Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sty 2015 16:52 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 25
Witam,
Szukam taniego lotu do Azji, promocje pouciekały mi sprzed nosa, a w najtańszej wersji wyskakuje mi teraz Ukrainian airlines i Aeroflot... próbuję ominąć te linie...ale obawiam sie, że z moim budżetem sie nie uda:-(

Pytanie do osób z jakimś doświadczeniem- co tu wybrać jeśli miała bym wybierać pomiędzy tymi dwiema liniami... opinie niezbyt pochlebne...ale cóż nie mam kosmicznych wymagań jako turysta niskobudżetowy.

Będe wdzieczna za wskazówki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 18 Sty 2015 17:03 

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 140
sprobuj jeszcze finnair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sty 2015 17:07 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 118
Aeroflot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Sty 2015 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2014
Posty: 61
Loty: 4
Kilometry: 16 000
AEROFLOT albowiem:
:arrow: mają rewelacyjne jedzenie.
:arrow: mają miła obsługę.
:arrow: latają na przyzwoitym sprzęcie.

Jeżeli mam wybór AEROFLOT albo EMIRATES
- oczywiście wybieram EMIRATES.

Jeżeli mam wybór AEROFLOT albo FINNAIR
- bez zastanowienia wybieram AEROFLOT.

PS. opinie niezbyt pochlebne? a gdzie to kolega je znalazł?
chyba w gazecie wyborczej,
bo tutaj na FORUM, linie te mają dość wysokie notowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Gru 2016 06:59 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 480
niebieski
UIA latałem do JFK na ich B767 i jest w economy potwornie ciasno. Słabe posiłki, alc. płatne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Gru 2016 08:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Linie jak linie, Aeroflot na dalekich trasach słabych samolotów nie postawi i raczej Rosjanom zależy, żeby się pokazać teraz z jak najlepszej strony z racji odpływu pasażerów od tej linii (chcą ich jakoś przeciągnąć do siebie)

Opinie negatywne znajdziesz o każdym przewoźniku, więc nimi za bardzo się nie ma co przejmować ;) sam lecę Aeroflotem do Tokio w wakacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Gru 2016 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 768
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Lecialem Aeroflotem na trasie SVO-NRT i jak dla mnie bezdyskusyjnie najlepsze linie jakimi lecialem :) w moim odczuciu bily na glowe nawet Qatara. No ale to byla dosc prestizowa trasa, wiec nie wiem czy standard na innych polaczeniach jest podobny.
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Gru 2016 11:05 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 537
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
dodatkowo w Aeroflocie w B777 jest stosunkowo tani do wykupienia upgrade do Premium Economy (u mnie na trasie SVO-HKG koło 100 euro)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 19 Gru 2016 11:13 

Porównywać te ukraińskie z Aeroflotem to jak.. (mod - Aeroflot wypada zdecydowanie lepiej)


Ostatnio edytowany przez Washington, 19 Gru 2016 17:13, edytowano w sumie 1 raz
jesteśmy pewni że autor ma bogatszy zasób porównań i znajdzie jakieś mniej dosadne :)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group