Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#41 PostWysłany: 09 Mar 2019 16:43 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 118
https://www.vietnamairlines.com kupowałem na tej stronie teraz są widoczne bilety na jutro, a potem aż w kwietniu. Może być tak że bilety zostały wykupione, szczególnie przez agencje turystyczne.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#42 PostWysłany: 17 Mar 2019 05:59 

Rejestracja: 10 Lip 2016
Posty: 64
billy napisał(a):
Pamiętaj też, że określenie "credit card" jest używane standardowo i zazwyczaj (prawie zawsze) możesz też użyć dowolnej karty debetowej o ile tylko nie masz zablokowanych płatności przez internet lub limitów ustawionych na zero.


Tak wiem o tym, odnoszę się konkretnie w tym przypadku do kredytówki. To karta M&M od mBanku i tylko dlatego z niej korzystam. Zbieram mile dzięki płatnościom. Do tej pory nie miałem z nią żadnego problemu i okazuje się, że w tym przypadku również tak było, to nie była wina karty. To zdecydowanie wina Vietnam Airlines i ich strony internetowej, podzieliłem loty na 2 odcinki i przeszło bez problemu, wczesniej w ogóle zapytanie nie docierało do banku. Dziwna sprawa, ale w końcu się udało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#43 PostWysłany: 10 Maj 2019 14:42 

Rejestracja: 27 Gru 2016
Posty: 24
Loty: 40
Kilometry: 100 411
W listopadzie lecimy do Wietnamu, mamy już wstępny plan podróży, etc i wszystko byłoby super, gdyby nie jedna mała wątpliwość. Powrót do PL mamy z Ho Chi Minh o 5:30, dlatego chcemy lecieć z Da Nang do Sajgonu dzień wcześniej około 23. Na miejscu bylibysmy o 00:30, więc mielibyśmy 5 godzin na odebranie bagaży, odprawę i spokojne przeczekanie do odlotu. Pytanie do doświadczonych - jak duże jest prawdopodobieństwo, że lot z Da Nang się opóźni - oczywiście Viet Jet Air. Czytałem, że opóźnienia są dosyć częste, stąd malutkie obawy. Może lepiej wybrać lot wcześniejszy, albo nawet lecieć Vietnam Airlines i być w HCM około 20?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#44 PostWysłany: 10 Maj 2019 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3076
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale na Twoim miejscu trasę DAD-SGN zrobiłbym wcześniejszym połączeniem i na spokojnie jakiś hotel na kilka h snu. W okolicy lotniska są setki opcji.
Przed Wami, jak piszesz powrót do Europy, nie ma sensu się zamęczać już na starcie ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Bonso lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Loty po Wietnamie
#45 PostWysłany: 22 Maj 2019 12:58 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Radzę być w miejścu z którego wracacie do kraju minimum dobę przed wylotem.

Wystarczy mały problem którego nie będziecie w stanie rozwiązać i nie polecicie do Polski.

Przykładowo leciałem z DaNang do Hanoi i jeden z biletów przeszedł na bramkach, a drugi - mój - miał jakiś problem z datami widzianymi przez system. Mimo tego, że nie popełniłem żadnych błędów przy zakupie to wyklarowanie sytuacji zajęło dobrą godzinę chodzenia od jednego okienka do drugiego, a mogło dojść do sytuacji, że nie udało by się tego wyjaśnić i wtedy trzeba by szukać drogi lądowej, a w Wietnamie to bardzo czasochłonne.
Góra
 Profil Relacje PM off
JGru uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group