Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2014 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Witam.
Mam pytanie do forumowiczów.
Przed chwilą kupowałem bilety w Ryanair. Nie robiłem tego od jakiegoś czasu.
Bilety zakupione bez problemu. Ale na koniec gdy otrzymałem nr rezerwacji wyskoczyła mi również propozycja odzyskania 50 zł. Kliknąłem i podałem dane do maila. Gdy kliknąłem dalej wyskoczyła oczywiście nowa strona z prośbą o podanie dokładnych danych karty kredytowej.
Moje pytanie czy ktoś miał już taki przypadek?
Czy nie ma w tym jakiegoś podstępu?
Proszę o pomoc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
PanTograf uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#2 PostWysłany: 03 Sty 2014 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Właśnie doczytałem. Nie wiem dlaczego Ryanair pozwala aby z jego strony można było przekierować na taką oszukańczą stronkę.
Dziękuję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#3 PostWysłany: 04 Sty 2014 15:50 

Rejestracja: 04 Lis 2013
Posty: 12
Zbanowany
Sama firma na pewno nie chciałaby takich informacji,nie wymagałaby numerów kart kredytowych. Jednak cały czas trzeba zachować czujność...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#4 PostWysłany: 14 Mar 2014 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 399
niebieski
Pierwszy raz w życiu dałem się nabarać na taki syf. Bank sugeruje jedynie zastrzeżenie karty lub wyzerowanie limitów....
Uważajcie na nich!!!
Właśnie wysłałem do nich mail. Nie wiecie jak długo czeka się na anulowanie piepr... członkostwa???
_________________
Pozdrawiam!
DOOKOLAKULI
facebook.com/dookolakuli/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#5 PostWysłany: 15 Mar 2014 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
I ja prawie bym się na to złapał. Ale na szczęście doczytałem do końca te ich warunki ( jak nigdy) i wyłapałem przekręt.
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#6 PostWysłany: 16 Mar 2014 00:12 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Czyżbyście byli zaskoczeni koniecznością przeczytania warunków zawieranych umów? :P
Góra
 Profil Relacje PM off
shiver lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#7 PostWysłany: 16 Mar 2014 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
klayton napisał(a):
Czyżbyście byli zaskoczeni koniecznością przeczytania warunków zawieranych umów? :P

W sumie to nie. Ale człowiek to tak na prawdę głupie stworzenie i ma skłonność do lenistwa i uproszczeń.
Jak wyżej napisałem wyjątkowo przeczytałem warunki i to tylko dlatego, że pomimo latam często Ryanem ale nie wierzę łobuzom :D
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#8 PostWysłany: 17 Lip 2014 13:57 

Rejestracja: 17 Lip 2014
Posty: 1
KOCHAM ZNIŻKI - oszustwo!!!
Dałam się nabrać na kupon rabatowy nie czytając regulaminu. Zdziwienie, bo jeśli mam odebrać kupon za 50 zł to dlaczego muszę jeszcze zapłacić 10 zł i w efekcie EWENTUALNIE odebrać 40 zł. Co za bzdura! Oczywiście z firmą, która tak naprawdę ma siedzibę na Zielonej Wyspie nie można się skontaktować. Telefon to (-) automat! Wciskając 2 i wklepując swój nr klienta aby usunąć swoje konto jesteś informowany, że dostaniesz potwierdzenie na maila. Oczywiście go nie dostajesz. Logując się tam i znów wpisując nr klienta w specjalną rubrykę (w mailu była instrukcja jak zrezygnować - co z tego jak nie działa) strona się wiesza i pokazuje błąd! Ale zaraz! Jest jeszcze ponoć opcja porozmawiania i przekazania uwag. Nr bezpłatny - chociaż tyle. Dzwonisz i wciskasz tym razem jedynkę by usłyszeć, że jeśli masz uwagi to napisz nam maila. Proszę bardzo! Tylko gdybyście jeszcze odpisywali! Konto działa nadal i jest płatne - 10 zł za pierwsze 30 dni członkostwa a potem jakieś 70 zł. Oczywiście, tu moja naiwność została ukarana. Kretynka, myślałam, że Ryanair zwróci mi 50 zł.

Nie dostaniesz maila z potwierdzeniem, że już nie jesteś członkiem, nikt do ciebie nie oddzwoni, ty się też nie dodzwonisz. Oszustwo!!! Wyłudzanie pieniędzy!

Jak się tego pozbyć i rzeczywiście zrezygnować z członkostwa w kochamznizki.pl ??
Zadzwoń do banku i zastrzeż kartę. Wyrób nową i po sprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#9 PostWysłany: 12 Sie 2014 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Właśnie naliczyli mi 50. Tak jak powyżej usuwam konto poprzez infolinie i jak podaję numer karty to najpierw mam ino że członkostwo anulowane a potem że jednak nie udało się zidentyfikować numeru karty. Kolejna próba to usunięcie konta za pomocą nr członkowskiego - wszystko ładnie ale e-mail nie przychodzi. Teoretycznie konto zostało usunięte ale dalej się można zalogować na konto.

Pozostało zastrzec kartę. Konsultant proponował złożyć reklamację w oddziale ale pewnie nic to nie da i 50 zł poszło ....

