Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Portoryko (San Juan)
#1 PostWysłany: 01 Gru 2011 12:17 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
Witam,

jak przygotować sie do wyjazdu do Portoryko (San Juan)? Jakies wskazówki??? Za wszystkie dobre rady z góry dziękuję? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 05 Gru 2011 14:01 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
Jakies wskazówki???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Gru 2011 16:22 

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 240
Kupić bilet i lecieć - tylko wiza Usa potrzebna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Gru 2011 16:29 

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 240
A tak poważnie lecimy 2+1 w styczniu, bilety kupowaliśmy ok. 10 miesięcy wcześniej wyszło ok. 2,3 tys. za bilet. trasa tam. Waw-lonyn-madryt-miami-sanjuan, powtór troche krótszy sanjuan-miami-madryt-waw.
Przy takiej wczesnej rezerwacji musisz liczyć na zmiany w lotach, proponuje zakup w jednej linii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Gru 2011 17:55 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1570
niebieski
ja też kupowałem ok 10 m-cy temu ale bilet kosztował ok 1300 za sztukę.
ja lece na początku stycznia tam waw-praga-madryt-san juan
powrot sanjuan-miami-madryt-warszaa

i też zmian wiele było rozkładowych ale sie w końcu udało to poskładać.
ja nie kupowqałem u jednej linii... choć zdecydowanie najlepiej tak robić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Gru 2011 10:42 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
to kto juz wrocił z Portoryko i moze podzielić sie wrażeniami???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Gru 2011 10:43 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
kto bedzie w Portoryko w drugiej polowie stycznia 2012?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Gru 2011 12:04 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1570
niebieski
ja będę w pierszej połowie... ( chyba że nie dostanę urlopu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Gru 2011 12:16 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
czy ktos teraz wrocil z Portoryko (San Juan) ? jak teraz tam jest?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Gru 2011 12:49 

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 2
Ja również wybieram sie do PR w styczniu. Bedziemy tam od 4 do 21. Lecimy w 7 osób. W czasie pobytu mamy rejs wycieczkowcem po karaibach południowych. Przed rejsem San Juan, po rejsie Luquillo na 6 dni, wynajęty van i zwiedzanie wyspy. A jakie są wasze plany?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Gru 2011 15:31 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
poza wylotem 15 stycznia do PR i powrotem 1 lutego nie mamy jeszcze ustalonych innych planów.... fajna sparaw z tym wycieczkowcem... ile taki rejs kosztuje i ile dni trwa? rozumniem, ze nocleg bedziecie zalatwiac na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 28 Gru 2011 00:22 

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 2
Wycieczkowiec to fajna rzecz biorac pod uwage ze bedziemy na karaibach po raz pierwszy i nie wiadomo kiedy nastepny. 7 dni rejsu z san juan, codziennie inny port. Tak spedzaja czas amerykanie. Dla mnie to obce ale czasem fajnie sprobowac czegos nowego. Koszt jest zależny od linii i kajuty. My mamy średnio tańszą opcję za ok 2tys zł od os z pelnym wyżywieniem bez alkoholu (ale na to też jest sposób;). Noclegi mamy już właściwie porezerwowane: Pierwsze 3 dni hotel Da House w Old San Juan, po powrocie z rejsu apartament znaleziony na vrbo.com a ostatni dzień hotel radisson zarezerwowany ze słynnym kuponem F&F. Samochód wypożyczamy przez Alamo car rent. Najlepsza improwizowana wycieczka musi być dobrze zaplanowana;) sprawdzone w niejednym miejscu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 30 Gru 2011 14:37 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
rzeczywiscie, wszystko zaplanowane ;) a ja sie pocieszam, ze jeszcze ma 2 tygodnie do wylotu, wiec zdąże zaplanowac... oby nie było za pozno. generalnie wielkie dzieki za wszelkie informnacje, pewnie tez skorzystam z rejsu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 30 Gru 2011 15:53 

Rejestracja: 17 Lis 2011
Posty: 11
witam, cos tam o autach wrzucilem na watku:
http://www.fly4free.pl/promocje-lotnicz ... 6-zlotych/
cruise to musi byc fajna sprawa, pomysle o rejsie w przyszlosci, znajomi byli na rejsie na Alasce z Vancouver - byli zadowoleni. W San Juan co 2-3 dni przybijal inny statek na dzien lub dwa.
Stad tez w San Juan wieczna fiesta. :-)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 02 Sty 2012 09:38 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 34
czy sprawdzaliscie jakie ubezpieczenie najbardziej sprawdzi sie w Portoryko, ewentualnie w USA? Ktore ubepzieczenie polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group