Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Khao Sok - noclegi.
#1 PostWysłany: 26 Wrz 2016 14:17 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 108
Hej,

Czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony nocleg w Parku Narodowym Khao Sok w Tajlandii? Wybieram się tam pod koniec października i będę dwa dni ale poza noclegami na bookingu nic innego nie znajduję. Nie ukrywam, że najlepsze były by noclegi w domkach na drzewach w dżungli bądź przy niej, ponieważ czytałem, że to fajna przygoda ale czy przypadkiem nie przereklamowana?

Jeżeli ktoś był tam, będę wdzięczny za info dot. noclegów i tego co warto tam zobaczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#2 PostWysłany: 27 Wrz 2016 19:31 

Rejestracja: 14 Lut 2010
Posty: 128
Loty: 234
Kilometry: 316 182
Cześć,

Ja nie byłem, ale planowałem dlatego pytałem spotkanych ludzi w hotelu. Wybrali Our Jungle House i byli bardzo zadowoleni. Czytałem o tym miejscu na tripadvisor, ludzie podzielają te opinie tylko trzeba być przygotowanym że domki są bardzo blisko natury (w dżungli ) i standard jest mocno podstawowy żeby to tak ująć)
Góra
 Profil Relacje PM off
Karin uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 27 Wrz 2016 21:36 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 108
Ok, dziekuje za info :)

Ktoś, coś jeszcze ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2016 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@Karin odezwij się na PW. Za dużo ludzi tu zagląda, by coś wartościowego napisać ;)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Wrz 2016 22:45 

Rejestracja: 08 Kwi 2014
Posty: 15
Potwierdzam- Our Jungle House jest świetne. https://www.khaosokaccommodation.com/accommodation/ . Szczerze polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Cze 2022 15:58 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 42
Ostatni post bardzo stary, odświeżę temat. Czy był ktoś nie dawno - ostatnie dwa, trzy lata w Kao Sok i może polecić nocleg w jakimś miejscu ?Czy ktoś był na jakiejś jedno, dwu dniowej wycieczce po jeziorze itd - jeśli mógłbym to proszę podzielić się wrażeniami czy warto, ile kosztowało itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Cze 2022 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Końcówka 2018, jeśli Ci odpowiada:

Our Jungle House - wart swoich opinii.

Byliśmy na wycieczce po jeziorze wraz z noclegiem. Jak wtedy czytaliśmy, trochę zależy od ośrodka na wodzie, do którego się udamy, ale my trafiliśmy bez zarzutu. I program wycieczki, i towarzysko było fajnie. Dobra opcja na krótki reset - brak zasięgu, brak światła po zmierzchu :) Załatwiane przez Our Jungle House.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomasz1982 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 14 Cze 2022 08:57 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 303
niebieski
Końcówka 2019 roku.
Też polecam wycieczkę nad jezioro.. i fajnie też się wybrać do jaskini-nie każdy z naszej grupy chciał, a uważam, że warto.
Co do noclegu na jeziorze...hmmm..co kto lubi ;) Gdybyśmy my zostali, to akurat w tym miejscu przypłynęło parę łódek z wrzeszcząca i zapewne w niedługim czasie pijaną ;) brytyjską młodzieżą 8-) Zdążyliśmy się stamtąd ewakuować zanim impreza rozkręciła się na dobre ;) Myślę, że ceny wycieczek można znaleźć na stronie hotelu.
Domki na drzewie w Our Jungle House wyglądały super, choć my spaliśmy na ziemi 8-) . Kolejną noc spaliśmy w domku "na drzewie" ale w Rock and Tree House resort i tam było dość luksusowo :lol:
I polecam też koniecznie wycieczkę do dżungli z przewodnikiem, który jest tylko dla Ciebie-czyli nie z grupą.
Mam nadzieję, że pomogłam 8-)
Pozdrawiam słonecznie
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomasz1982 lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 30 Cze 2022 14:30 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Byliśmy 3 tygodnie temu w Our Jungle House. Ekstra przeżycie. Dobry standard jak na nocleg w dżungli. Zdecydowanie polecam. Recepcja też ogarnięta, we wszystkim pomoże i fajnie wyjaśni. Można też kupić u nich wycieczki, minimalnie droższe niż na mieście.
My akurat w tym miejscu poruszaliśmy się skuterami bez zorganizowanej wycieczki. Wypożyczone w jakiejś knajpie do której podrzucił nas kierowca busa z Ao Nang. Wypożyczenie bez żadnych dokumentów - tylko dowód osobisty w depozyt.
Na jeziorze można sobie samemu wynająć łódkę, która robi identyczne trasy co z zorganizowanymi wycieczkami. Za większą łódkę zapłaciliśmy 3000THB za prawie 4h rejs (można krócej i dłużej). Mniejsza łódka za 2000 THB. Akurat w tym samym momencie przyjechali też inni turyści, więc fajnie podzieliśmy sobie koszty :D

W uzupełnieniu. Wracając z jeziora zatrzymaliśmy się na lokalnym targu - Takhun Market (8.913889530084166, 98.88707874388916), na którym zjedliśmy najlepszego pad thaia w całej Tajlandii. Stoisko jest przy samej ulicy, bardziej po lewej stronie patrząc od frontu. Sprzedają tylko pad thaie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group