Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Noclegi poza Taipei.
#1 PostWysłany: 19 Mar 2019 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Widze, ze nie ma zadnych recenzji, ani opisow, wiec wrzuce info o paru hotelach i domkach, w ktorych zatrzymalam sie. Wiekszosc hoteli i domkow ma przybory toaletowe, czajniki lub dystrybutory cieplej wody.

Yangmingshan Jing Shan Recreation Area
Rzut beretem od Taipei w Parku Narodowym Yangmingshan. Najlepiej dostac sie tam samochodem, ale przed wjazdem do osrodka jest rowniez przystanek autobusu 108 - https://ebus.gov.taipei/Route/StopsOfRo ... 0100010800. Caly Park Narodowy ma bardzo dobra komunikacje publiczna. W osrodku jest kilkanasie duzych domow, ktore maja sypialnie z podwojnym lozkiem na dole, a na gorze kolejne dwa podwojne lozka plus namiocik dla dzieci. Na dole jest salon z duzym TV, stolik i zestaw herbaciany oraz lazienka ze zwykla woda i ta z gorach zrodel. Woda ze zrodel smierdzi siarka i jest goraca, co najmniej z 45C.

Osrodek ma restauracje, gdzie mozna zjesc cos w ciagu dnia lub rano sniadanie dodatkowo platne. Wifi jest podobno tylko przy recepcji i w restauracji. Korzystalam z wlasnego internetu, wiec nie sprawdzalam. Z jednej strony jest blisko do Taipei, ale z drugiej jest juz cicho i dziko. Mi sie bardzo podobalo i zatrzymalabym sie ponownie bez problemu. Bylam w niedziele wieczorem i bylo bardzo malo ludzi, ale podejrzewam, ze weekend moze byc oblezenie i glosno. Za noc zaplacilam £90 czyli okolo 450zl.

Rezerwowalam na hotels.com, recenzje i zdjecia na TripAdvisor: https://www.tripadvisor.co.uk/Attractio ... aipei.html

Image

Lozka na antresoli.
Image

Image

Wanna.
Image

Instrukcja obslugi korzystania z wody ze zrodel i kolor tejze wody.
Image

Image

Teren zabaw dla dzieci.
Image

Zachod slonca widziany z tarasu restauracji.
Image

Liwu Hotel Taroko
Budzetowy hotel niedaleko wjazdu do Parku Narodowego Taroko. Pokoje hotelowe sa ponizej parteru, nie bylo tam zbyt czysto, ale dalo rade. Lozka wygodne. Lazienka z tych, co nie maja oddzielnej kabiny prysznicowej, wiec po kapieli wszedzie jest mokro. Na parterze jest dystrybutor z ciepla i zimna woda. Sniadanie bylo wliczone w cene, podstawowe i bardzo tajwanskie. Zjadlam jakies niezdentyfikowane rzeczy. Rzut beretem od hotelu jest sklep 7-11 i stacja benzynowa. Dobra miejscowka, zeby wczesnie zaczac zwiedzanie Wawozu Taroko, ale poza tym, to nic szczegolnego. Koszt £29 lub ok. 145zl.

Rezerwowalam na hotels.com. Recenzje i zdjecia na TripAdvisor: https://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Rev ... alien.html

Mhuwe hotspring w miejscowosci Renai.
Nocleg zapchaj dziura, bo nie mialam nic na te noc. Nie ma recenzji po angielsku, widzialam chyba tylko dwie na hotels.com. Wlasciciel powiedzial, ze kupili osrodek rok temu i dopiero niedawno zaczeli oglaszac sie na angielsko jezycznych stronach. Po rezerwacji otrzymalam instrukcje dojazdu z informacja, zeby zadzwonic do wlasciciela po przekroczeniu rzeki, zeby mogli pokazac zarezerwowany domek. TomTom pokazal mi dobrze lokalizacje, droga dojazdowa z glownej drogi nr 14 byla bardzo stroma, zjezdza sie nad sama rzeke i przejezdza przez most. Nie ma zadnego oznakowania po angielsku.

Pokoje to domki blizniaki z lazienkami i kryta werenda z druga wanna. W domku jest lodowka, kuchenka mikrofalowa, dystrybutor cieplej i zimnej wody, klimatyzacja, lozko z podgrzewanym materacem. W lazience byla gleboka wanna z podlaczona woda ze zrodel. Trzeba bylo uzyc specjalnego przycisku, zeby wlaczyc pompe do wody ze zrodel, inaczej w kranie byla tylko zima woda. Na werandzie byla druga duza wanna oraz hustawka podwieszona z sufitu.

Komfortowe miejsce na nocleg i kapiel w goracej wodzie, ale poza tym to nie ma tam nic na miejscu. Wifi bylo bardzo szybkie, wlasciciel przyslal mi haslo, ja nawet nie pytalam sie o nie. Cena za noc £43 czyli ok. 215zl. Ja wybralam pokoj o nazwie: Deluxe Double Room (B), rezerwowalam przez hotels.com pare godzin przed przyjazdem. Zdjecia na Expedii: https://www.expedia.co.uk/Ren-Ai-Hotels ... nformation

Image

Image

Image

Image

Image

The Crystal Resort Sun Moon Lake
5* hotel z sieci Luxury Hotel Group. Znajduje sie bezposrednio nad jeziorem przy Ita Thao Pier. Ja wybralam pokoj o nazwie Lake Room i nie bylam zawiedziona. Narozny pokoj na 7 pietrze z balkonem i widokiem na dwie strony. Bardzo dobrze i elegancko wyposazony. Uklad open space z czescia rozrywkowo - wypoczynkowa z kinem domowym, lazienka i sypialnia z biurkiem. W pokoju wszystko co moze byc potrzebne, lacznie ze szlafrokiem. Kosmetyki firmy Mugler, toaleta Toto z podgrzewaniem i myciem oraz czujnikiem otwierania i zamykania deski, wanna z jacuzzi. Widzialam tez, ze niektore meble sa ze znanych firm designerskich. Obsluga w recepcji usluzna do przesady, pani biegla do windy nacisnac dla mnie przycisk, zebym przypadkiem nie czekala. Hotel ma parking ulice dalej. Sniadanie slabe jak na standard hotelu. Nie maja w ogole goracej herbaty, tylko kawe i zimna czarna herbate. Drugiego dnia darowalam sobie sniadanie, zjadlam noodle ze sklepu i wyjechalam o 6.00 rano.

W samej miejscowosci jest pare ulic z budkami z jedzeniem, przy molo ciagly ruch turystyczny w ciagu dnia, rzut beretem do kolejki linowej. Mozna siedziec na balkonie i delektowac sie widokiem. Moge polecic hotel i ten typ pokoju. Nastepnej nocy zatrzymalam sie w o wiele drozszym hotelu znanej sieci i brakowalo mi pewnych rzeczy z tego hotelu.

Strona hotelu: http://www.thecrystal.com.tw/en/ Recenzje i zdjecia na TripAdvisor: https://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Rev ... antou.html Ja rezerwowalam na hotels.com i po znizce zaplacilam £204 za dwie noce, ok. 1000zl.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Widok z balkonu.
Image

Image

Molo Ita Thao.
Image
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
marek2011 uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group