A opcji usuń czy też anuluj członkostwo w ogóle na stronie nie ma. Banda oszustów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#10 PostWysłany: 12 Sie 2014 21:36 

Rejestracja: 12 Paź 2010
Posty: 83
Na stronie Ryanair po prostu czasami wyświetlają się reklamy google adsense (teraz jakby na stronie głównej ich nie ma, po zmianie szaty graficznej). Na treść takich reklam Ryanair nie ma wpływu, one dopasowują się do naszych zainteresowań, wyszukiwań w google, oraz zawartości strony na jakiej są umieszczone.
Góra
 Profil Relacje PM off
ibartek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#11 PostWysłany: 12 Sie 2014 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Pies trącał to co się pojawia. Problem jest jak się tego pozbyć. Jak na razie to jedyne co pozostaje to blokada karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#12 PostWysłany: 05 Wrz 2014 09:51 

Rejestracja: 08 Lip 2014
Posty: 119
Zbanowany
Wczoraj zarezerwowałam bilet i po chwili pojawiła się taka informacja, że można mieć 50 zł zwrotu. Jak głupia skusiłam się na to. Polak mądry po szkodzie ;/ W krótkim formularzu podałam nr karty i ściągnięto mi 10 zl za opłatę rejestracyjną. Na końcu otrzymałam numer zamówienia, rozumiem, że to jest numer członka ? Otrzymałam maila od noreply małpa kochamyznizki z linkiem do tej strony, bym zalogowała się. Oczywiście tam podaję login (w postaci maila taki jaki podałam w formularzu) i wpisuję hasło, ale o dziwo nie doszła do skutku. Okazało sie, że nie otrzymałam linka aktywacyjnego, wtf ?? Wie ktoś, o co chodzi ? Ponawiam próbę i wysyłam zapytanie o tymczasowe hasło. Znowu pic na wodę... Napisałam poprzez kontakt na stronie kochanyznizki.pl , że chcę zrezygnować z tego członkostwa i podałam numer zamówienia wraz z loginem. Nie wiem, czy dobrze zrobiłam. A teraz czytam te Wasze komentarze i palnę się w łeb, jak mogłam się w to wpakować ;/


Co mam w takiej sytuacji zrobić ? Iść do banku, anulować kartę i złożyć od nowa wniosek o nową kartę ? A tamten numer karty zastrzec tzn zablokować, by w razie następnego m-ca nie ściągnięto mi z konta 50 zł co miesiąc za oplate członkowską ? Mam nadzieję, że pomożecie mi. Pewnie niewiele osób ma taki sam problem co ja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#13 PostWysłany: 05 Wrz 2014 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Sprawa prosta - tego nie da się pozbyć. Jedyne co pozostaje to zastrzezenie karty i wyrobienie nowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#14 PostWysłany: 05 Wrz 2014 09:55 

Rejestracja: 08 Lip 2014
Posty: 119
Zbanowany
Zulu, a czy otrzymałeś te 50 zł ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#15 PostWysłany: 05 Wrz 2014 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Otrzymac nie - zabrali mi z karty sami.
W moim banku kazali składać mi reklamacje ale akurat rezygnowałem z tej karty więc to odpuściłem. Jestem lżejszy o 50 zł. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#16 PostWysłany: 11 Wrz 2014 19:19 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 95
Jak by zwracali tą kasę to przy karcie prepaid byłby to nadal niezły deal...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#17 PostWysłany: 18 Wrz 2014 15:23 

Rejestracja: 21 Cze 2011
Posty: 20
dzien dobry,

jestem dziennikarka tvn24. przygotowujemy wlasnie material o procederze, jakim jest naliczanie oplat przez te firme.

ktoś z was czuje się oszukany? proszę napisać mi prywatną wiadomość, odezwę się, porozmawiamy, może coś pomozemy.

pozdrawiam serdecznie,

olga
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#18 PostWysłany: 18 Wrz 2014 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 992
Loty: 29
Kilometry: 37 728
niebieski
tfutfu napisał(a):
dzien dobry,

jestem dziennikarka tvn24. przygotowujemy wlasnie material o procederze, jakim jest naliczanie oplat przez te firme.

ktoś z was czuje się oszukany? proszę napisać mi prywatną wiadomość, odezwę się, porozmawiamy, może coś pomozemy.

pozdrawiam serdecznie,

olga


Z całym szacunkiem, ale czy dziennikarz profesjonalny pisze :
1. bez polskich znaków "ś,ć,ń,ź,ż,ę,ą,ó"
2. zaczyna zdania z małej litery? "przygotowujemy..." "dzien dobry"
3. pisze swoje imię z małej litery "olga"

Rozumiem, że to forum i że na pewne odstępstwa można sobie pozwolić, ale na pewno nie wygląda to profesjonalnie.
_________________
Pytania o Gdańsk/trójmiasto? Śmiało, spróbuję pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#19 PostWysłany: 18 Wrz 2014 17:16 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 142
Loty: 2
Kilometry: 830
Akurat jeśli kasę ściągnęło Wam z karty kredytowej to jest sens reklamowania takiej transakcji, poczytajcie o usłudze chargeback.
_________________
http://www.pmiska.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kochamy zniżki
#20 PostWysłany: 31 Paź 2014 18:14 

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 125
encore_ napisał(a):
Akurat jeśli kasę ściągnęło Wam z karty kredytowej to jest sens reklamowania takiej transakcji, poczytajcie o usłudze chargeback.


czy ktoś z Was otrzymał mail potwierdzający anulowanie członkostwa?

Świadomie zapłaciłem te 10,00 złotych, to na jakiej podstawie mogę reklamować tę transakcję w oparciu o chargeback?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group