Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Lut 2017 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Nie ma problemu ze znalezieniem miejsca jak się przyjedzie w dzień. Dziś chodziliśmy po El Nido i są wolne pokoje. Kłopot może być jak się dojedzie w nocy w sezonie szczególnie jak się jest tu pierwszy raz. Większość jest "fully booked", oczywiście da się coś wyszukać z tym że cena może być spora. Żeby wyszukać coś taniego trzeba mieć rozeznanie gdzie szukać a w nocy jest niestety trudniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#22 PostWysłany: 24 Lut 2017 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Generalnie w tym roku, jakoś słabo z noclegami, więcej ludzi, czy co? Chiński nowy rok pewnie miał jakiś tam wpływ na ilość turystów.
Odniosłem też wrażenie, że do Francji dotarła informacja, że jest takie miejsce na ziemi, które nazywa się Filipiny. Widziałem, spotkałem mnóstwo, ale to mnóstwo Francuzów. Ciężko coś sensownego znaleźć z dnia na dzień.
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Lut 2017 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Ja swoje tanie dobre noclegi bookowałem przez travelbook.ph. często są tam niezłe zniżki. moje noclegi były kilkuzłotowe. próbujcie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 24 Lut 2017 21:55 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
tomwie napisał(a):
Ja swoje tanie dobre noclegi bookowałem przez travelbook.ph. często są tam niezłe zniżki. moje noclegi były kilkuzłotowe. próbujcie

Ja probowalem ale nie dzialala mi zadna polska karta kredytowa do platnosci. A Chinczykow wszedzie pelno.. jakos mi na nerwy dzialaja:). Czasem po prostu swoja obecnoscia. I pomyslec ze 15-16 lat temu na jednym z wyjazdow mega budzetowych rozmawialismy sobie, ze widac wszedzie Europejczyków, Amerykanów czy Australijczykow a nigdzie nie bylo Chinczykow....

W ogole kiedys zawsze jezdzilem szukajac spania z dnia na dzien co owocowalo np. spaniem na scenie w amfiteatrze w Bosrze:) A teraz czlowiek sie starzeje. Rezerwacje z gory itp..:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Kwi 2017 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2012
Posty: 111
Loty: 31
Kilometry: 110 566
Dopiero teraz zobaczyłem post KKL i zaczynam się zastanawiać czy byliśmy w tym samym miejscu. Podczas mojego pobytu klima działała, wiatraki działały, a wody chyba nigdy nie brakło. Co do obsługi również nie mam powodu do narzekań i nawet pomijając dość traumatyczny epizod zdrowotny mojej dziewczyny gdzie bardzo nam pomogli to na co dzień wszystko było jak najbardziej OK. Jak widać opinie mogą być całkiem odmienne i może zwyczajnie mieliśmy szczęście ale polecanie dormitels.ph zamisat Novies nie mieści mi się w głowie. W dormitels.ph jest przecież ekstremalnie mało miejsca - jeden mikro stolik, a o prysznicu lepiej nie wspominać. Brak półek, wieszaków i jakiejś szafki zastępuje dumnie wiszący na ścianie telewizor :lol:

Rozmiar pokoju w dormitels.ph dobrze oddaje ten filmik ;)

Góra
 Profil Relacje PM off
tupungato uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 19 Kwi 2017 14:37 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
caly tydzien tam siedzialem :D

jedyny plus ze nowy i blisko do przystani.

cena 210zl za tydzien :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 19 Kwi 2017 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 397
Loty: 62
Kilometry: 131 038
niebieski
Na Tay Joe zawiodłem się jak cholera :) Po pierwsze nie ma takiego hotelu teraz jest Sannie Pension, a po drugie straszny syf :)
Na Panglao W Chillout Guesthouse się nie zawiodłem. Hotel super :)
_________________
Image

Moje relacje:
Filipiny | Indonezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Kwi 2017 20:37 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
adamian napisał(a):
Jak widać opinie mogą być całkiem odmienne i może zwyczajnie mieliśmy szczęście ale polecanie dormitels.ph zamisat Novies nie mieści mi się w głowie. W dormitels.ph jest przecież ekstremalnie mało miejsca - jeden mikro stolik, a o prysznicu lepiej nie wspominać. Brak półek, wieszaków i jakiejś szafki zastępuje dumnie wiszący na ścianie telewizor

Rozmiar pokoju w dormitels.ph dobrze oddaje ten filmik ;)



Nasz pokój w Novie's byl tak samo mały a nawet chyba mniejszy. Do tego syf straszny. Wody nie bylo 2 dni z rzędu co przy biegunce nie jest zbyt komfortowe..

