Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Urugwaj + Argentyna
#1 PostWysłany: 27 Cze 2018 14:45 

Rejestracja: 19 Lip 2017
Posty: 15
Planuję wyjazd do Urugwaju i Argentyny na listopad. Nie mam jeszcze pełnego planu, ale na pewno chciałbym odwiedzić najciekawsze miejsca, które uchodzą za typowe 'must see' w obu krajach.
Wstępnie myślałem o spędzeniu 4 dni w Urugwaju i wynajęciu tutaj jakiegoś auta, żeby zrobić sobie ładną objazdówkę. Później planowałem lot do Ushuaii i podróż autostopem/autobusami (12-14 dni) na północ aż do Buenos Aires (przez Comodoro Rivadavia, San Carlos de Bariloche (to punkt obowiązkowy), Mendoze, Cordobe i jak czas pozwoli to jeszcze San Miguel de Tucuman albo wodospady Iguacu).
Zdecydowanie jestem osobą, która ma motorek w tyłku. To nie jest dla mnie problem, żeby wstać o 6 rano i łazić i zwiedzać przez cały dzień, ale bez przesady, przewiduje też 1 dzień nicnierobienia, tylko leżenia na plaży :) Raczej nastawiam się na naturę, ale jeżeli są jakieś wyjątkowe zabytki, czy miasta, to też pewnie wylądują na liście miejsc do zobaczenia.
W celu ograniczenia kosztów sypiam pod namiotem, ewentualnie raz na 3-4 dni lubię wskoczyć do jakiegoś taniego motelu, by zaznać trochę "luksusu".
Szukam ludzi, którzy również lubią taki rodzaj podróżowania, maks 3 osób, żeby uniknąć niepotrzebnych konfliktów.
Również interesują mnie osoby, które chciałby towarzyszyć mi tylko na pewnym etapie podróży. Najlepiej w Urugwaju, żeby podzielić koszty wynajmu auta :)
Dokładnie planować wyjazd będę w okolicach połowy sierpnia (włącznie z kupnem biletów lotniczych).
Ktoś chętny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 27 Cze 2018 14:57 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
"Motel" w poludniowej Ameryce jest synonimem burdelu (po amerykansku puterio)...choc w Brazylii sa to najtansze przybytki wypozyczane na godziny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Cze 2018 15:02 

Rejestracja: 19 Lip 2017
Posty: 15
A sorry, zapomniałem napisać coś o sobie.
Jestem facetem, mam 28 lat, na koncie odwiedzone 22 kraje. Większość w Europie, ale liznąłem też Afrykę i bliską Azję. Większość zwiedzałem sam, z plecakiem na plecach, śpiąc po lasach w namiocie. W Ameryce Południowej nie byłem nigdy. Znam dość płynnie język angielski i podstawy niemieckiego i rosyjskiego (na tyle, że jak trzeba było to się dogadałem), hiszpańskiego na chwilę obecną nie znam wcale. Jestem raczej osobą mało konfliktową, ale w kwestii tego co zobaczyć, albo gdzie pojechać lubię postawić na swoim. Zawsze możemy negocjować :) Zdecydowanie preferuję oszczędną wersję podróżowania, ale nie oszczędzam na atrakcjach. W sensie, jeżeli jest jakaś ważna atrakcja turystyczna, to nie zrezygnuję z jej odwiedzenia tylko ze względu na cenę. Wolę oszczędzać na spaniu i jedzeniu i nie kupuję pamiątek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Paź 2018 23:00 

Rejestracja: 19 Lip 2017
Posty: 15
Plan mi się powoli krystalizuje. Na chwilę obecną na pewno będę w Urugwaju w terminie 21-24 listopada. Podróż zaczyna w Colonia del Sacramento. Planuję wynająć samochód i odwiedzić Montevideo, Punta del Este, Cabo del Polonio i jak czasu wystarczy to podjechać gdzieś wgłąb kraju. Jeżeli ktoś chciałby dołączyć, chociażby na jeden dzień, i dorzucić się do paliwa albo wynająć wspólnie nocleg to zapraszam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group