Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Vanilla Sky Georgia
#1 PostWysłany: 18 Cze 2016 12:05 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Od jakiegoś czasu w Gruzji operuje dotowana przez rząd gruziński linia Vanilla Sky latająca na trasach krajowych (o czym było już w wątku https://www.fly4free.pl/forum/samolotem-do-mestii-z-tbilisi-natakhtari-za-100-zl-ow,1100,78869 ). Linia operuje z lotniska Natakhtari pod Tbilisi, do oraz z którego dowozi pasażerów za darmo do centrum Tbilisi (punkt zbiórki przy stacji metra Rustaweli). Odjazd o 7:50 (dla lotu niedzielnego o 11:15).

Łączny limit bagażu to 15 kg i jest nieprzekraczalny jeśli samolot jest pełny. W przypadku wolnych miejsc można zabrać dodatkowy bagaż bez opłaty.

Loty realizowane są 19-miejscowym samolotem LET-410.

Bilety można rezerwować z maksymalnie 30-dniowym wyprzedzeniem poprzez wypełnienie formularza na stronie http://vanillasky.ge/index.php?Lang=.

Cennik (wszystkie ceny podane są za przelot w jedną stronę):


Natakhtari - Mestia 65 GEL, dzieci 3-12 lat 45,50 GEL
Natakhtari - Kutaisi 50 GEL dzieci 3-12 lat 35 GEL
Kutaisi - Mestia 40 GEL dzieci 3-12 lat 28 GEL

Dzieci do 3. roku życia lecą za darmo.


Rozkład lotów prezentuje się następująco:


Poniedziałek: Natakhtari-Mestia 9:30 Mestia-Kutaisi 11:30 Kutaisi-Mestia 13:30 Mestia-Natakhtari 15:30

Wtorek: Natakhtari-Kutaisi 9:30 Kutaisi-Natakhtari 17:00

Środa: Natakhtari-Mestia 9:30 Mestia-Natakhtari 11:30

Czwartek: Natakhtari-Kutaisi 9:30 Kutaisi-Natakhtari 17:00

Piątek: Natakhtari-Mestia 9:30 Mestia-Kutaisi 11:30 Kutaisi-Mestia 13:30 Mestia-Natakhtari 15:30

Niedziela: Natakhtari-Mestia 13:00 Mestia-Natakhtari 15:00

W przypadku odwołania lotu z przyczyn pogodowych (największe problemy są z lotami do Mestii, pogoda tam bywa bardzo kapryśna), lot jest przekładany na następny dzień lub przysługuje pełen zwrot ceny biletu.

Sam zamierzam odbyć taką podróż za niecały miesiąc, a wtedy zamieszczę recenzję. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
mashacra uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 19 Cze 2016 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 124
Loty: 149
Kilometry: 338 219
Ja planuję odwrotną trasę za tydzień ;) Więc postaram się wcześniej napisać jak poszło. Na ich stronie nie dało się zarezerwować biletu (zwłaszcza dla kilku osób na raz), wyglądało jakby wszystko było wyprzedane. Ale po mailu wysłanym na Info@vanillasky.ge (szybko odpisali!) okazało się, że miejsca na interesujący nas lot jak najbardziej są dostępne (z Mestii do Tbilisi). Co więcej, mimo info na stronie że trzeba zapłacić albo przelewem albo na 3 dni przed lotem w biurze w Tbilisi - miła pani napisała że możemy zapłacić na lotniku w dniu wylotu :shock: Jak za busa do Skawiny ;) Dalej ciężko mi uwierzyć, że to tak ładnie zadziała - ale przekonamy się już niedługo!
_________________
"Sprawozdania" z moich podróży: http://migot.geoblog.pl/podroze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Cze 2016 15:43 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 798
niebieski
Kurcze, za 20 EUR to rozkosz polatać dla samego latania i chyba prawie pewnego widoku z okna przy tych jedynych 19-miejscach. Proszę opiszcie potem, jak to wyglądało. Dzięki!