Jedyny plus dla obiektu jest taki, ze pozwolili sie wymeldowac o 1 dzień szybciej i oddali za te noc pieniądze (rezerwacja opłacona z gory). Przenieśliśmy się gdzie indziej (hotel Cecilia) gdzie za 500php wiecej byla ciepła woda, śniadanie w cenie i działająca klima. To miejsce bardzo polecam.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 20 Maj 2017 13:52 

Rejestracja: 06 Kwi 2013
Posty: 86
Loty: 87
Kilometry: 227 848
W poniedziałek wróciłem z Filipin. Byłem zarówno na Palawan jak i Bohol. Zarówno w PP jak i El Nido znalezienie noclegu zajęło nam 15 minut. Fakt, ze dość dużo miejsc było zajętych i często dosyć drogich. Jeśli chodzi o Bohol to na Panglao polecam Imagine Bohol. Cena za noc 1600 PHP. W zgodnej opinii Nas wszystkich najlepsze miejsce w jakim się zatrzymaliśmy nie tylko na Filipinach...
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 31 Sie 2019 18:23 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Wybieram się na Bohol na 4 dni a własciwie 3,5 dnia. Poza jednodniową wycieczką na Czekoladowe wzgórza mam zamiar leżeć plackiem,pić rum i czytać książkę. Mam jednak pewien dylemat. Obejrzałem na bookingu już setkę miejsc do spania i ciężko coś wybrać. Hotele drzwi w drzwi praktycznie, wizualnie ten sam standard jeden 1500 pln drugi 250 za taki sam czas pobytu. Pytanie czy w tych najtańszych jest faktycznie gorzej ? Czym się sugerować, lokalizacją przy plaży ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 31 Sie 2019 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2012
Posty: 82
Loty: 163
Kilometry: 445 033
Płyń na Pamilacan - tam odpoczniesz tak jak pragniesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 31 Sie 2019 19:45 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
@bzyfon tylko w 3.5 dnia i zwiedzanie jednodniowe Boholu nie ma szans i nie jest to odpowiedz na pytanie :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
bzyfon lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 01 Wrz 2019 07:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
Kwestia czy szukasz na Bohol czy Panglao. Bo tego nie napisałeś. Wg mnie Bohol jest słabe do plażowania. Panglao lepsze, szczególnie z pominięciem Alona Beach.
Ja szukałbym przy plaży np. Royal Paradise, cichy , klimatyczny obiekt za rozsądne ceny.
Pamilacan wcale nie jest głupią odpowiedzią przy twoich oczekiwaniach.
Sama wyprawa łódką , to już atrakcja.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 01 Wrz 2019 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2012
Posty: 82
Loty: 163
Kilometry: 445 033
Polecam ostatniego dnia przejazd z Panglao/Pamilacan przez Bohol (zaliczając główne atrakcje po drodze jak tarsjery i Czekoladowe wzgórza i inne) aż do Tubigon. Tam na prom do Cebu (Fastcat). Do północy można jeszcze zobaczyć parę rzeczy w mieście (Santo Niño de Cebú, Katedra, krzyż Magellana, Fort) i przed północą na lotnisko.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 01 Wrz 2019 11:58 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
@yaacek myślę,że zostane przy jednej z tych dwóch najpopularniejszych plaż by wieczorem nie siedzieć samemu tylko w jakimś barze. Nadal jednak szukam odpowiedzi na pytanie skąd tak duże rozbieżności w cenach goteli na jednej ulicy
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 01 Wrz 2019 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
@oskiboski Są klienci z większym portfelem to musi być też dla nich oferta. W tych okolicach widziałem sporo mieszkających europejczyków (może bezpieczniej będzie napisać nie filipinczyków) często prowadzących też pensjonaty. Ich oferta jest prawdopodobnie dostosowana do portfela z ich kraju pochodzenia.

Czy jest różnica? Nie wiem, sam mieszkałem u jakiegoś niemca (znalezione na miejscu w okolicach plaży Alona) i było ok. Akceptowalnie cenowo i był dodatkowo basen (wszedłem raz bo i tak nie było kiedy). Nie było to przy plaży ale też nie był to problem bo tam wszędzie jest blisko.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 19 Lis 2019 05:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 305
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Bohol, Anda http://islandviewbeachfrontresort.com/ polecam cisza spokoj hotel ma tylko 10 pokoi spacer do miasteczka obok 40 min plaza badz 10 min tricyklem (75 php dzien 100 php noc w jedna strone)ImageImageImage

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group