Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Wrz 2012 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
no to jedziemy z koksem...

ostatnio mieliśmy sporo problemów z płatnościami. Ktoś zgubił pieniądze, ktoś nie wiedział kto mu kupił a dostał zwrot, inni dostawali za mało, niektórzy chcieli napiwku >10% itp. Jednym zdaniem system komentarzy w temacie nie sprawdzał się, ponieważ nikomu nie chciało się przeglądać 150 stron by sprawdzić czy user jest ok, mało kto prowadził historię komu co kupił/od kogo kupił itp.

Dlatego w ciągu ostatnich tygodni stworzyłem osobną aplikację. Po pierwsze oferuje to, co poprzednia - listę osób pomagających (już zostały podmienione w odpowiednich tematach ;)), ale dzięki temu, że KAŻDY może założyć konto, użytkownicy sami mogą zarządzać swoimi "pomocami" (czyli jaką mają kartę i w jakich serwisach pomagają). Póki co wrzuceni są tylko użytkownicy, którzy bezproblemowo pomagali na f4f. Na początku tylko oni będą na liście, aby zebrali pozytywy, które tam będą dużo prostsze do przeglądnięcia i zweryfikowania, czy można komuś zaufać.

Możliwe, że przy przenoszeniu danych wkradły się błędy (np. ktoś nie pomagał w FR a nagle pomaga, ma inne banki itp.. ) także proszę o kontakt do mnie - zmienie, bo póki co możliwość wybóru kart jakie posiadamy jest wyłączona - tylko ja mogę to zmieniać w bazie.

Uwaga do osób pomagających: Nie rejestrujcie się! Macie już tam założone konto, do których przesle hasła na PW. Hasła oczywiście możecie później zmienić na własne.

Druga część serwisu to moja mała innowacja i pomysł na rozwiązanie problemów. Pewnie zauważyliście, że często wpadają tu osoby które zakładają temat "szukam kogoś do pomocy z mastercard prepaid/wizzair/...!!!". Teraz będzie im prościej - jednym kliknięciem dodadzą prośbę o pomoc na owej stronie. Wybiorą jaka linia/karta, jaka cena biletów, ew krótko opiszą problem. No dobra, zastanawiacie się po co? Bo jeśli dany "pomagający" będzie aktualnie na stronie, wystarczy że kliknie w "Chcę pomóc" przy danej prośbie i... dzięki temu pytający będzie wiedział, że ktoś jest online i chce mu pomóc :)

Co ciekawe do pomocy może się zgłosić kilka osób (!) a potrzebujący wybierze sobie jedną z nich, z którą zakończy "transakcję". Będzie widział jej profil (dostępne banki, komentarze, ...) dzięki czemu wybierze tą osobę, której mu się najbardziej podoba :)

Dalej - po zakończonej transakcji (mailowo, skype, gg, jak chcecie) wystarczy, że użytkownik wróci na strone i wystawi komentarz pomagającemu. Takie mini allegro ;)
W przypadku negatywnych/neutralnych komentarzy ("chciał za dużo", "kupił zły bilet", ...) pomagający może odpowiedzieć na komentarz.

Generalnie system nie jest zbyt skomplikowany (użytkownicy zgłaszają potrzebę pomocy, kupujący pomagają, tyle) a wygląda na wystarczający (na tę chwilę). Testujcie, bawcie się, kierujcie użytkowników na strone, abyście mogli zyskiwać pozytywy za swoją pomoc, które wyswietlane będa później w profilu. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i całość się przyjmie, jednak oczywiscie jest to wersja beta, wiec nie wszystko bedzie działac (o wielu rzeczach wiem, np. niektore tlumaczenia sa po angielsku :P). Zgłaszajcie tu, szczegolnie blędy uniemożliwiające prawidłowe korzystanie z serwisu.

