Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Maj 2014 11:03 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 281
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
Moi Państwo, mam pytanie, czy żeby wyjść na parę godzin na miasto, potrzebujemy wizę do Bangladeszu??
A jeśli tak to czy można ja dostać on arrival??
Mam tam przesiadkę i wolne 18h...

Będę wdzięczny za wszelkie info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Mar 2019 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1564
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Dojazd z lotniska jest dostępny Uberem, taksówką, motorykszą i podobno pociągiem (może jeszcze innym środkiem transportu). Korzystałem z pierwszej opcji. Uber do szeroko pojętego centrum kosztuje 400-600 taka (20-30 PLN). Kusił mnie przejazd pociągiem, ale w drodze z lotniska wybrałem opcję najłatwiejszą a w powrotnej po prostu nie miałem czasu. Należy brać pod uwagę ogromne korki w mieście. Przejazd kilkunastu kilometrów potrafi trwać nawet 2h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Mar 2019 18:30 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
@blantomat
z ciekawości - lot jakimi liniami i na jakiej trasie oferuje kilkunastogodzinny stopover w dhace? :D


Ostatnio edytowany przez kieras86, 17 Mar 2019 18:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Mar 2019 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1564
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Nie mam pojęcia. ;) Mój post dotyczy generalnie dojazdu z lotniska. Jest tu tak mało informacji, że nie chciałem zakładać nowego tematu - i tak każdy znajdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
kieras86 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Kwi 2019 09:56 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 281
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
kieras86 napisał(a):
@blantomat
z ciekawości - lot jakimi liniami i na jakiej trasie oferuje kilkunastogodzinny stopover w dhace? :D


Biman Bangladesh, DXB-KUL.

Stare dzieje, od tego czasu już byłem prywatnie w Bangladeszu turystycznie. Wiza oczywiście potrzebna do zrobienia w ambasadzie w Warszawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Kwi 2019 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 182
Loty: 114
Kilometry: 287 811
Nie, wizę on arrival możesz dostać na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
blantomat lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 16 Kwi 2019 09:00 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 281
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
Racja, aktualnie tak. Mój błąd.
Kiedyś tak nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group