Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Mar 2020 01:17 

Rejestracja: 12 Mar 2020
Posty: 1
Witam. Za kilka dni wraz z dziewczyna wybieram się w kilkumiesieczną podróż po Azji. Zastanawiam się natomiast jak wyglada sytuacja z wapowaniem i siłą rzeczy posiadaniem e-papierosa w takich państwach jak Tajlandia, Sri Lanka, Malezja, Indonezja oraz Filipiny. Jak wyglada tamtejsze prawo, jakie są kary za nieprzestrzeganie tego prawa, oraz jakie ma ono przełożenie na rzeczywistość. Jak to w praktyce wygląda. Trochę czytałem w Internecie, ale natrafiłem w głównej mierze na jakieś rządowe strony lub wygrzebywalem same stare wątki na ten temat na różnych forach. Czy Waszym zdaniem mogę śmiało brać ze sobą taki zestaw (mod, parownik, liquidy)? Czy zdecydowanie odradzacie takie ryzyko? Proszę o odpowiedź bo mam duży dylemat i nie wiem co robić.

Dziękuję za rzetelne i sprawdzone informacje oraz
pozdrawiam i witam najserdeczniej wszystkich użytkowników jako świeżaczek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#2 PostWysłany: 12 Mar 2020 02:27 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Zakaz na iqosy jest w Tajlandii i Singapurze.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Mar 2020 05:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@DzemZeSwini

czyli smalec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group