Aaa no i na koniec link, całość jest dostępna albo przez f4f jak do tej pory w odpowiednich tematach, albo http://kupujbezoplat.pl

PS. Osoby, które miały podane banki jako "wszystkie" nie mają ich teraz wcale. To nie jest wartościowa informacja dla użytkownika, jesli chcecie miec banki wyslijcie mi pw.
PS2. Brakuje profili uzytkownikow ktorzy nie pomagaja, to wiem, beda w przyszlosci (jak wiele innych rzeczy :))
PS3. Przykładowy (testowy) profil i to jak to będzie wyglądać w przyszłości:

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#2 PostWysłany: 09 Wrz 2012 00:01 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Blackall napisał(a):
Generalnie system nie jest zbyt skomplikowany

No ja nie wiem... moim zdaniem jest :)
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Wrz 2012 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
mucha napisał(a):
Blackall napisał(a):
Generalnie system nie jest zbyt skomplikowany

No ja nie wiem... moim zdaniem jest :)

a tam :)

W skrócie wygląda to tak:
1. User prosi o pomoc
2. Ci, którzy mogą pomóc zgłaszają się do pomocy
3. User wybiera jednego z was i już normalnie, na gg, mailu itp załatwia co trzeba
4. Jeśli wszystko jest ok to wystawia wam komentarz (pozytywny)

Tyle :)
Do tego dochodzą różne akcje typu rezygnacja, wystawienie negatywa itp ale myślę, że tego dużo nie będzie.. :)


ps. hasla zostana wyslane do wszystkich do jutra rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Wrz 2012 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
W tematach na f4f z listą osób pomagających nie można teraz kliknąć w nicka żeby przejść do profilu, co np. ułatwia wysłanie PW.

"Komentarz" dana osoba może wystawić tylko jak zarejestruje się na tej stronie I złoży prośbę o pomoc, tak?

BTW nie widzę też tego guzika "Chcę pomóc", o którym pisałeś, przy Twojej testowej prośbie.

Czekam na możliwość własnoręcznej zmiany posiadanych kart i kont. ;-) I nie wiem czemu mam podany tam jakiś domyślny mail - f@b.pl :P

Trochę wątpliwa sprawa z tymi neutralnymi/negatywnymi komentarzami IMO (zwłaszcza przy pomaganiu Ryanair kartą RCP...) no ale zobaczymy jak to będzie. Do pomagania z lotami W6 system wręcz idealny, ale jeżeli chodzi o FR jestem trochę sceptycznie nastawiony - patrz pierwszy akapit w temacie na f4f - na tej stronie nie ma o tym wzmianki. ;-)
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Wrz 2012 02:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 243
niebieski
Wzięło mi się i zaspamowało. Tak z czystej ciekawości ;) .
Weź to Blackall usuń "czy cuś". Bo ja, zdaje się, nie mogę!

P.S.
Kliknięcie na adres e-mail "osobnika pomagającego" danym typem karty, w odróżnieniu do tych umieszczonych w tematach dotyczących pomocy na forum, przenosi jedynie na początek strony.
(nie to, żeby funkcja mailto: była jakoś generalnie specjalnie użyteczna - ale kliknięcie w 'słoneczko' np. GG już chce uruchamiać)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Wrz 2012 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
hm nie mogę wejść na ta stronkę http://kupujbezoplat.pl/ czemu ? coś robię nie tak ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Wrz 2012 09:07 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Pierwsza sprawa to ta strona nie działa.

Druga sprawa, po co tak sobie komplikować życie ? Była lista, user wybierał kogo chciał i ok, bez komplikacji. A teraz sie mamy zgłaszać? No proszę Cię, czyli właściwie wróciliśmy do punktu wyjścia, kiedy to pojawiało się milion tematów "potrzebuję pomocy" i czołówka "pomagaczy" czatowała na forum dzień i noc żeby tylko być tym pierwszym.

