Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Cze 2015 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Łups...! I tak właśnie z hukiem rozpadły się moje plany urlopowe. Powinnam przywyknąć, bo to nie pierwszy raz. Ale zwykle jakoś udawało mi się wyjść z takich sytuacji, więc spróbuję ponownie:)
Mam urlop we wrześniu, od 05/09 już mogę wyruszać, do dyspozycji mam 2 tygodnie (powrót wskazany do ~23/09). Jak przystało na rasową jaszczurkę, uwielbiam wygrzewać się na słońcu - ale żeby zapobiec powstawaniu odleżyn, należy pomyśleć również o zwiedzaniu, przynajmniej najbliższej okolicy. Jestem otwarta na propozycje - chociaż nie chciałabym powielać miejsc, w których już byłam; od razu też odmawiam kierunków: Egipt, Tunezja, Turcja.
Ogranicza mnie termin i budżet, mogę przeznaczyć max. 3500zł. Wyjazd/wylot najchętniej z Wrocławia, ale możemy ponegocjować:)
Jest jeszcze druga opcja - przeniesienie urlopu na październik, ale wtedy trzeba pomyśleć może ciut bardziej egzotycznie.

Ania, lat 33
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 18 Cze 2015 07:39 

Rejestracja: 18 Cze 2015
Posty: 2
Leć w październiku..-:) Egipt w październiku jest super,wiem co mówię bo już 6 razy tam byłem o tej własnie porze. Zwłaszcza polecam Sharm,bo i rafa koralowa jest piękniejsza i znacznie więcej atrakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Cze 2015 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Jednak lecę we wrześniu - będzie Malta. Bilety kupione, hotel zaklepany. Czas przygotować listę atrakcji.
W Egipcie byłam 2 razy, podobało mi się, ale póki co mnie tam nie ciągnie. Wolę nowe miejsca, dlatego taka decyzja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Cze 2015 14:20 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 57
Antares napisał(a):
Jednak lecę we wrześniu - będzie Malta. Bilety kupione, hotel zaklepany. Czas przygotować listę atrakcji.
W Egipcie byłam 2 razy, podobało mi się, ale póki co mnie tam nie ciągnie. Wolę nowe miejsca, dlatego taka decyzja.


Z ciekawości - jaki hotel i jak cenowo to wygląda, bo też rozpatruję urlop we Wrześniu i myślę nad Maltą lub Cyprem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Cze 2015 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Bilet nie był najtańszy, wyszło 500zł. Hotel też nie koniecznie, ale udało mi się za 1360zł ze śniadaniem, niedaleko Golden Bay. Zależało mi na fajnych plażach, bo baseny to mam na miejscu - chciałam trochę piaszczystej plaży. Dodatkowy tysiąc planuję mieć na wyżywienie i resztę atrakcji. Można znaleźć loty w październiku za ok. 350zł i hotel za 800zł, można pewnie i taniej. Ja raczej należę do wygodnych. :)

-- 19 Cze 2015 22:36 --

Aha, jaki hotel - Panorama, w wiosce Mellieha.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Cze 2015 18:47 

Rejestracja: 25 Cze 2015
Posty: 2
Hej, to kiedy lecisz na ta Malte, prosze o odp na madiart@tlen.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lip 2015 00:26 

Rejestracja: 02 Paź 2014
Posty: 5
no właśnie jakie linie i jaki dokładnie termin pobytu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Lip 2015 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
@SAMSARA1984 - dostała odpowiedź na priv, jesteśmy w kontakcie

@climber - Lecę Ryanairem, 20-30 września, z Wrocławia. Wczoraj patrzyłam na bilety, są jeszcze, ale droższe od moich. Druga opcja wylotu jest z Krakowa, całkiem przyzwoicie wygląda 10-dniowa wycieczka ze startem i powrotem 3 dni po mnie.

Kiedyś dostawałam powiadomienie na @, że jest odpowiedź, teraz nie przychodzą, więc czasem mam poślizg z odpowiedziami:) Ktoś wie, jak je przywrócić?

edit: znalazłam opcję powiadomień na @, huraa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group