Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tbilisi - nocleg
#1 PostWysłany: 03 Kwi 2014 18:58 

Rejestracja: 17 Lip 2013
Posty: 3
Cześć wszystkim!

Jeśli jesteście zainteresowani noclegiem u gruzińskiej rodziny w centrum Tbilisi w trakcie zwiedzania Gruzji to ten post jest właśnie dla Was :)

W centrum Tbilisi moi rodzice wynajmują pokoje dla turystów z Polski (dwa pokoje 2 i 3 osobowe) a jako, że mam męża Polaka coś już tam po polsku zaczynają rozumieć :) W każdym bądź razie zawsze można się dogadać po rosyjsku.

Dla lubiących aktywne spędzanie czasu polecam znajomego w Zemo Swanetia, który trudni się zabieraniem turystów na górskie wycieczki (pieszo, konno, samochodem) i wspinaczki.

Po szczegóły najlepiej pisać do mnie na rusudandiasamidze90@gmail.com

Rusiko


Ostatnio edytowany przez Abcn 05 Lip 2014 18:23, edytowano w sumie 2 razy
porządki + czekamy na ceny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
 Temat postu: Re: Nocleg w Tbilisi
#2 PostWysłany: 03 Kwi 2014 19:11 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Witam, proszę uzupełnić informacje w poście o cenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#3 PostWysłany: 17 Lis 2014 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
Polecam ''Old District Guest House''. Cena 40zł/os. Blisko Placu Wolności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#4 PostWysłany: 25 Lut 2015 17:12 

Rejestracja: 17 Lip 2013
Posty: 3
Dawno już tu nie zaglądałam i widzę że faktycznie nie napisałam o cenie :)

Cena za nocleg to 10 dolarów od osoby, ewentualnie 15 jeśli ktoś sobie życzy śniadanie i kolację jeść w domu. Mieszkanie znajduje się 10 minut marszrutką od centrum a do tego na piechotę zaledwie 10 minut od dworca Didube skąd łatwo można się dostać w praktycznie każde miejsce w Gruzji (i nie tylko w Gruzji). Jak już pisałam w razie pytań służę pomocą - proszę pisać na adres rusudandiasamidze90@gmail.com
Nie wiem czemu ale nie mogę zamieścić zdjęć obu pokoi więc w razie czego zawsze mogę wysłać drogą mailową :)

Rusiko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#5 PostWysłany: 10 Lip 2015 04:08 

Rejestracja: 13 Lis 2013
Posty: 11
Loty: 82
Kilometry: 255 524
Apartamenty w Centrum TBILISI - do wynajęcia są Apartamenty w samym Centrum Tbilisi obok Placu Wolności (Freedom Square), stamtąd wszędzie macie blisko nie trzeba niczym dojeżdżać, lokalizacja super, zresztą bus skądkolwiek przyjedzie własnie na Freedom Square. Dużo lepiej niż w hostelach na piętrowych łóżkach a cenowo tak samo :)

Właściciel to Gruzin LOEON, mówi płynnie po Angielsku, ale po rosyjsku i hiszpańsku też się dogadacie,
Cennik: 2 osoby 50 GEL, 3 osoby 80 GEL, 4 osoby 100 GEL,
email: kokobiuk@yahoo.co.uk lub ekaterine4@mail.ru
Mobile +995-577-555-880 lub +995-593-731-594
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#6 PostWysłany: 24 Kwi 2016 20:46 

Rejestracja: 24 Kwi 2016
Posty: 4
Bardzo bardzo polecam Romantic hotel w Tbilisi, jest (a przynajmniej był jeszcze 2 lata temu) przy 46 Dolidze str. Gdy tam byłam za 5 euro był nocleg +posiłek z wielkiego gara. No i oczywiście cała masa zakręconych podróżników
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#7 PostWysłany: 31 Sie 2016 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2012
Posty: 932
Loty: 105
Kilometry: 146 485
niebieski
Po sierpniowym pobycie w Gruzji, w Tbilisi mogę polecić Guest House Zemeli.
Rezerwacji dokonywałem na booking.com, gdzie mają bardzo dobre opinie. W pokojach jest WI-FI, TV, klimatyzacja. Warunki bardzo dobre, wszędzie czysto i schludnie. Ponadto do dyspozycji gości jest taras, a na parterze hamak i huśtawki umieszczone w cieniu pod winogronem.

