Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Houston 24h
#1 PostWysłany: 24 Lip 2022 12:40 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 597
niebieski
Hej, mam 24-godzinną przesiadkę w Houston i zastanawiam się co w tym czasie ciekawego można zobaczyć w tym mieście.
Wiem, że przede wszystkim Space Center, ale w moim przypadku raczej odpada - przylatujemy i wylatujemy ~14.30, więc się nie wyrobimy.

Museum of Natural Science, street art...
Co jeszcze warto?

(tak, widziałem chyba większość zestawień w stylu "top-rated tourist attractions in Houston")
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: Houston 24h
#2 PostWysłany: 07 Paź 2022 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 494
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Mieliśmy 11 h. przesiadki w IAH ostatnio i wydobywaliśmy się z lotniska (autobusem). Lądowaliśmy ok. 5 rano, pierwszy autobus objawił się o 6, chwilę przed 7-mą byliśmy w downtown.
Ogarnęliśmy jakąś kawę i poszukiwaliśmy śniadania (na mapie mnóstwo miejsc, ale nic nie widać?!), w końcu się okazało, że wszystkie te miejsca są w tunelach pod ulicami, do których można się dostać z różnych budynków (hoteli i biurowców).
Naszym pierwotnym planem była wizyta w Space Center, ale ceny uberów były niebotyczne, a autobusy tam trochę jeżdżą jak chcą, więc postanowiliśmy nie ryzykować i po zwiedzeniu Downtown (i tuneli) podjechaliśmy tramwajem (bilet 1,25 USD, ważny 3 h, są maszyny na przystankach) do Hermann Park, trochę się powłóczyliśmy (park nie jest jakiś zachwycający, no ale jest). Później poszliśmy do Muzeum Historii Naturalnej (można tam spędzić sporo czasu, nam najbardziej podobała się "dinozaurowo-ewolucyjna" część, czyli całe 1sze piętro). Później jakieś piwko i jedzenie i wróciliśmy na lotnisko autobusem (nasz lot był o 16:50, wyjechaliśmy z miasta chwilę po 13-tej i byliśmy na lotnisku na 14tą). Pewnie można zrobić więcej, ale byliśmy już po całonocnym locie z Chile i taka opcja minimum nam odpowiadała.
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Houston 24h
#3 PostWysłany: 07 Paź 2022 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2688
HON fly4free
Co to znaczy "autobusy tam trochę jeżdżą jak chcą"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Houston 24h
#4 PostWysłany: 07 Paź 2022 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Np to że na lotnisko powinny jeździć co 15/30 min a ja czekałem 50.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kasica88 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Houston 24h
#5 PostWysłany: 08 Paź 2022 20:45 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Jeżeli spędzacie noc to polecam udać się na Midtown, tam jest najwięcej barów. Nasa raczej dla dzieci.

Czy ktoś przylatuje do Houston 15 listopada i odlatuje 17?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tropikey oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group