Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Maj 2015 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 187
Mnie ostatnio przewalutowało...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#22 PostWysłany: 23 Maj 2015 18:08 

Zależy jakie są warunki. Ja np. obecnie w Kijowie mam płatność gotówką lub kartą bezpośrednio w hotelu.
Ogólnie rezerwowałem przez nich sporo razy. Nigdy nie było problemów. A ceny super. Zwłaszcza z kodami. Np ostatnio -15%. Aż w recepcji, dziewczę patrzyło ze zdziwieniem, skąd wziąłem taką małą kwotę. :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Maj 2015 18:33 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@Extigy, przeliczają cenę, którą podają Ci na ekranie na USD i w tej walucie obciążają kartę, czyli na ekranie widzisz x zł, potem na etapie potwierdzenia i później w mailu widzisz, że Twoja karta zostanie obciążona sumą y USD = x zł, po czym rzeczywiście zostajesz obciążony kwotą z w zł (z > x w moim przypadku).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:23 

Rejestracja: 19 Maj 2013
Posty: 105
Loty: 34
Kilometry: 73 282
Po wbiciu kuponu mam info na stronie:
Your credit card will be charged EUR 251.26, equivalent to PLN 1038.58 (room price including VAT / Sales Tax). Secure-server online payment.

Pytanie: płacić złotówkową PLN czy też walutową EUR ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 28 Maj 2015 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
zastanów się...
Extigy napisał(a):
Your credit card will be charged EUR 251.26
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 03 Maj 2016 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 488
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
Witam! Rezerwowałem w venere.com hotele bez możłiwosci anulacji. po 2 miesiącach napisali mi, że hotel nie moze zrealizować mojej rezerwacji. Macie doświadczenia z venere? Co mogę od nich wymagać?? Zaproponowali mi o wiele gorszy hotel z samymi śniadanmiami.
Moge domagać się zwrotu z nawiazką? Jak rezerwowałem to ceny innych hoteli były o wiele niższe, teraz zarezerwuje inny hotel ale o wiele drożej.
Na stronie w ich regulaminie nie moge nic znaleźć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group