Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Paź 2013 14:58 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 2560
Loty: 1
Kilometry: 539
Nasi koledzy redakcyjni właśnie przed chwilą rozpoczęli swoje loty Wizz Air na lotnisku Chopina i spotkali się z bardzo szczegółową kontrolą bagażu podręcznego tego dużego i małego. Do tej pory na plecaki nikt nie zwracał większej uwagi. Teraz żaden się nie prześlizgnie bez specjalnego naklejki "approved".

Fotorelacja:

Załącznik:
1234.png
1234.png [ 595.26 KiB | Obejrzany 10465 razy ]


Załącznik:
12345.png
12345.png [ 583.68 KiB | Obejrzany 10465 razy ]


Załącznik:
photo123.png
photo123.png [ 502.54 KiB | Obejrzany 10465 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 03 Paź 2013 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
czyli już wiemy kto będzie sponsorował opłaty lotniskowe na Okęciu :mrgreen:
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Paź 2013 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Te same osoby co zawsze - ludzie nie potrafiący kupować biletów i nie czytający zasad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Paź 2013 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 828
srebrny
Ciekawe jak długo będzie to trwać? :) Do momentu przejścia na Modlin?
_________________
Image

http://mamasaidbecool.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Paź 2013 15:49 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 119
Zbanowany
Spotkałem się kilka miesięcy temu z taką szczegółową kontrolą na Lotnisku Chopina. Prawdopodobnie co jakiś czas (na szczęście rzadko) są robione takie akcje mające na celu szczegółowe sprawdzanie bagaży.

Dla mnie to nie jest żadna sensacyjna wiadomość. Jak gdzieś lecę, to zawsze mam pewność, że mój bagaż na pewno nie przekroczy wymiarów. Niestety znam wiele osób co kombinuje, licząc na to, że nie będzie szczegółowej kontroli bagażu.

W połowie września z taką szczegółową kontrolą spotkałem się na lotnisku Paris Beauvais, wszystko było sprawdzane co do milimetra. I o dziwo dotyczyło to Ryanair'a.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Paź 2013 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
Ja się spotkałem z takimi nalepkami na lotnisku w Budapeszcie - lot do Genewy - linie Wizzair.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Paź 2013 17:25 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
kitek napisał(a):
Spotkałem się kilka miesięcy temu z taką szczegółową kontrolą na Lotnisku Chopina. Prawdopodobnie co jakiś czas (na szczęście rzadko) są robione takie akcje mające na celu szczegółowe sprawdzanie bagaży.

Dla mnie to nie jest żadna sensacyjna wiadomość. Jak gdzieś lecę, to zawsze mam pewność, że mój bagaż na pewno nie przekroczy wymiarów. Niestety znam wiele osób co kombinuje, licząc na to, że nie będzie szczegółowej kontroli bagażu.

W połowie września z taką szczegółową kontrolą spotkałem się na lotnisku Paris Beauvais, wszystko było sprawdzane co do milimetra. I o dziwo dotyczyło to Ryanair'a.


Za każdym razem spotykałem taką kontrolę w Beauvais, i dotyczyło to nie W6 albo FR, a obsługi lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Paź 2013 17:35 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 119
Zbanowany
ciacho_majonez napisał(a):
kitek napisał(a):
Spotkałem się kilka miesięcy temu z taką szczegółową kontrolą na Lotnisku Chopina. Prawdopodobnie co jakiś czas (na szczęście rzadko) są robione takie akcje mające na celu szczegółowe sprawdzanie bagaży.

Dla mnie to nie jest żadna sensacyjna wiadomość. Jak gdzieś lecę, to zawsze mam pewność, że mój bagaż na pewno nie przekroczy wymiarów. Niestety znam wiele osób co kombinuje, licząc na to, że nie będzie szczegółowej kontroli bagażu.

W połowie września z taką szczegółową kontrolą spotkałem się na lotnisku Paris Beauvais, wszystko było sprawdzane co do milimetra. I o dziwo dotyczyło to Ryanair'a.


Za każdym razem spotykałem taką kontrolę w Beauvais, i dotyczyło to nie W6 albo FR, a obsługi lotniska.


Racja, na Beauvais wyglądało to na kontrolę wymiarów bagaży po stronie lotniska. Jednakże rok temu (w listopadzie) nie spotkałem takiej kontroli. Widać co kraj to obyczaj.

Nie mniej kontrole wymiarów bagaży nie powinny dziwić - w końcu jakiś interes mają w tym linie lotnicze. Generalnie lepiej nie ryzykować z wymiarami bagaży, bo dziwnie wyglądają później Ci co dali się złapać na takiej kontroli. Ogólnie odnoszę wrażenie, że w PL kontrole bagaży podręcznych są o wiele mniej restrykcyjne niż na Zachodzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Paź 2013 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2012
Posty: 484
niebieski
2.X. w Luton też naklejali takie naklejki na każdym bagażu, obojętne czy był to plecak czy torba, ale kosza nie używali:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Paź 2013 23:24 

Rejestracja: 08 Mar 2011
Posty: 362
Loty: 35
Kilometry: 94 159
niebieski
Hubuus napisał(a):
Ciekawe jak długo będzie to trwać? :) Do momentu przejścia na Modlin?


A masz chociaż pojęcie jak wyglądały kontrole bagażu podręcznego w Modlinie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Paź 2013 15:06 

Rejestracja: 07 Paź 2013
Posty: 2
A ja mam pytanie bo w sumie zmierzyłem swoje 2 torby z którymi jutro wylatuje i są za długie o 4 cm, ale są to torby "miękkie", nie walizki, nie będą upchane. Bardzo się będą czepiać o te 4 cm? ;)

pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 07 Paź 2013 15:45 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 119
Zbanowany
ziomekdjpl napisał(a):
A ja mam pytanie bo w sumie zmierzyłem swoje 2 torby z którymi jutro wylatuje i są za długie o 4 cm, ale są to torby "miękkie", nie walizki, nie będą upchane. Bardzo się będą czepiać o te 4 cm? ;)

pozdrawiam!


Jeśli są to miękkie torby, to z tego co wiem to nie powinni się czepiać, jeśli uda Tobie się "upchać" na siłę torby w ich koszu. Kilka razy już widziałem, że ludzie tak robili i nikt z obsługi nie robił problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Paź 2013 10:52 

Rejestracja: 17 Cze 2012
Posty: 246
Loty: 40
Kilometry: 67 613
niebieski
dzieki za info czyli mój Cabin Max musze ściągnać pasami żeby nikt w Wizzie sie nie przypiął :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group