Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Gru 2015 04:01 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
dc_adventures napisał(a):
Kian napisał(a):
Ja spalem niedawno w Dormitels.ph El Nido

Syf,kila ,mogila :D

ale "hotel" nowy, beznadziejnie polozony,ciezko go znalesc,w miare czysty,tylko czego dotykasz to odpada taka tandeta. Cena 440 za noc. :D


2 pierwsze noce spaliśmy w dormitels.ph - otoczenie masakra i trudno znaleźć, ale w pokoju było czysto.


tez spalem w dormitels.ph :P

1. ciezko go znalezc to fakt, ale tylko za pierwszym razem ;) w sumie nie wiem czemu bo flagi przy drodze sa punktem dosc charakterystycznym ;)
2. otoczenie masakra - to prawda - od strony drogi chaty lokalesow, jakas budowa i hodowla kogotow ktore dra sie 24h na dobe - ciezko spac, trzeba duzo srodkow nasennych stosowac :lol: natomiast od strony plazy przyzwoicie to wyglada
3. w pokoju czysto, hmm...no syfu nie bylo ale za czysto to tez nie :) natomiast wyposazenie pokoju to: lozko, wiatrak, tv z kablowka i jakis dywanik :lol: masakra - zadnej szafki, zadnego haczyka :shock:

internet niby jest ale jak dziala to dziala a jak nie to nie dziala :P przerwy w dostepie nie sa jednak jakies szczegolnie dlugie
platnosc tylko gotowka :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 11 Mar 2016 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Czy polecacie bukować coś wcześniej jadąc do El Nido? W internecie co raz czytam w relacjach o tym, że pukali od drzwi do drzwi i wszędzie był komplet. A jeśli rezerwujecie wcześniej, to przez tradycyjne portale takie jak Agoda, Booking, czy jest może jakiś portal, który zrzesza lokalne/filipińskie guesthousy? Czy faktycznie samo El Nido jest aż tak zasyfione?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 11 Mar 2016 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Popatrz na travelbook.ph My raczej nie rezerwujemy ale jak to będzie na miejscu to zobaczymy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Koala22 lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 11 Mar 2016 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Koala22 napisał(a):
Czy polecacie bukować coś wcześniej jadąc do El Nido? W internecie co raz czytam w relacjach o tym, że pukali od drzwi do drzwi i wszędzie był komplet. A jeśli rezerwujecie wcześniej, to przez tradycyjne portale takie jak Agoda, Booking, czy jest może jakiś portal, który zrzesza lokalne/filipińskie guesthousy? Czy faktycznie samo El Nido jest aż tak zasyfione?


Dla kazdego sie cos znajdzie.
Na czym Ci zalezy ? Na cenie/bliskosci samego miasteczka/ladnej plazy i klimacie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 11 Mar 2016 21:42 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Jak się boisz to klepnin sobie jedną noc przez booking .Później na miejscu coś znajdziesz!.
Góra
 Profil Relacje PM off
Koala22 lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 11 Mar 2016 22:16 

@Koala22, jak byłem w lutym to dostępność miejsc była ograniczona. Oczywiście, dało się znaleźć ale kartki "we are fully booked" widziałem często.
Ja bym rezerwował przez net z Polski. Dla świętego spokoju.
Góra
 PM off
Koala22 lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 11 Mar 2016 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Dzięki za odpowiedzi. Przeglądam właśnie airbnb i trochę tego jest w okolicy. Nie chciałabym wykroczyć poza 150 zł za noc.
Przez pierwsze dwa dni zależy mi na stosunkowej bliskości do tego portu, z którego ruszają wycieczki A, B, C, D oraz na możliwości samodzielnego kajakowania.
Przez kolejne dwa dni zależy mi na czystej, ładnej plaży, spokoju i ew. porannym snorkellingu ;-)
@Don_Bartoss mi właśnie uświadomił, że oczekuję jeszcze, żeby było jednak ładnie i klimatycznie ;) Jak znajdę coś fajnego, to się podzielę... a w tym roku zamierzam zostać ekspertem d.s. Filipin, bo w sumie spędzę tam 7 tygodni muahaha :D