adres: 400m od stacji metra Rustaveli, https://goo.gl/maps/NGy7dLb5bpj, 8 Marti 24 / S.Zaldastanishvili 24, Tbilisi
tel.: +995 577 440 180
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#8 PostWysłany: 28 Maj 2017 20:12 

Rejestracja: 28 Sie 2016
Posty: 147
A ja chciałabym odradzić hotel White Hart. Dobra lokalizacja i niezła cena, ale syf w łazience tak potężny, że przedłużyliśmy pobyt w Kachetii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#9 PostWysłany: 04 Sie 2017 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2017
Posty: 3
A ja chciałabym polecić B&B Old Tbilisi (dwa kroki od Pałacu Prezydenckiego w stronę katedry). Za dwuosobowy pokój płaciłyśmy za noc 90 GEL (czyli wcale nie najtaniej, ale warunki też raczej hotelowe niż hostelowe), ale to nasze najlepsze wspomnienie noclegowe z całego wyjazdu. Właściciel mówi po polsku (grał w Polsce przez rok w rugby), goście wieczorami spotykają się na patio, gdzie piją darmowe wino i rozmawiają do późnych godzin nocnych :). Poznałyśmy mnóstwo wspaniałych ludzi, następnym razem z pewnością tam wrócimy.

Kardanakhi Street 7, Avlabari, 0101 Tbilisi City, Gruzja
Telefon: +995595501683
Góra
 Profil Relacje PM off
cccq lubi ten post.
cccq uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#10 PostWysłany: 09 Lip 2018 21:18 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Też spałam w B&B Old Tbilisi. Może nie jest najtańszy ale naprawdę atmosfera jest rodzinna.
Właściciel mówi po polsku. Doradzi gdzie zjeść, co zobaczyć. Nie ma problemu z wczesnym/późnym przyjazdem/wyjazdem.
Śniadania bardzo dobre. Stacja metra w zasięgu kilku kroków.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#11 PostWysłany: 29 Mar 2019 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
N.E. napisał(a):
B&B Old Tbilisi
Kardanakhi Street 7, Avlabari, 0101 Tbilisi City, Gruzja
Telefon: +995595501683

Czy ma ktos z Was moze bezposredni email do wlasciciela?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#12 PostWysłany: 29 Mar 2019 19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Ja polecam Namaste Hostel
http://www.booking.com/Share-kywevn

Super lokalizacja, śniadania dobre i ceny bardzo niskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#13 PostWysłany: 12 Wrz 2019 11:35 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Po tygodniowym pobycie garść świeżych informacji. Nocowaliśmy w pięciu miejscach, z tego w Batumi i Stepancmindzie pominę milczeniem, ogólnie przespać się i wyjść jak najszybciej mimo dobrych opinii na Booking. Za to w Tibilisi udało się wyhaczyć lokum o przefajnym, europejskim standardzie. Perfekcyjnie czyściutko, apartament na 5 osób, jedna osobna sypialnia, aneks kuchenny, lokalizacja 15 minut spacerkiem od głównego centrum. Obecnie na Booking 9,7. Cena około 70 złotych za 4 osoby/ noc Najlepsi w tym byli gospodarze, na powitanie owoce, jeden wieczór spędziliśmy na integracji gdzie gospodarz stawiał winko, wiśniówkę i proponował czaczę ( jako kierowca czaczy z żalem musiałem odmówić) i zagryzaliśmy pomidorami i brzoskwiniami :o . Do imprezy dołączyli super sąsiedzi. Przy trzech nocach dostaliśmy propozycję pozostania na extra nocleg za free, nie mogliśmy skorzystać więc możemy to zrealizować przy następnym pobycie w Gruzji. Na pożegnanie dostaliśmy siatę pysznego winogrona. Zdecydowanie polecam, wysoki standard, czyściuteńko, super ludzie, wszędzie blisko i tanio. Zawsze zmieniam noclegi, lubię doświadczać coś nowego ale tam wrócę przy następnym pobycie
https://www.booking.com/hotel/ge/green-corner
Szukając na Bookingu nie mylić z Green Corner Hotel który jest w pobliżu.
W przypadku pytań pomogę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#14 PostWysłany: 17 Lis 2019 22:02 