Żadna strona, aplikacja nie pomoże w tym, że ktoś kogoś za przeproszeniem "wydyma" jak będzie chciał to i tak to zrobi i tak. Forum i ilość użytkowników rozrosło się do takich rozmiarów, że nawet statystycznie zapewne wypada, że od czasu do czasu ktoś kogoś przynajmniej będzie próbował przekręcić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Wrz 2012 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Chaykin napisał(a):
W tematach na f4f z listą osób pomagających nie można teraz kliknąć w nicka żeby przejść do profilu, co np. ułatwia wysłanie PW.

"Komentarz" dana osoba może wystawić tylko jak zarejestruje się na tej stronie I złoży prośbę o pomoc, tak?

BTW nie widzę też tego guzika "Chcę pomóc", o którym pisałeś, przy Twojej testowej prośbie.

Czekam na możliwość własnoręcznej zmiany posiadanych kart i kont. ;-) I nie wiem czemu mam podany tam jakiś domyślny mail - f@b.pl :P

Trochę wątpliwa sprawa z tymi neutralnymi/negatywnymi komentarzami IMO (zwłaszcza przy pomaganiu Ryanair kartą RCP...) no ale zobaczymy jak to będzie. Do pomagania z lotami W6 system wręcz idealny, ale jeżeli chodzi o FR jestem trochę sceptycznie nastawiony - patrz pierwszy akapit w temacie na f4f - na tej stronie nie ma o tym wzmianki. ;-)

ad 1. ok, dorobie
ad 2. tak, ciezko zeby wystawialy to osoby, które są anonimowe. Moznaby ich [komentarzy] wtedy troche nabic.
ad 3. po zalogowaniu wpisy, w których mozesz pomoc zrobią się lekko zółtawe - po najechaniu na nie pojawi sie guzik o pomoc ;)
ad 4. maila mozesz zmienic w profilu (i ukryc jego pokazywanie), f@ to są maile osob, które na liscie nie podaly go wczesniej, dlatego wpisalem jakeigos fejkowego :)

nikoFTW napisał(a):
P.S.
Kliknięcie na adres e-mail "osobnika pomagającego" danym typem karty, w odróżnieniu do tych umieszczonych w tematach dotyczących pomocy na forum, przenosi jedynie na początek strony.
(nie to, żeby funkcja mailto: była jakoś generalnie specjalnie użyteczna - ale kliknięcie w 'słoneczko' np. GG już chce uruchamiać)
prawdopodobnie maile beda generowane jako pliki graficzne, aby ochronic was przed botami. Inna sprawa, ze wisialy juz tak dlugo w plain texcie w roznych miejscach, ze pewnie boty i tak was mają.. ;)


siGGe napisał(a):
Pierwsza sprawa to ta strona nie działa.

Druga sprawa, po co tak sobie komplikować życie ? Była lista, user wybierał kogo chciał i ok, bez komplikacji. A teraz sie mamy zgłaszać? No proszę Cię, czyli właściwie wróciliśmy do punktu wyjścia, kiedy to pojawiało się milion tematów "potrzebuję pomocy" i czołówka "pomagaczy" czatowała na forum dzień i noc żeby tylko być tym pierwszym.

Żadna strona, aplikacja nie pomoże w tym, że ktoś kogoś za przeproszeniem "wydyma" jak będzie chciał to i tak to zrobi i tak. Forum i ilość użytkowników rozrosło się do takich rozmiarów, że nawet statystycznie zapewne wypada, że od czasu do czasu ktoś kogoś przynajmniej będzie próbował przekręcić.

U mnie działa.
Co do komplikowania zycia - zobaczymy jak bedzie. Mam troche inny punkt widzenia niz ty - jako moderator usunąłem juz pewnie dziesiatki jak nie setki tematów w stylu "potrzebuje pomocy". Nie kazdemu sie chce czytac temat z pomagajacymi.. :/
W kazdym razie: cały czas mozecie korzystac z listy jak do tej pory! Nikt was nie zmusza do zglaszania sie do pytających. To dodatkowy ficzer, przyjmie sie to sie przymie - nie, to go wywalimy. Innej opcji na komentarze niestety nie widze, w ten sposób lekko ograniczamy mozliwosc kombinowania i trzepania sobie samemu komentów.
Swóją drogą z allegro niektórzy korzystaja i jakos nie mowia ze komplikują sobie zycie? To dziala na bardzo podobnej zasadzie, tylko: 1. jest darmowe, 2. jest stworzone tylko pod pomoc innym, 3. nie trzeba nic wystawiac, usera sam zglosi chec pomocy.

