Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 515 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#321 PostWysłany: 26 Sie 2019 16:39 

Rejestracja: 26 Sie 2019
Posty: 5
Witam.
Jestem świeżo po wypożyczeniu auta na lotnisku w Bergamo. Rezerwacja przez stronę Goldcar, zapłata kartą debetową. W momencie odbioru samochodu dodatkowy koszt, który nie jest zwracany - 28Euro za depozyt z karty debetowej, a nie kredytowej (150Euro). Nie było żadnych problemów, nowy samochód (2500km na liczniku), depozyt w pełnej wysokości (150Euro) zwrócony na kartę debetową po kilku dniach od zdania auta. Samochód wypożyczony na 7 dni z pełnym ubezpieczeniem zakupionym ze strony Goldcar za 1.320zł. Depozyt jest pobierany na wypadek zwrotu samochodu z niedotankowanym zbiornikiem. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#322 PostWysłany: 26 Sie 2019 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
1.320zł

Na bogato widzę :)

Przepłacone x2

Jeden pies widzę, czy przepłacisz czy cię skroją, swoje musisz im zabulić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#323 PostWysłany: 26 Sie 2019 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Antek dokladnie to samo chcialem napisac ze juz cie nie okradaja bo sam im pieniazki wciskasz chyba ze kolega mial Sclass albo Audi q7
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#324 PostWysłany: 26 Sie 2019 20:05 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Bo to by było nieetyczne, żeby takiego klienta jeszcze puknąć na parę euro. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#325 PostWysłany: 26 Sie 2019 21:49 

Rejestracja: 26 Sie 2019
Posty: 5
Połowa ceny to ubezpieczenie, a i tak było najtaniej w porównaniu do innych wypożyczalni, więc nie wiem gdzie tu jest x2?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#326 PostWysłany: 26 Sie 2019 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
@Kashpir bo się chłopaki z tęczowego forum obraża ???

@rafal72 gdzie ty znalazłeś to auto ? Podaj stronę
A połowa z 1300 to 650 a za 300 byś zapewne kupił ubezpieczenie roczne więc tutaj już masz 350 oszczędności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#327 PostWysłany: 26 Sie 2019 22:05 

Rejestracja: 26 Sie 2019
Posty: 5
Sorry, 122Euro samochód, 180Euro ubezp. Wiem o tym, że to drogo jak na tydzień za ubezpieczenie, ale nie blokowali mi na karcie kaucji za np. 1500Euro i mogłem spokojnie spać bez obaw że coś się zarysuje ukradną, albo coś podobnego. Poza tym wszystkie wypożyczalnie stosują takie złodziejskie stawki. Ale każdy ma wybór.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#328 PostWysłany: 26 Sie 2019 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lip 2015
Posty: 240
niebieski
Po pozytywnych doświadczeniach (sic!) na Sardynii też jestem świeżo po wypożyczeniu w Bergamo (znowu InterRent, czyli jeden pies). Opel Grandland X na 2 dni: 13 EUR - wewnętrzna cebula nie pozwoliła nie skorzystać. Auto z czerwca 2019, 1700km na liczniku. Wychodzi mi, że @rafal72 przepłacił 6x krotnie, ale kto bogatemu zabroni :)

Na miejscu nie udało mi się ani groźbami, ani prośbami uniknąć opłaty za diesla (9,95EUR), bo benzyny nie mieli w tej klasie. Teoretycznie kasa się zwróciła w różnicy spalania i cenie paliwa. Auto oddane wczoraj bez problemów, ale blokada na razie jeszcze wisi. Może tym razem coś ściągną nieuzgodnionego i będzie okazja ponarzekać w wątku ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#329 PostWysłany: 26 Sie 2019 22:14 

Rejestracja: 26 Sie 2019
Posty: 5
Nic nie przepłaciłem, ponieważ w momencie bukowania samochodu we wszystkich innych wypożyczalniach ceny były tylko wyższe, oczywiście razem z ubezpieczeniem, bo innej opcji nie brałem pod uwagę. Jak teraz patrzę na ceny to faktycznie są dużo niższe, ale za miesiąc pewnie będą jeszcze niższe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#330 PostWysłany: 26 Sie 2019 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
-- 26 Sie 2019 22:20 --

rafal72 napisał(a):
Sorry, 122Euro samochód, 180Euro ubezp. Wiem o tym, że to drogo jak na tydzień za ubezpieczenie, ale nie blokowali mi na karcie kaucji za np. 1500Euro i mogłem spokojnie spać bez obaw że coś się zarysuje ukradną, albo coś podobnego. Poza tym wszystkie wypożyczalnie stosują takie złodziejskie stawki. Ale każdy ma wybór.


Sorry, ale boli mnie że się nie naumiałeś korzystać z forum i dałeś skroić tym ........

Pierwszy lepszy post na forum i masz bez wkładu własnego full insurance przez połowę w AVIS

https://www.fly4free.pl/forum/autoeurope-com-0-euro-wkladu-wlasnego-w-hertz,1407,132226

Załącznik:
nd1.jpg
nd1.jpg [ 157.37 KiB | Obejrzany 1705 razy ]


Kurde , przecież to wasza kasa, z nieba Wam nie spadła , trochę poczytania i miałbyś te 700 w kieszeni .

-- 26 Sie 2019 22:27 --

Albo na pewniaka w drugą stronę , auto w interrent +_ roczne ubezpieczenie excess za 450 PLN.
Naprawdę mnie boli.