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 31
Witan jadę z synem początkiem grudnia ładujemy w Kutaisi i dalej Georgia bus do Tibilisi będziemy na miejscu o 5:30 i tu moje pytanie o nocleg czy będzie problem o tej godzinie żeby zameldowali nas w hotelu może ktoś coś mógłby polecić???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#15 PostWysłany: 17 Lis 2019 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Rozumiem, że chodzi o 5:30 rano ?

Jeżeli recepcja będzie całodobowa to nie ma żadnego problemu, tyle że będzie zapewne opłata za minioną noc.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#16 PostWysłany: 18 Lis 2019 05:25 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Tomo14 napisał(a):
Rozumiem, że chodzi o 5:30 rano ?

Jeżeli recepcja będzie całodobowa to nie ma żadnego problemu, tyle że będzie zapewne opłata za minioną noc.

...bo doba hotelowa zaczyna sie pewnie gdzies kolo godz 14. Czyli prawdopodobnie za te kilka godzin policza jak za cala dobe (rzadko sie zdarza, zeby recepcja przymknela oko). Moze byc, ze pokoje zwalniaja sie dopiero rano, trzeba je posprzatac i nie da rady sie wczesniej zameldowac (chyba, ze macie rezerwacje od poprzedniego dnia, ale wtedy i tak lepiej powiadomic obiekt o ktorej +/- sie zjawicie)
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#17 PostWysłany: 18 Lis 2019 08:27 

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 31
I tak się to skończy ze muszę zrobić rezerwacje dzień wcześniej a powiadomić obiekt ze będę nad ranem. Pisałem z wynajmującym na Airbnb i od razu napisał o konieczności rezerwacji dzień w tył. Przechodząc do sedna to właśnie próbuje coś ogarnąć z całodobowa recepcja w dobrej cenie i w centrum bo nie chce wypożyczać samochodu ale jak ciekawie wyglada to nie ma info o recepcji całodobowej wiec noże ktoś akurat był w miejscu godnym polecenia albo miał podobna sytuacje ze przyjeżdżał nad ranem w końcu na tej trasie loty z GDN ładujące o o 0:30 to nie jest pierwszy raz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#18 PostWysłany: 18 Lis 2019 10:48 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@oksy23 Nie znam twojej daty ale do 6.12 jest wolny https://www.booking.com/hotel/ge/apartm ... ea.pl.html? Zarezerwowałam na czerwiec z meldunkiem w środku nocy i pan odpisał,że nie widzi problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#19 PostWysłany: 18 Lis 2019 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Alternatywnie możecie przenocować w Kutaisi i potem przejechać do Tbilisi - no ale wtedy strata 4 godzin na podróż w ciągu dnia.
A jedziesz tylko do Tbilisi czy gdzieś jeszcze ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Tbilisi - nocleg
#20 PostWysłany: 18 Lis 2019 13:51 

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 31
Wiesz co wczoraj kupiłem bilety na pociąg Tibilisi butami start 0:30 na miejscu 06:00 stamtąd chciałbym marszutka do Kutaisi i tam już do wylotu 08.12


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group