wieczorem dosle hasla reszcie pomagajacych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Wrz 2012 11:13 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Blackall napisał(a):
Chaykin napisał(a):
W tematach na f4f z listą osób pomagających nie można teraz kliknąć w nicka żeby przejść do profilu, co np. ułatwia wysłanie PW.

"Komentarz" dana osoba może wystawić tylko jak zarejestruje się na tej stronie I złoży prośbę o pomoc, tak?

BTW nie widzę też tego guzika "Chcę pomóc", o którym pisałeś, przy Twojej testowej prośbie.

Czekam na możliwość własnoręcznej zmiany posiadanych kart i kont. ;-) I nie wiem czemu mam podany tam jakiś domyślny mail - f@b.pl :P

Trochę wątpliwa sprawa z tymi neutralnymi/negatywnymi komentarzami IMO (zwłaszcza przy pomaganiu Ryanair kartą RCP...) no ale zobaczymy jak to będzie. Do pomagania z lotami W6 system wręcz idealny, ale jeżeli chodzi o FR jestem trochę sceptycznie nastawiony - patrz pierwszy akapit w temacie na f4f - na tej stronie nie ma o tym wzmianki. ;-)

ad 1. ok, dorobie
ad 2. tak, ciezko zeby wystawialy to osoby, które są anonimowe. Moznaby ich [komentarzy] wtedy troche nabic.
ad 3. po zalogowaniu wpisy, w których mozesz pomoc zrobią się lekko zółtawe - po najechaniu na nie pojawi sie guzik o pomoc ;)
ad 4. maila mozesz zmienic w profilu (i ukryc jego pokazywanie), f@ to są maile osob, które na liscie nie podaly go wczesniej, dlatego wpisalem jakeigos fejkowego :)

nikoFTW napisał(a):
P.S.
Kliknięcie na adres e-mail "osobnika pomagającego" danym typem karty, w odróżnieniu do tych umieszczonych w tematach dotyczących pomocy na forum, przenosi jedynie na początek strony.
(nie to, żeby funkcja mailto: była jakoś generalnie specjalnie użyteczna - ale kliknięcie w 'słoneczko' np. GG już chce uruchamiać)
prawdopodobnie maile beda generowane jako pliki graficzne, aby ochronic was przed botami. Inna sprawa, ze wisialy juz tak dlugo w plain texcie w roznych miejscach, ze pewnie boty i tak was mają.. ;)


[quote="siGGe"]Pierwsza sprawa to ta strona nie działa.

Druga sprawa, po co tak sobie komplikować życie ? Była lista, user wybierał kogo chciał i ok, bez komplikacji. A teraz sie mamy zgłaszać? No proszę Cię, czyli właściwie wróciliśmy do punktu wyjścia, kiedy to pojawiało się milion tematów "potrzebuję pomocy" i czołówka "pomagaczy" czatowała na forum dzień i noc żeby tylko być tym pierwszym.

Co do komplikowania zycia - zobaczymy jak bedzie. Mam troche inny punkt widzenia niz ty - jako moderator usunąłem juz pewnie dziesiatki jak nie setki tematów w stylu "potrzebuje pomocy". Nie kazdemu sie chce czytac temat z pomagajacymi.. :/
W kazdym razie: cały czas mozecie korzystac z listy jak do tej pory! Nikt was nie zmusza do zglaszania sie do pytających. To dodatkowy ficzer, przyjmie sie to sie przymie - nie, to go wywalimy. Innej opcji na komentarze niestety nie widze, w ten sposób lekko ograniczamy mozliwosc kombinowania i trzepania sobie samemu komentów.
Swóją drogą z allegro niektórzy korzystaja i jakos nie mowia ze komplikują sobie zycie? To dziala na bardzo podobnej zasadzie, tylko: 1. jest darmowe, 2. jest stworzone tylko pod pomoc innym, 3. nie trzeba nic wystawiac, usera sam zglosi chec pomocy.