Załącznik:
d2.jpg
d2.jpg [ 164.88 KiB | Obejrzany 1684 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
xionc lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#331 PostWysłany: 26 Sie 2019 22:29 

Rejestracja: 26 Sie 2019
Posty: 5
No trudno, ale na to forum trafiłem niestety dzisiaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#332 PostWysłany: 26 Sie 2019 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
No to masz podane jak na tacy wszystko, tylko czytać :)
A będzie Ci dane teniej...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#333 PostWysłany: 01 Paź 2019 11:29 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Xx
pajacyk napisał(a):
(...)Ponadto problemy, co prawda nie z nimi ale auto miałem zarezerwowane przez nich a realizowane przez Rhodium...fizycznie okazał się Goldcar i tu zaczęły się problemy bo skasowali mnie (po rozliczeniu na 150e). Teraz koresponduję z Goldcarem (wypinają się), Easyrentalcars prosił o przesłanie potwierdzenia dodatkowych opłat. Więc może skończy się dobrze (przynajmniej zainteresowali się sprawą). Jeżeli nie zwrócą do robić chargeback?, do kogo? Ktoś, coś?


Goldcar omijamy szerokim łukiem. Było wiele razy o tym pisane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 01 Paź 2019 12:43 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Wiem, tylko jaki masz wybór jak świadczą usługi na rzecz innych wypożyczalni i w momencie rezerwacji o tym nie wiesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 01 Paź 2019 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Goldcar występuje pod różnymi nazwami i nie jest trudne ich znalezienie dzięki wujkowi google. Wielu za te "półdarmowe wynajmy" zapłaciło finalnie wysoką cenę i tak to ma wyglądać, taki jest modus operandi tych firm żeby kosić frajerów, 150 euro to bardzo niski wymiar kary jak na tą firmę :lol: : Żadnego chargebacku nie uzyskasz, bo na jakiej podstawie?
Easyrentcars też się wypnie. Zagrałeś w grę w której przegrany jest tylko jeden - zgadnij kto.

pajacyk napisał(a):
co prawda nie z nimi ale auto miałem zarezerwowane przez nich a realizowane przez Rhodium...fizycznie okazał się Goldcar i tu zaczęły się problemy bo skasowali mnie (po rozliczeniu na 150e). Teraz koresponduję z Golcarem (wypinają się), Easyrentalcars prosił o przesłanie potwierdzenia dodatkowych opłat. Więc może skończy się dobrze (przynajmniej zainteresowali się sprawą). Jeżeli nie zwrócą do robić chargeback?, do kogo? Ktoś, coś?
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick 01 Paź 2019 14:38, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Goldcar
#336 PostWysłany: 01 Paź 2019 13:45 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Niby jesteś taki doświadczony (po dacie rejestracji), a tak się kategorycznie wypowiadasz nie znając szczegółów do końca. Cóż może i masz rację, ale czy nie napisałem że sprawa w toku ?
-
. A jak zakładane konta są na osoby towarzyszące wyprawie, to co? Cały Twój wywód bierze w łeb bo nie znasz szczegółów.
Czy nasze podróżowanie nie wiąże się z ryzykiem? Prosty przykład: zwroty z Booking.com - kto z nas nie próbował różnych kont, różnych kart, rożnych maili? .
-


ps. proszę o wrzucenie mojego posta do kosza. A i mój poprzedni post nie odbiegał od tematu, bo dotyczył tego pośrednika i wypożyczenia auta za jego pośrednictwem, nawet moderator nie czyta ze zrozumieniem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 04 Paź 2019 14:28 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Zwracam się z pytaniem co radzicie ponieważ nie znalazłem takiego wątku -
mianowicie wypożyczalnia twierdzi ze nie otrzymała z powrotem wynajmowanego samochodu.

Samochód został oddany zgodnie z kontraktem poprzez odstawianie na parking wypożyczalni zgodnie z ustalonymi godzinami a kluczyki wrzucone do skrzynki wypożyczalni.
Samochód żeby mógł wjechać na parking miał zczytane tablice rejestracyjne i dopiero po tym otwarty szlaban.
Samochód był oddany w tym samym czasie co 2 samochód znajomych którzy otrzymali email ze wszystko OK.

Po 2 dniach emial z wypożyczalni ze brak samochodu i pytanie gdzie jest.
Po 3 dniach kolejne pytanie i straszenie karami za każdy dzień i zgłoszeniem na Policję
Przeprowadziłem kilka rozmów na infolinii i brak efektu/ pomocy.

Samochód wynajęty na lotnisku Girona z Interrent/Goldcar z opcją pełnego ubezpieczenia tzn pobrali tylko za wynajem i 120 euro zastawu za paliwo z tytułu polityki full/full
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#338 PostWysłany: 04 Paź 2019 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Tego w Goldcarze chyba jeszcze nie grali :mrgreen:
:arrow: uwaga-na-goldcar,262,125788
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
error000 uważa post za pomocny.
 
      
#339 PostWysłany: 04 Paź 2019 14:43 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
No jak na lotnisku oddany i go nie ma to szybko zawiadamiaj policję, niech zabezpieczą monitoring. Nie ma opcji żeby nie nagrało wjazdów/wyjazdów auta z parkingu na lotnisku.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 04 Paź 2019 14:50 

lluukk napisał(a):
.............szybko zawiadamiaj policję, niech zabezpieczą monitoring. .............



To jest z pułapu pobytu w Polsce łatwiej napisać niż skutecznie uczynić

Oczywiście jeśli to lokalną Policję w Gironie
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 515 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group