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lip 2016 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 124
Loty: 149
Kilometry: 338 219
No cóż... nie mam dobrych wiadomości... Było tak:

Dwa tygodnie przed planowana podróżą zarezerwowaliśmy lot z Mestii do Tbilisi mailowo korespondując z niejaką Niną z Vanila Sky. Szybko odpisała na maila, 4 miejsca były dostępne, lot trwa tylko godzinę i kosztuje okazyjne 65 GEL. Martwiliśmy się trochę o sposób zapłaty, widniała możliwość przelew lub na 3 dni przed lotem w biurze w Tbilisi, ale Nina zapewniła nas, że możemy zapłacić w dniu lotu na lotnisku, nasza rezerwacja będzie czekać! Trochę dziwne, ale po kilku zapewnieniach napisała tak właśnie: „YOU CAN PAY DIRECTLY TO THE AIRPORT IN MESTIA ON YOUR FLIGHT DAY, TILL 27 JUNE YOUR RESERVATIONS WILL BE IN THE SYSTEM DON’T WORRY ABOUT IT…” - zresztą wrzucę screena tego maila, jak to wyglądało.... Dzień przed lotem dzwoniliśmy jeszcze na lotnisko, tam równie potwierdzono naszą rezerwację, że mamy być na 13 na lotnisku i tyle. Gdy następnego dnia stawiliśmy się grzecznie na lotnisku pani przy kontuarze powiedziała, że nasza rezerwacja została anulowana, bo nie zapłaciliśmy wczoraj! I że niestety zostały tylko 3 miejsca na ten lot… Tak karczemnej (i bezowocnej) awantury nie zrobiłam chyba nigdy w życiu… Na nic się zdało błaganie, proszenie, grożenie… Przeszliśmy przez 5 etapów żałoby nad naszym niedoszłym lotem. Jeszcze tylko werbalnie wyżyłam się na Ninie, do której zadzwoniły panie z lotniska, mieszała się w zeznaniach, przepraszała, ale nic z tego przecież nie wynika – w końcu się rozłączyła w połowie rozmowy. Nie ma odpowiedzialnych – lotnisko wini Vanila Sky, Nina z Vanila Sky wini „operatora”, który bez wpłaty anulował nasz bilet. Kim jest „operator” skoro Vanila Sky jest wyłącznym dystrybutorem biletów na te loty? Nie wiadomo. Rażąca niekompetencja, zero odpowiedzialności i straszliwy brak profesjonalizmu.

Przy czym - inni ludzie polecieli o czasie i rozkładowo (co prawda zabierali im wszelkie noże i scyzoryki, nawet z "dużego" bagażu - nie wiem czy potem oddawali). Więc jako przestroga dla wszytskich, jeśli macie rezerwacje mailową pojawcie się na lotnisku dzień -dwa przed tym cholernym lotem i zapłaćcie! Bez względu na to, co piszą wam w mailu...

Załączniki:
Bez nazwy.jpg
Bez nazwy.jpg [ 262.29 KiB | Obejrzany 7365 razy ]
_________________
"Sprawozdania" z moich podróży: http://migot.geoblog.pl/podroze :)
Góra
 Profil Relacje PM off
pralinkakarolinka lubi ten post.
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Lip 2016 10:47 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 798
niebieski
HEJ!

Kurcze, straszna wtopa i szkodzik, a myślałem, że uraczysz nas wieściami o niesamowitym przelocie nad pięknymi krajobrazami, nic to, mam nadzieję, że jakoś sobie poradziliście i udało się ewentualnie kupić bilet na kolejny lot w jakiś kolejny dzień w tak dobrej cenie.

Głowa do góry i powodzenia na szlakach!

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Lip 2016 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 124
Loty: 149
Kilometry: 338 219
Loty niestety nie są codziennie, więc zamiast godzinnego przelotu z bajecznym widokiem na Kaukaz mieliśmy 5 godzin w busiku do Zugdidi, potem przerwa techniczna na obiad i jakiś bursztynowy, zimny znieczulacz a następnie całonocny, duszny pociąg do Tbilisi...

