Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Uwaga na Ebookers
#1 PostWysłany: 18 Lis 2015 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 393
Kilometry: 429 676
niebieski
Na forum pojawiła się niedawno informacja o kodzie u pośrednika Ebookers:

"ebookers.co.uk , kod -20 GBP AUTUMN20"

Kod jest na pakiet, np. lot + hotel. I właśnie taki pakiet miałem zamiar kupić. Lot GDN-LBA oraz nocleg w Bradford, dwie osoby. Razem nieco powyżej 37 GBP. Dobra cena, hotel 3-gwiazdkowy. Wpisałem wszystkie dane i kliknąłem na potwierdzenie rezerwacji.

I tu niemiła niespodzianka. Mieliło przez pięć minut i wyskoczył błąd. Rezerwacja nie przeszła. Spojrzałem na konto i na maila, a tam... rezerwacja na lot Ryanair dokonana. Zupełnie jakbym kupował bezpośrednio na stronie. Kasa pobrana, zero śladu po pośredniku Ebookers. Zostałem więc z biletem samolotowym w ryanairowej cenie i bez noclegu.

Telefon do Ebookers, rozmowa 52 minuty. Nie uważają, że należy mi się cokolwiek, bo przecież to i tak tanio i mogę ten hotel teraz zarezerwować za 36 GBP. Na sugestię, że zamówiłem łódkę, a dostałem jedynie wiosła, za które pobrano mi pieniądze niewiele mniejsze od ceny łódki, koleś tylko "rozkładał ręce", mówiąc, że mu przykro.

Tak, jasne, że to nie są wielkie pieniądze, ale wcisnąłem ten wyjazd przed świętami tylko z powodu tej ceny. Dlatego odradzam korzystanie z tego pośrednika, bo można się nieźle naciąć. Zobaczyć np. cenę 50 GBP za lot + hotel, a ostatecznie zapłacić 40 GBP za sam lot i stanąć przed dylematem, czy dopłacać kolejne 50 za hotel. Nic przyjemnego, a tym bardziej profesjonalnego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
 Temat postu: Re: Uwaga na Ebookers
#2 PostWysłany: 18 Lis 2015 22:10 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
korzystam z ich pakietów przelot + hotele z kodami rabatowymi - zero problemów , samolot i hotele wszystko zawsze ok i opłacone , potwierdzenie zawsze przychodzi niezwłocznie osobno voucher na hotel , osobno potwierdzenie od Ryanaira - wszystko jak najbardziej OK jestem bardzo zadowolony


Ostatnio edytowany przez szymonpoznan1, 18 Lis 2015 22:22, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Uwaga na Ebookers
#3 PostWysłany: 18 Lis 2015 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 393
Kilometry: 429 676
niebieski
To oczywiste, że nie każda rezerwacja kończy się taką "wtopą". Ostrzegam tylko, że można się mocno zawieść działaniem i profesjonalizmem tej strony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group