Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Wrz 2017 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Dziękuję za pomocne informacje. Ja właśnie tak planuję, by wziąć 5 noclegów za punkty (5-ta noc gratis). Ta strefa śniadaniowa, to jeden z największych magnesów, które ciągną mnie do tego hotelu :D (oczywiście, oprócz niskiej stawki punktowej ;) )


Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
aarongeru lubi ten post.
 
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 13 Wrz 2017 11:57 

Rejestracja: 13 Lip 2016
Posty: 79
Potwierdzam z Goldem można otrzymać upgrade do saloniku, Śniadania 10/10
A cena 8 tys punktów w DT za noc, to przekreśla chyba każdy inny hotel w KL.
Szczerze polecam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 25 Wrz 2017 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Odnośnie Double Tree mam jeszcze pytanie do tych, którzy nocowali tam przez 5 nocy (a w zasadzie do wszystkich, ktorzy przebywali w Kuala Lumpur co najmniej tyle czasu): czy to nie za długo, jak na to miasto? Innymi słowy, czy dla samej możliwości skorzystania z 5. nocy za punkty gratis warto siedzieć w KL tyle dni?
Wstępny plan mi na to pozwala, ale mam pewne obawy, czy będzie czym wypełnić ten czas...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Wrz 2017 11:12 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
2 dni optymalnie.
Wiecej niz 3 dni to juz totalna przesada.

Bylem 2 razy po 2 dni z hakiem. I w sumie nie wiem co mozna tam wiecej ogladac. A niektore rzeczy po 2 razy zwiedzilem.

Przed wizyta czytalem tutaj, ze podobnie jak Singapur. Po wizycie w obu miastach twierdze, ze Singapur 10 razy lepszy.
Nie lubie KUL bo jest nieprzyjazne dla pieszych. Oznakowania dosc srednie.
W zadnym innym miescie nie gubilem sie tak mocno jak w KUL wiec cos w tym musi byc ... tzn gubienie mam na mysli korzystanie z GPS w tel.

5 dni moze dobre dla kogos kto chce wszystkie centra handlowe obleciec ...
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 25 Wrz 2017 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Dzięki za pomocny głos. Tak coś czuję, że moje odczucia mogłyby być podobne. A punkty, których nie wydam w DT KL będzie jeszcze, gdzie spożytkować ;)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Wrz 2017 11:25 

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 77
Do transportu uzywaj Uber wychodzi bardzo tanio i szybko wszedzie mozna sie dostac.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 25 Wrz 2017 11:27 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Z atrakcji:
- Batu Caves - dojazd po 30min z KL Sentral czy jakos tak, na miejscu wiecej niz 1h nie spedzisz, chyba, ze lubisz malpy ... moja zona po swiatyniach na Bali i w BKK uznala, ze Batu slabe
- Bird Park - polecam, ja spedzilem moze 3h ale dlatego, ze jakos oslabiony bylem, normalnie gorzej niz dziadek
- ogrod Orchidei czy cos takiego, srednie, z powodu upalu w polowie dalismy spokoj
- Muzeum Sztuki Islamu - fajne, jednak tu gonil nas lekko czas bo mieli zamykac, jak ktos lubi to 2h poswieci, ale na 1h tez spoko
- Meczet Narodowy - jak trafisz dobrze w godziny otwarcias to nie musisz czekac a sama wizyta to 30min

Poza tym okolice PETRONAS - ale ile mozna tam spacerowac?
Wjazd na wieze TV polecam - i warto kupic bilety te drozsze, przez Klook.com

Fajne widoki. Wg mnie pewnie ciekawiej niz samo PETRONAS.

Do tego masz jakas hale targowa czy cos na pamiatki.
Dzielnica chinska i hinduska zrobia srednie wrazenie jesli nigdy nie byles w czyms podobnym. Ja przy 2. wizycie odpuscilem bo uznalem, ze dla zony nie bedzie to zadna atrakcja.
Mozna sie przejechac Monorailem - atrakcja sama w sobie.
Muzeum Narodowe ujdzie ale ja nic nie zapamietalem ciekawego z wizyty sprzed 2 lat. W tym roku nawet tak nie poszlismy bo nie padalo.
Deszcz to glowny powod aby tam isc ;)

Jak sobie dobrze to ogarniesz to w 2 dni wszystko co ciekawe zobaczysz. 3. dzien mozesz zostawic na jakies niedobitki albo gdy gorsza pogoda.