Jakby mieli zarabiać pieniądze na tych lotach, to raczej więcej sensu miałoby tę jedną osobę co "podkupiła" nasz bilet "wysiudać", i zgarnąć kasę za 4 miejsca zamiast za 1... Bo 3 pozostałe miejsca zostały nieobsadzone podczas tego lotu. Ale są dotowani - gdzieś mają wizerunek, zarobek, wyniki...
_________________
"Sprawozdania" z moich podróży: http://migot.geoblog.pl/podroze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Lip 2016 11:25 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 140
Dla chcących skorzystać z tej linii w najbliższym czasie niezbyt dobre wieści

"Let me inform you , that from 25.07.2016 till 11.08.2016

All the regular flights in Georgia have been canceled,

Due to routine technical maintenance.

We apologize for the inconvenience.



Thank you"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Lip 2016 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 357
Kilometry: 561 894
niebieski
Zastanawiam się nad lot z nimi, ale zniechęcają te częste odwoływanie lotów jak i sytuacje o których piszesz bo założę się że to nie była pierwsza tego typu sytuacja. Może ktoś coś dorzuci, ktoś leciał ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Paź 2017 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Wraz ze @sko1czek i @zoli wybieramy się w najbliższą niedzielę na lot Ambrolauri-Nataxtari. Mają niezły bajzel na stronie i część lotów wyglądających na dostępne, w rzeczywistości takimi nie jest. Po wielu próbach i potwierdzeniu dostępności, udało się kupić i zapłacić kartą. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, z pewnością napiszemy coś więcej. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 23 Lut 2018 14:01 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
igore napisał(a):
Wraz ze @sko1czek i @zoli wybieramy się w najbliższą niedzielę na lot Ambrolauri-Nataxtari. Mają niezły bajzel na stronie i część lotów wyglądających na dostępne, w rzeczywistości takimi nie jest. Po wielu próbach i potwierdzeniu dostępności, udało się kupić i zapłacić kartą. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, z pewnością napiszemy coś więcej. ;)


Udalo wam sie poleciec?
Od kilku dni probuje zarezerwowac lot i niestety tak jak piszesz - niezly bajzel :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Lut 2018 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1519
Loty: 618
Kilometry: 991 353
srebrny
@TIT
owszem, lecieliśmy na trasie Ambrolauri - Natakhtari w październiku.
Moja rada co do zakupu lotów: najlepiej kupować z około 1 miesięcznym wyprzedzeniem. Powyżej miesiąca- lotów może nie być jeszcze w systemie sprzedaży. Potem loty, zwłaszcza do i z Mestii, szybko się wyprzedają i dlatego nie można ich kupić.
Nie wiem, jaką trasę planujesz. My lecieliśmy z Ambrolauri, bo taki lot w naszym terminie dało się kupić, Mestii po prostu nie było. I nie żałuję. W Mestii już chyba wszyscy byli. Niezadeptany region Raczy bardzo polecam, co najmniej z dwóch powodów: krajobrazów oraz lokalnego, unikalnego wina z winorośli hodowanej na górskich zboczach.
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
TIT uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 11 Kwi 2018 09:29 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 1
Cześć, może jakieś wrażenia z 2018 z usług VanilaSky?
Znacie jakiś alternatywnych przewoźinków lotniczych?

Wiadomość od info@vanilla-sky.ge z dzisiaj:
Cytuj:
Ticket sale on our website http://new.vanillasky.ge/FlightsPage.aspx starts 60 days prior to the flight.

