Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Wrz 2017 13:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Na każde miasto masz info tu: noclegi,forum,1066
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Goa, Mumbai
#22 PostWysłany: 05 Lut 2018 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 105
Loty: 179
Kilometry: 397 505
Ja miałam spory problem ze znalezieniem przyzwoitego i niedrogiego noclegu w Bombaju.
Spaliśmy tu: http://residencyhotel.com/#page_id=page0
Przez Agodę 56 EUR ze śniadaniem (smaczne), niezła lokalizacja, czysto i ciepła woda pod prysznicem, co było dla nas miłą odmianą ;)

W Palolem nic nie rezerwowałam, daliśmy się złapać naganiaczom z plaży i po obejrzeniu kilku chatek wylądowaliśmy tutaj:
https://www.tripadvisor.com/Hotel_Revie ... t_Goa.html

I było super, czyściutko, cicho, piękny ogród, cudowna obsługa - na przełomie lutego i marca 2016 płaciliśmy ok. 650 Rs za noc przy 4 czy 5 noclegach. Jak wrócimy do Indii, to na plażowanie będę chciała do nich wrócić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Sie 2019 14:10 

Rejestracja: 24 Cze 2018
Posty: 11
Witam. W na przełomie stycznia, lutego 2020r wybieram się do Indii na 15 dni. Planuję odwiedzić miejsca jak w tytule. Po przylocie do Delhi chce wziąć noclegi z booking z uwagi na to, żeby nie szukać na miejscu za dlugo i żeby było blisko przystanku metra - nitki z lotniska do centrum. Zastanawiam się co dalej.. Czy kolejne noclegi lepiej rezerwować na booking lub innych stronach rezerwacyjnych czy szukać na miejscu. Ceny na bookingu w pokojach wyglądających na w miarę czyste to ok 1500-2000 rupii za pokój 2 osobowy z łazienką,bez jakiś szczególnych wygód. Czy koniec stycznia i poczatek lutego to w Indiach okres o wzmożonym ruchu turystycznym?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Sie 2019 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Nosferatu_ napisał(a):
Witam. W na przełomie stycznia, lutego 2020r wybieram się do Indii na 15 dni. Planuję odwiedzić miejsca jak w tytule. Po przylocie do Delhi chce wziąć noclegi z booking z uwagi na to, żeby nie szukać na miejscu za dlugo i żeby było blisko przystanku metra - nitki z lotniska do centrum. Zastanawiam się co dalej.. Czy kolejne noclegi lepiej rezerwować na booking lub innych stronach rezerwacyjnych czy szukać na miejscu. Ceny na bookingu w pokojach wyglądających na w miarę czyste to ok 1500-2000 rupii za pokój 2 osobowy z łazienką,bez jakiś szczególnych wygód. Czy koniec stycznia i poczatek lutego to w Indiach okres o wzmożonym ruchu turystycznym?

Troche nie do konca wiem o co pytasz?
Czy lepiej przez internet czy na miejscu? Tu nie ma jednonzacznej odpowiedzi, ale jak zalezy ci na czasie to lepiej przez internet - widac komentarze innych ludzi wiec mozesz sie odniesc czy pokoj bedzie odpowiadal twoim standardom.
Wzmozony ruvch turystyczny, Indie to ponad miliard ludzi a w 2018 bylo 10 milionów turystów.. wiec ja bym sie tym szczegolnie nie przejmowal, nie zauwazalne ;-) Ja chyba bylem jakos w twoim czasie i bylo spoko - nie za goraco. A co do Rhishikeshu to osobiscie mi sie tam srednio podobalo, moze jakby wyruszyc na tygodniowy trip z zajeciami yogi kilka razy dziennie to by mi sie podobalo bardziej, badz dla osób religijnych pomodlic sie, krótka wizyta tam raczej nic nie daje, jest daleko, bardzo duza komercha itd. chociaz okolice tam sa fajne i jakis kilku dniowy hike po górach bylby super?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Sie 2019 08:23 

Rejestracja: 24 Cze 2018
Posty: 11
W okolicach Rishikesh planuję być 7 nocy i właśnie jeżeli pogoda pozwoli to chciałbym zrobić jakiś trekking po okolicach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 30 Paź 2019 01:20 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
@Nosferatu_
Moje spostrzeżenie jest takie. Miejscówki np na Booking są zwykle droższe niż szukane na własną rękę. Byłem w Indiach kilka razy i odkąd Booking się rozpycha w Indiach to są tego zalety i wady. Np. jeżeli miejscówka ma lepsze oceny to jeżeli nie zarezerwujesz a tylko spiszesz adres i po prostu tam pójdziesz to albo nie będzie tam już miejsca albo właściciel powie że nie ma bo woli droższych klientów z Booking. Tak więc jeżeli jakaś miejscówka podoba ci się na booking to rezerwuj. Oczywiście mierz hotele w Indiach miarą indyjską. Nocowałem w styczniu 2019 w dwóch hotelach w Delhi. Na Paharganj. Miejscówka ma wielu przeciwników ale ja ją lubię. Jest dobrze skomunikowana - również z lotniskiem.
Nocowałem w hotelu Rak International (nie wiem co w nim było z international). To podstawowy hotel dwójka w zależności od wielkości pokoju i widoku z okna 650 - 850rupii. Wymieniony jest w Lonely Planet i przez to parę lat temu było tu pełno backpakersów. Odkąd jest Booking to przed południem można wejść z ulicy i na pewno będzie jakiś pokój. Trochę w bok od Main Bazar Road. Robali nie ma, ciepła woda jest ale ogólnie to bardzo skromny hotel. Nie serwują śniadania. Obsługa jest miła.
Drugim hotelem był - dostępny na Booking - Hotel GeetaSaar.W bocznej uliczce trochę dalej od Main Bazar Road. Trudno znaleźć ale ta uliczka miała nawet swój urok. Momentami to 2 osoby miały by trudności z minięciem się. Kosztował 1320 rupii. Na pewno lepszy niż RAK ale na zdjęciach wyglądał lepiej. Drzwi otwiera odźwierny i hotel chce udawać lepszy niż jest. Ale dobra - te 70 kilka zł to może być
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Lis 2019 18:35 

Rejestracja: 24 Cze 2018
Posty: 11
Dzięki za odpowiedź. Noclegi w Delhi zarezerwuję wcześnie, nie jest drogo a chcę, żeby było blisko dworca PKP. Resztę noclegów ogarnę na miejscu, chyba, że znajdę coś dobrego na booking w cenie, która mi będzie odpowiadała. Od czasu posta już się trochę wyedukowałem w tematach indyjskich, więc powinienem już sobie poradzić :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 28 Sty 2024 11:46 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Temat w trakcie czyszczenia.
Proszę o każdy region / miejscowość pytać w osobnym wątku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group