Majac 5 dni wolalbym 2 dni na KUL a 3 dni na SIN. Hilton Harden Inn w Singapurze za 10k pkt bralem. W dzielnicy Little India.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 25 Wrz 2017 11:50 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
od siebie dodam rain forest tuz pod KL, na pol dnia w sam raz

http://www.wonderfulmalaysia.com/attrac ... alkway.htm
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 25 Wrz 2017 22:39 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
@tropikey wszystko zależy od tempa zwiedzania. Pierwszy raz byliśmy niepełne 3 dni i czasu spokojnie starczyło. Drugi raz byliśmy z dziećmi i planowałem 4 spokojne dni, ale darmowa noc przekonała. Nudzić się nie nudziliśmy, ale niektóre atrakcie były specjalnie pod dzieci, np. akwarium. No i zazwyczaj wracaliśmy na wieczorny serwis w saloniku ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 25 Wrz 2017 23:28 

Rejestracja: 08 Sty 2014
Posty: 49
@tropikey spędziliśmy z rodziną 4 dni w KL, ale przyznam, że ostatni prawie w całości na basenie hotelowym, bo już wszystkie atrakcje były zaliczone.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 27 Wrz 2017 23:41 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 15
Uzupełniając temat hotelu, bardzo dobra lokalizacja, samo centrum, wiele atrakcji z buta (spędziłem 2 noce).
Hotel drugiej świeżości, ale lokalizacja wynagradza pierwsze wrażenia (w końcu w hotelu tylko się śpi)
Bintang Warisan Hotel, No.68, Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur, Malezja.
HB było w cenie, więc rano i wieczorem nie trzeba było szukać posiłku, chociaż Jalan Alor było 5min z buta :)
Ogólnie polecam jeśli szukasz tanio i w centrum na europejskim poziomie.
a
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Sty 2018 19:49 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Potwierdzam, lokalizacja jest świetna. Niedaleko do Chinatown i Monoraila. A pod nosem kantor i 7/11/
Nie wiem, jak to wygląda teraz, ale śniadania u nich mi smakowały. Smażony ryż niezły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 30 Sty 2018 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Ja polecę Mercure Kuala Lumpur Shaw Parade. Z platyną w Accor traktują gości bardzo dobrze - w gratisie mieliśmy codzienne kolacje + kilka innych drobnostek. Na dachu basen, widok w miarę przyjemny. Hotel nowy i widać, że obsłudze się chce dobrze wypaść.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 17 Lip 2018 02:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 57
Choćby na jedną noc warto zatrzymać się w THE FACE Suites.
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 17 Lip 2018 07:10 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
tylko jak ktoś zatrzymuje się na jedną noc to warto mieć na uwadze, że basen otwarty jest do 22
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Gru 2018 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
rowniez polecam The Face Suites, a przede wszystkim najlepszy infinity pool w Kuala Lumpur z widokiem na Petronasy i KL Tower. Blisko LRT Dang Wangi i monorail Bukit Nanas, 10 min spacerem od KLCC. Czesc pokojow sprzedawana jest pod nazwami Saba Suites, The Platinum, Carson Minsu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Gru 2018 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Hilton, Meridien i St Regis mają do zaoferowania widok dla tych, którzy nie koniecznie chcą się napawać widokiem na podwójny a'la pałac kultury. Nasz pojedynczy i tak jest ładniejszy. Image

el sueño de la razon produce monstruos
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 20 Sty 2019 15:02 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 360
Loty: 124
Kilometry: 227 163
niebieski
Również polecam The Face Suite - kupowaliśmy jeden nocleg w pięknym apartamencie na 25 piętrze (2 pokoje, duża łazienka) za około 220 zł/noc (sierpień 2018). Śniadań tam nie brałem, ale tuż budynku obok jest Starbucks i 7Eleven, a na dole w budynku można kupić jakieś kanapki, także da się wytrzymać :) Do KLCC i Twin Towers musimy iść na piechotę jakieś 10-12 minut :)

My braliśmy nocleg z airbnb, ale widziałem je również na bookingu i innych portalach :)

Załączniki:
Komentarz do pliku: The Face Suite
thefacesuit.jpg
thefacesuit.jpg [ 198.6 KiB | Obejrzany 644 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 20 Sty 2019 15:42 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
to jeszcze odnośnie tego miejsca, to po drugiej stronie tej rzeczki jest centrum handlowe ze sporym sklepem spożywczym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 15 Mar 2019 09:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Nocował ktoś z Was w Expressionz Professional Suites by MyKey Global?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group