This is a link to our schedule: https://www.facebook.com/Vanillasky.ge/posts/2283726491652847

Please read Terms and Conditions before buying tickets - it contains important information regarding complimentary transfer from Tbilisi to Natakhtari, baggage allowance etc.http://new.vanillasky.ge/Terms.html scroll down for English.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 12 Kwi 2018 14:36 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
[quote="damiannelus"]Cześć, może jakieś wrażenia z 2018 z usług VanilaSky?

lece z nimi (mam nadzieje!) za 5 tygodni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Kwi 2018 14:04 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
Od 25 kwietnia zmiana cen biletow

Dear friends,
According to the letter N333 of the Georgian United Airports, ticket prices on domestic flights have been changed effective April 25, 2018 and are as follows:
Natakhtari-Mestia / Mestia-Natakhtari

Adult 90 GEL; children (3-12) 63.00 GEL; infants (0-3) free
Mestia-Kutaisi / Kutaisi-Mestia

Adult 50 GEL; children (3-12) 35GEL; infants (0-3) free
Natakhtari-Ambrolauri / Ambrolauri-Natakhtari

Adult 50 GEL; children (3-12) 35 GEL; infants (0-3) free
Tbilisi-Batumi / Batumi-Tbilisi
ADULT – 125 GEL; CHILDREN (3-12) – 87.50 GEL; INFANTS (0-3) - FREE

Prices are given for one way
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 09 Maj 2018 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
@TIT daj znać czy udało się polecieć :) Kupiłeś bilety bezpośrednio przez stronę czy mailowo zarezerwowałeś? Ja póki co napisałam maila i czekam, bo ich strona jest rzeczywiście 'not user-friendly' :P
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Maj 2018 20:12 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
olajaw napisał(a):
@TIT daj znać czy udało się polecieć :) Kupiłeś bilety bezpośrednio przez stronę czy mailowo zarezerwowałeś? Ja póki co napisałam maila i czekam, bo ich strona jest rzeczywiście 'not user-friendly' :P


Kupilam na ich stronie bez zadnego problemu, platnosc karta visa. Sama jestem ciekawa jak to bedzie :)
Musze pochwalic linie za swietna komunikacje. Zrobilam blad w adresie email (gmeil zamiast gmail), poprawili sami i przyslali pytanie, czy ja to ja i czy to ja kupilam bilety :) Lot juz za 1,5 tygodnia, zobaczymy ....
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 03 Cze 2018 09:13 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 255
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
Udalo sie poleciec :) Lot widokowo warty kazdego wydanego grosza, widoki przepiekne no i oczywiscie wielka frajda takim malym samolocikiem. Przy wylocie z Tbilisi opoznienie okolo 3 godziny bo nie bylo pogody do ladowania w Mestii. W drodze powrotnej przy wylocie z Mestii nasza gospodyni zadzwonila na lotnisko w Mestii, zeby sprawdzic czy/o ktorej polecimy, nie ma sensu tracic czasu na bezczynne czekanie wiec polecam ten sposob.
Bilety pojawiaja sie w systemie na 60 dni przed lotem (ja kupowalam 56 dni przed lotem), czym pozniej tym trudniej je kupic.
Polecam :) bylo super :)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 13 Cze 2018 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
jakby ktoś się dziwił, dlaczego na stronie Vanilla Sky nie widać żadnych dostępnych biletów, to wklejam dzisiejszą odpowiedź na mojego maila:
Cytuj:
Unfortunately June is completely sold out.
July and August tickets have not been released yet, we are waiting for the government tender and the schedule probably will be known in mid- June. follow our FB page https://www.facebook.com/Vanillasky.ge/ and we'll post the schedule as soon as it becomes available. or you can check with us from time to time.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 15 Wrz 2018 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Wrzucili bilety na październik :D I od razu można je kupować, nie trzeba polować.

Cytuj:
Flight Schedule October 1 – October 31


W celach archiwizacyjnych
https://ticket.vanillasky.ge/en/tickets
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 16 Wrz 2019 09:56 

Rejestracja: 16 Wrz 2019
Posty: 1
Ktoś próbował ostatnio kupować bilety przez ich stronę? Po wypełnieniu danych personalnych i próbie przejścia do płatności przekierowuje mnie za każdym razem do strony z formularzem i nie można w jakikolwiek sposób dokonać płatności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group