Ostatnio edytowany przez Koala22, 11 Mar 2016 23:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 11 Mar 2016 22:51 

Popatrz na Strong Tower Inn. Żadnych luksusów, za to tanio i w centrum. Na te dwa dni, gdy potrzebujesz mieć blisko do portu to może być dobry wybór.
Tylko nie spodziewaj się wiele. Tanio, w centrum, bez robali. I nic więcej :)
Góra
 PM off
Koala22 lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 12 Mar 2016 16:46 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Ogólnie nie spodziewaj się luksusowe. Fajnych hoteli czy knajp. Za to wycieczki a b c d wynagradza Ci wszystko

Jak nie chcesz robić wszystkich to olej A. Tam zawsze najwięcej ludzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Koala22 lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 06 Maj 2018 20:49 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1744
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Ktoś jeszcze może chce się podzielić miejscówkami :) Dwa lata to szmat czasu :D
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 06 Maj 2018 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1518
Loty: 618
Kilometry: 991 353
srebrny
Spałem w Ingrids Inn Hotel Resort w Corong Corong kilka km od centrum El Nido. Szału nie ma, pokoje średnie (miałem pokój z łazienką) ale duży plus - z pokoju wyjście na taras, z którego schodzi się bezpośrednio na plażę. Śniadania nie próbowałem, bo bardzo wcześnie wyjeżdżaliśmy na prom. Internet praktycznie nie działa, ale to bolączka wielu przybytków w El Nido. Poszliśmy obok do trochę lepszego La Casa Teresa, bo musiałem zarezerwować cokolwiek w Coron City i z trudem, w bólach, czekając długo na otwarcie każdej strony udało się.
Ingrids rezerwowałem przez TravelBook.ph za prawie 2900 PHP, pokój 2 osobowy z łazienką, parter, przy plaży, śniadanie w cenie. Rezerwowałem w ostatniej chwili, trudno było znaleźć w El Nido cokolwiek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 24 Paź 2018 20:25 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 10
Cześć!

W terminie 15-20.11 będziemy w El Nido i szukamy fajnego noclegu. Na booking.com niestety niezłe czystki, a chcielibyśmy miejscówkę spokojną, klimatyczną najlepiej blisko plaży z hamakiem :) Zakres cenowy do max. 150-200 zł za osobę. Czy jest ktoś w stanie polecić coś aktualnego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Paź 2018 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 419
niebieski
W El Nido ciężko o takie kryteria.
Bo to miejscówka , zeby sie przespać, rano na tour i znów sie przespać.

Ale klimatyczne miejsce jest 19 km od El Nido. Nacpan Beach. W dzień trochę wycieczek, ale wieczorkiem plaża 4 km praktycznie tylko dla was, domki przy samej plaży.
Fajne knajpki przy plaży, świeże owoce morza. Czysta woda. Taki Boracay tylko bez tłumów.

Można dojechać skuterem, tricyklem lub poszukać jakiegoś auta , które was tam zawiezie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 09 Lis 2018 12:33 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 118
80-100 zł za noc za dwie osoby, koniec listopada w pokoju dwuosobowym z łazienką w El Nido to dobra cena ? czy na miejscu idzie coś znaleźć tańszego ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 14 Mar 2019 22:53 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1744
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Spałam w Aqua Travel Lodge. To już końcówka plaży i deptaka, prawie przy terminalu, z którego odpływają promy.
Miejscówka wybrana przeze mnie z premedytacją. Tam większy spokój a jednak centrum "wszechświata" ;)
Blisko do tourów, blisko do terminala (odpływałam o 6:00 na Coron), blisko do knajpek przy plaży.
Codziennie śniadanie serwowane na tarasie, z którego jest widok na plażę i na port.

Załączniki:
DSC_3539.jpg
DSC_3539.jpg [ 485.77 KiB | Obejrzany 339 razy ]
DSC_3545.jpg
DSC_3545.jpg [ 380.23 KiB | Obejrzany 339 razy ]
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group