Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 15 Lut 2022 16:14 
Awatar użytkownika

złoty
@wasil10 @Garmond

Blokada pojawi się w USD, po kilku dniach zejdzie w złotówkach. Może trzymać blokadę do tygodnia pomimo zaksiegowania kwoty w PLN, ale po 7-8 dniach zostanie odblokowana. Przerabiałam to w sytuacji EUR-USD.

"Workaround" - zmienić adres w UAL na USA, na stronie United pojawi się kwota (około) $175 i taka sama w apce Revo. Transakcja przejdzie.

Jeśli bierzesz nagrode z MileagePlus rozpoczynającą się w PL gdzie opłaty są w złotówkach, to będzie dobrze podane i można wpisać adres PL.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
wasil10 uważa post za pomocny.

#102 PostWysłany: 23 Kwi 2022 03:29 
Król Ż
Awatar użytkownika

Loty: 365
Kilometry: 741 369
United dodalo do swojej apki gry. Super reagujace i dosyc dopracowane. Oczywiscie rozwaliłem się za pierwszym razem bo na co komu tutorial :)
Image
Image
3 ludzi lubi ten post.

#103 PostWysłany: 23 Kwi 2022 08:04 

złoty
Są też zmiany na gorsze. Podwyżki stawek milowych.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#104 PostWysłany: 24 Maj 2022 17:47 

srebrny
czy na locie USA - Niemcy liniami united jest bezplatny posilek i napoje (alko i bez alko) ?
 Relacje PM off  

#105 PostWysłany: 24 Maj 2022 19:53 
Król Ż
Awatar użytkownika

Loty: 365
Kilometry: 741 369
Tak i tak
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.

#106 PostWysłany: 25 Maj 2022 13:07 
Awatar użytkownika

Loty: 130
Kilometry: 234 904
srebrny
Za mną dwa loty krajowe po USA liniami United i jestem pozytywnie zaskoczony. Rejsy na trasie IAH-SJU i SJU-EWR trwały po ok. 3 h 40 min, na pierwszym locie w godzinach popołudniowych panie przechodziły z wózkiem z napojami aż 3 razy, do wyboru wszelakie napoje gazowane w dużych puszkach, sok pomarańczowy, woda i kawa oraz herbata. Dodatkowo przekąska w postaci precelków lub stroopwafel. W kieszeni fotela znalazłem magazyn pokładowy, to w dzisiejszych czasach nie lata rarytas, akurat przeczytałem sobie podczas lotu całą gazetkę. Co bardzo przypadło mi do gustu, to możliwość darmowego przebukowania rejsu na wcześniejszy wylot. Nie miałem co ze sobą zrobić w centrum Houston i pojechałem na lotnisko sporo wcześniej, a tam w automacie do odprawy pojawiła się opcja zmiany na wcześniejszy lot bez dopłaty, po chwili wydrukowała się nowa karta pokładowa i do Puerto Rico doleciałem znacznie wcześniej, co akurat bardzo mi pasowało, bo do hotelu nieopodal lotniska dostałem się jeszcze komunikacja miejska i mogłem się wyspać.
Lot SJU-EWR był już nocny, tutaj po starcie szybki serwis i zgaszenie światła w kabinie, ale załoga pozostawała do dyspozycji i częstowała napojami spragnionych ;) Akurat trafiłem na egzemplarz B737-900 z małym systemem rozrywki pokładowej, było wgranych kilka filmów, była dostępna mapka z trasą lotu a po wleceniu nad przestrzeń Stanów pojawiła się także telewizja i można było do woli skakać po licznych kanałach.
Z ciekawostek to zgodnie z doniesieniami medialnymi w United nie jest już wymagane odsłanianie okien na start i lądowanie. I oczywiście jak to na krajówkach w USA brak bagażu rejestrowanego w cenie, nawet jeśli jest to lot kupowany za mile jak w moim przypadku.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

[ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość