zamiana biletu online na papierowy albo jakiekolwiek inne formalności niz pokazanie biletu konduktorowi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#214 PostWysłany: 20 Sty 2024 23:01 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1714
Loty: 642
Kilometry: 1 085 513
srebrny
Wsiadasz i jedziesz. Pobierz sobie apkę gdzie masz live status swojego pociągu.

https://play.google.com/store/apps/deta ... .etrain.in
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#215 PostWysłany: 21 Sty 2024 00:16 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 940
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
A jak się kupuje to jest "turist quota" i "general quota" to jak nie ma już w turist to można w general kupować?

OK zrobiłem searcha i wiem wszystko.

To czego temu forum brakuje, to "piguł" informacyjnych/wiki, bo informacje są strasznie rozwodnione po tematach i postach :(
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#216 PostWysłany: 21 Sty 2024 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
@piotrkr administratorzy działają pro bono, także śmiało możesz dołączyć i ułożyć forum tak jak uważasz za optymalne…oczywiście w ramach swojego czasu wolnego 😉
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#217 PostWysłany: 21 Sty 2024 13:23 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 940
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
@kubus95 chętnie gdyby było łatwo edytowalne Wiki: prosba-o-dodanie-wiki,19,174849
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#218 PostWysłany: 25 Sty 2024 10:46 

Rejestracja: 17 Sty 2024
Posty: 13
@Harvi

Nie musisz mieć wydruku. Tak naprawdę wystarczy zrzut ekranu, albo pokażesz jakąkolwiek aplikację z numerem miejsc. Tak naprawdę to wystarczy znać numer miejsca i mieć dokument tożsamości zgodny z tym, który był podany przy zamówieniu. Polecam aplikację ixigo do śledzenia pociągów, sprawdzania statusu biletów po numerze PNR i wiele innych funkcji,
Góra
 Profil Relacje PM off
Harvi lubi ten post.
Harvi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#219 PostWysłany: 27 Sty 2024 10:33 

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 105
Ja tylko dodam od siebie że planując podróż w okresie mgieł i giga smogu (grudzien-styczen) warto uwzględnić to w podróżach pociągiem. Zmieniliśmy plany przez masowe opóźnienia pociągów w ostatnich 2-3 tygodniach, tj nie 2-3h, a większość długodystansowych zwłaszcza zahaczających o Delhi ma po 10-20h opóźnienia. Sprawdzałem to w historii na 2 portalach , różne pociagi, podpytałem też miejscowych i to się zgadza. Samoloty nocne krajowe też bardzo często odwoływane. To tak na marginesie.
Góra
 Profil Relacje PM off
JanuszOnTour lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: pociągi w Indiach
#220 PostWysłany: 28 Sty 2024 00:52 

Rejestracja: 17 Sty 2024
Posty: 13
Racja. Problemem w ogóle w ostatnim czasie było się dostać samolotem z Khajuraho do Varanasi. Indigo w ogóle odwołało loty na tej trasie w dłuższym okresie ok. 2-3 tygodniowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group