Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Mar 2016 12:39 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 1
Ostrzegam przed korzystaniem z uslug oferowanych przez strony lotniskotransfer.pl, transferbergamo.pl działające pod szyldem
VITRUVIUS.PL sp. z o.o. Booking System Travel Transport Service & Assistance 24hours Premium Quality
43-309 Bielsko-Biała
Kalinowa 1/1

Usługa została zamówiona i w ostatnim momencie zostałam poinformowana, jak zadzwoniłam potwierdzić godzinę odbioru,że transferu nie będzie. Firma nie mogła znaleźć kierowcy jadącego z Livigno do Bergamo. Z dwójką dzieci zostałam na lodzie. Po długich kłotniach została zorganizowan taksówka, której koszty miały zostac zwrócone mi po powrocie. Od dwóch miesięcy nie moge doprosić się zwrotu.

Zdecydowanie odradzam, niesolidna firma i nieuczciwa.


Ostatnio edytowany przez michzak, 01 Sie 2016 07:58, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 14 Wrz 2017 16:38 

Rejestracja: 12 Wrz 2017
Posty: 2
Zbanowany
Przez przypadek natrafiłem na tą opinię. A że korzystam z tej firmy z usług transferu już kilka razy, i zapomniałem, jaki to adres www, trafiłem na tą opinię. Nieco zaniepokojony skontaktowałem się z firmą Vitruvius i zapytałem o ten problem, ponieważ w tym roku zarezerwowałem dwa kolejne transfery w pakiecie z hotelem i karnetami, zresztą jeden wyjazd właśnie do Livigno, a drugi do Passo Campologno, i wpłaciłem już zaliczkę, nie dało mi spokoju, aby wyjaśnić ten incydent. I cóż okazuje się, że faktycznie tak Pani korzystała z usług tej firmy, że opóźnienia miało miejsce 7 minut i podstawiła się taksówka pod hotel tej pani i jej rodziny, i że została przetransfererowana do Tirano, jak ja lubię tą miejscowość, i tam kierowca ją odebrał już z tej firmy. Problem był w tym, że panowały ciężkie warunki dojazdowe i trzeba było logistycznie to inaczej rozegrać. Cała sprawa ponoć rozchodzi się o 100 eur, które ta pani zapłaciła taksówkarzowi, ale nie wzięła od niego rachunku. I firma ta Vitruvius zwlekała 2 miesiące ze zwrotem tej kwoty w ramach reklamacji, ponieważ musiała wydobyć ten rachunek od włoskiego taksówkarza, a procedura miała wyglądać tak, ze składa ta pani reklamację z kwitem poniesionych kosztów i zwraca kasę, to co wiem kasa została zwrócona, ale dla pewności dobrze by było usłyszeć opinię pani. Ja ogólnie jestem zadowolony z usług tej firmy, zwłaszcza, że ceny są o 40% niższe. Ale cóż może więcej szczegółów?


Ostatnio edytowany przez Washington, 14 Wrz 2017 19:39, edytowano w sumie 1 raz
odpowiedź pracownika firmy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Wrz 2017 16:44 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Czy ktoś moze przetłumaczyć powyższa wypowiedz na polski?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Wrz 2017 16:47 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 34
jajorodek-cóż ci można powiedzieć? Chyba tylko-ja piernicze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Wrz 2017 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
ja się podejmę;
#jest ok#
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Wrz 2017 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 559
niebieski
A ostatnio nawet ktoś zauważył, że największe problemy mają "jednopostowcy"... Samemu zawalić sprawę, potem się poskarżyć i więcej nie odezwać. Klasyk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Wrz 2017 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@jojorodek

Piękne samozaoranie :D
VITRUVIUS- robicie to źle, to nie forum onetu...
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 14 Wrz 2017 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
@jojorodek

I to ta firma opowiedziała przypadkowemu klientowi.
Sorry - nie kupuję tego.
Zwłaszcza od jednopostowego użytkownika.

Jeżeli ktoś pisze w imieniu firmy - niech robi to bardziej inteligentnie.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 14 Wrz 2017 17:20 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
@jojorodek vel VIRTUVIUS, cóż za pamięć sprawy sprzed 1.5 roku.
Ps. Ja bym tego nie kasował gdyż buduje to świetnie wizerunek firmy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 14 Wrz 2017 17:36 

@jojorodek vel VIRTUVIUS - dziękuję za informację. Na przyszłość będę wiedział, że nie warto korzystać z usług tej firmy. W razie potrzeby skorzystam z konkurencji.

P.S. Wyjątkowo beznadziejna kryptoreklama firmy :lol: :lol: :lol: Dziwię się, że macie tutaj ludzi za idiotów :o
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 14 Wrz 2017 17:53 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 56
"Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!"
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 14 Wrz 2017 17:55 

jojorodek napisał(a):
A że korzystam z tej firmy z usług transferu już kilka razy, i zapomniałem, jaki to adres http://www...

Naprawdę korzystasz z usług jakiejś firmy krzak i się tym chwalisz?

Wrzuć swojego posta na wykop - oni tam lubią takie ckliwe opowieści ;)
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Wrz 2017 19:38 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Cóż, użytkownika zbanowałem, ale post zostawię ku przestrodze jak nie robić kryptoreklamy :lol:
pracownik firmy rejestrując konto @jojorodek nie postarał się nawet o założenie innego maila :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 14 Wrz 2017 21:20 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
No to chyba należy przyznać tytuł "Miszcz marketingu szeptanego 2017" :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 14 Wrz 2017 21:24 

Mistrzostwem było nie zamknięcie tego tematu, bzdurny dawny post jedno postowca i zepsuli sobie opinię głupią, a na pewno niepotrzebną ukrytą POLEMIKĄ!!!!
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group