Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 181 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 25 Paź 2022 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Nie wiedziałem, gdzie zadać to pytanie więc pozwoliłem sobie tutaj...
Na przełomie listopada/grudnia czeka mnie podróż po Ameryce Południowej i USA. Stan na chwilę obecną jest taki, że będąc osobą zaszczepioną mogę wlecieć bez problemu do tych krajów (bez testów, itd.).
Moje pytania są takie:
1. Czym udowodnić w tych krajach (m.in. USA, Panama, Kolumbia), że jestem osobą zaszczepioną? Czy okazanie unijnego certyfikatu covid z mObywatela wystarcza czy może oni sobie życzą jakiś innych dokument?
2. Na początku tego roku przyjąłem trzecią dawkę szczepionki, jednakże certyfikat w oparciu o tą dawkę szczepionki wygasa mi w pierwszych dniach podróży. Z ciekawości sprawdziłem certyfikat dla tej pierwszej, podwójnej dawki i mam w mObywatelu na czerwono, że jest "nieważny". Zakładam, że ten aktualny certyfikat (w oparciu o trzecią dawkę) też stanie się nieważny na początku podróży. W takiej sytuacji muszę przyjąć przed wyjazdem czwartą dawkę? Niektóre z ww. krajów wymagają tylko dwie dawki szczepionki ale przecież te stare certyfikaty będą opisane jako "nieważne" - co w takiej sytuacji?
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 181 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: pawi, trunks oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group