Witam. Cóż. Uważam, że zaczynamy przesadzać. Przecież to my pomagamy, niech więc osoba która chce aby jej pomóc zada sobie troszkę trudu i po prostu wejdzie na listę "pomagaczy" i sama się zgłosi. Takie jest moje zdanie. Tak to działało i było ok. Ja nawet nie patrzę na tematy typu "potrzebuję pomocy" po prostu osoba taka sam się do mnie zgłasza. No i na koniec...zupełnie nie zależało mi i nie zależy na komentarzach w stylu allegro. Osoby którym pomogłem są zadowolone i kolejny raz "korzystają z moich usług". Za bardzo to wszystko przypomina targowisko czy coś takiego. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Wrz 2012 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Blackall napisał(a):
Co do komplikowania zycia - zobaczymy jak bedzie. Mam troche inny punkt widzenia niz ty - jako moderator usunąłem juz pewnie dziesiatki jak nie setki tematów w stylu "potrzebuje pomocy". Nie kazdemu sie chce czytac temat z pomagajacymi.. :/
W kazdym razie: cały czas mozecie korzystac z listy jak do tej pory! Nikt was nie zmusza do zglaszania sie do pytających. To dodatkowy ficzer, przyjmie sie to sie przymie - nie, to go wywalimy.
Do pomagania W6 pewnie się przyjmie. ;) Ale jeżeli chodzi o FR to ja raczej już mogę powiedzieć, że nie będę z tego korzystał i zostanę przy "starym" systemie gdzie to osoba, która chce pomocy szuka i odzywa się do osób pomagających, a nie na odwrót. W końcu to komu zależy na tych biletach? Z bardzo to trochę przypomina Allegro - ktoś sobie zostawi prośbę, nikt się nie odezwie a bilety już znikną/zmienią cenę - potem będą pretensje, że no przecież jak to! Przecież złożyłem prośbę! ;]
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Wrz 2012 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Lista jest spoko i moim zdaniem wystarczająca.
Jeżeli chodzi o nową stronę, to mi z braku czasu na pewno nie będzie chciało się tam wchodzić i coś klikać.

Ktoś chce pomocy to napisze do kogoś z listy, nic więcej nie trzeba.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Wrz 2012 14:17 

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 73
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli ja mam wchodzić na tę strone i wyłapywać osoby by im pomagać (do tego nie dostałem wcale żadnego hasła do logowania do tej strony) to ja dziękuję nie mam zamiaru cały dzień siedzieć na tej stronie i wyłapywać ludzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Wrz 2012 15:06 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
nie wiem czemu widzę tutaj same negatywne opinie... ta strona zrobiona jest głównie z myślą o kupujących.


nic trudnego w jej obsłudze nie ma:

chcący kupić bilet po prostu napisze w "szukam pomocy" ogłoszenie, a "pomagacze" będą mogli się zgłosić, dzięki czemu będzie można wybrać tego, który ma pozytywne opinie (czyli np. takiego, który dziękuje za napiwki, a nie mówi, że odmawia pomocy, bo kwota napiwku która została zaproponowana jest zbyt niska).

i jeśli wszystko będzie OK to dostanie pozytywny komentarz ode mnie - tym samym wzrośnie jego zaufanie, przez co więcej ludzi będzie chciało korzystać z jego pomocy.

informacje o pomagających będą przejrzyście podane (na forum w wątku podziękowań nie jest to do końca widoczne).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Wrz 2012 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
Tulcia masz absolutną rację - jeżeli chodzi o całą sprawę od strony poszukującego pomocy - to opcja jest świetna i koniec kropka.

Natomiast trzeba jeszcze spojrzeć na to z tej drugiej strony ... od nas - pomagających w zakupach. W tym momencie aby komuś pomóc, muszę mieć otwartą stronę kupujbezoplat.pl i wyobraźcie sobie, że co chwilkę trzeba ją jeszcze odświeżać, bo wiadomo, nowe prośby będą dochodziły przez cały czas. Czyli cały czas przed monitorem - szukając nowych propozycji ?

Pomysł ciekawy i trzeba go kontynuować - z poprawką na ten fakt powyżej.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 09 Wrz 2012 15:31 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
Suszek, nie musisz bez przerwy przeglądać i odświeżać tej strony. Wystarczy mieć ją włączoną w zakładce przeglądarki internetowej. Działają tam powiadomienia - takie jak na facebooku (gdy ktoś przesyła np. wiadomość). Po prostu pojawia się migająca nazwa strony w zakładce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Wrz 2012 17:04 

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 73
A skąd mam wziąć moje hasło do konta na tej stronie? (nie dostałem na PRIV)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Wrz 2012 17:10 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
llukasz napisał(a):
A skąd mam wziąć moje hasło do konta na tej stronie? (nie dostałem na PRIV)


blackall napisał(a):
wieczorem dosle hasla reszcie pomagajacych


:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 09 Wrz 2012 17:13 

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 73
Tulcia napisał(a):
llukasz napisał(a):
A skąd mam wziąć moje hasło do konta na tej stronie? (nie dostałem na PRIV)


blackall napisał(a):
wieczorem dosle hasla reszcie pomagajacych


:D


OK

Sugerowałem się wczorajszym postem gdzie było napisane "ps. hasla zostana wyslane do wszystkich do jutra rano."

Jednak nadal jestem sceptyczny - jeśli ludzie oferujący będą korzystać z tej strony to OK

Jeśli nie to gorzej bo ktoś doda tam prośbę i nikt mu może nie odpowiedzieć

Jednak szukającym pomocy zależy na czasie aby bilet nie podrożał a wysyłanie wiadomości gg, sms czy maile to takie formy które łatwiej jest pomagającym sobie zorganizować i odpowiadać na nie na żywo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 09 Wrz 2012 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
ok, rozumiem was. W takim razie zobaczymy jak to bedzie funkcjonowac - jesli sie nie przyjmie - wywalimy to i zostawimy samą opcje pomocy jak do tej pory + mozliwosc edycji swoich danych w profilu.

Problemem dla mnie jest tylko mozliwosc uwiarygodnienia danej osoby. Sam jako osoba ktora troche juz przesiedziala na f4f dostaje pytania od znajomych "ktorego polecasz do pomocy bo potrzebuje biletów za 100/200/500zł". Ludzie potrzebuja wiarygodnosci, niestety. Juz nie mowiac o probach oszustwa, braku historii pomocy, braku komentarzy itp.. Chcialbym po prostu znalezc jakis kompromis :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 09 Wrz 2012 19:21 

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 73
Blackall napisał(a):
ok, rozumiem was. W takim razie zobaczymy jak to bedzie funkcjonowac - jesli sie nie przyjmie - wywalimy to i zostawimy samą opcje pomocy jak do tej pory + mozliwosc edycji swoich danych w profilu.

Problemem dla mnie jest tylko mozliwosc uwiarygodnienia danej osoby. Sam jako osoba ktora troche juz przesiedziala na f4f dostaje pytania od znajomych "ktorego polecasz do pomocy bo potrzebuje biletów za 100/200/500zł". Ludzie potrzebuja wiarygodnosci, niestety. Juz nie mowiac o probach oszustwa, braku historii pomocy, braku komentarzy itp.. Chcialbym po prostu znalezc jakis kompromis :)


Ja myślę, że może się to udać, ale pewnie w trakcie wyjdą po prostu rzeczy które będzie trzeba zmienić / usprawnić

Na pewno funkcja oceny transakcji będzie przydatna, bo przegląd wątku z podziękowaniami to mało ciekawe rozwiązanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group