Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Opinie/Recenzje lotów UIA
ukraine-international-airlines-opinie-recenzje-uwagi,226,36850&p=753404&hilit=jfk#p753404
https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... 67-300738/

Pytania dot. Jakości - negatywnych opinii będą kasowane.

Po zakupie biletu (nawet Low-Cost) można zmienić numer paszportu za darmo, dzwoniąc do biura UIA, mailem, facebookem lub PW do UIA

Miles and segments are not credited for tickets purchased for Low-cost fares.

Czyli w taryfie Low Cost nie można sobie zrobić statusu za ilość lotów

Oferta LOW COST linii lotniczych UIA. Ceny, warunki

oferta-low-cost-linii-lotniczych-uia-ceny-warunki,226,121339


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 80  Następna
Autor Wiadomość
#1301 PostWysłany: 29 Paź 2019 10:28 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2017
Posty: 137
Loty: 102
Kilometry: 106 629
Proszę podać nr rezerwacji

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#1302 PostWysłany: 29 Paź 2019 10:32 

Rejestracja: 15 Kwi 2019
Posty: 37
@wandzianierusz Może napisz do agenta w Polsce na warsaw@flyuia.com, podaj swój numer telefonu i opisz sprawę. Miałem podobną sytuację tj. odwołany lot z Kijowa do Warszawy. Mnie zaproponowano przebukowanie na kolejny dzień. Uzbrój się w cierpliwość bo pewnie takich maili mają teraz sporo. W moim przypadku telefon zwrotny dostałem wczoraj po południu, a maila wysłałem w niedzielę. Patrząc obiektywnie na sytuację kontakt zwrotny był w zadowalającym terminie.

Widzę, że agent UIA w Polsce sprawnie działa :), bo nie skończyłem pisać swojej odpowiedzi a jest już reakcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1303 PostWysłany: 29 Paź 2019 11:29 

Rejestracja: 29 Paź 2019
Posty: 4
@UIA

Wysłałem maila. Nr rezerwacji : XXXXXX


Ostatnio edytowany przez marcino123, 29 Paź 2019 12:09, edytowano w sumie 1 raz
NIE PODAWAJ PUBLICZNIE TAKICH RZECZY JAK NUMER REZERWACJI
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1304 PostWysłany: 29 Paź 2019 14:31 

Rejestracja: 24 Sie 2017
Posty: 26
mnie rownież spotkała nieprzyjemność odwołania lotu z Kijowa do Warszawy 22 listpada o godzinie 20. Niestety kontakt z UIA jest niemozliwy, telefon ciągle zajęty, na maile nie odpisują, konktakt przez messengera ogranicza się do automatycznych odpowiedzi nie związanych z zadawanym przeze mnie pytaniem. Trochę dramat. Od kilku dni opcja menage my reservation na stronie UIA nie działa i nic nie mogę podejrzeć ani zmienić

Dobra, widzę że na stronie checkmytrip przenieśli mi lot na drugi dzien. Pytanie czy linie zapewniają jakiś nocleg, jakiś ekwiwalent pieniężny, cokolwiek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1305 PostWysłany: 29 Paź 2019 16:51 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 808
Kilometry: 1 217 879
srebrny
Kolejne odwołania lotów:
najpierw było KBP-WAW teraz doszło BKK-KBP PS272 (20.02.2020). Ciekaw jestem czy zaproponują jakąś alternatywę czy cała podróż się posypie..?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1306 PostWysłany: 29 Paź 2019 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
Tutaj jest to opisane jakich zmian należy się spodziewać.
https://www.flyuia.com/ua/en/news/2019/ ... ht-program
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli lubi ten post.
 
      
#1307 PostWysłany: 29 Paź 2019 17:18 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 808
Kilometry: 1 217 879
srebrny
Lot PS 272 (BKK-KBP) nadal jest pokazywany w skyscanerze, chociaż ma nieco zmienione godziny no i cena dwukrotnie wyższa niż płaciłem parę mieś. temu. I o to głównie chodzi UIA.
Do lutego mam jeszcze sporo czasu, zobaczę co mi zaproponują..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1308 PostWysłany: 29 Paź 2019 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2015
Posty: 78
Loty: 219
Kilometry: 383 719
wandzianierusz napisał(a):
... w cenie miałem bagaż rejestrowany, a kasy chcą oddać jak za najtańszy bilet z plecakiem podręcznym...


Mi odpisali, że zwrot kosztów wraz z wszystkimi dodatkowymi usługami, akurat infolinia na messengerze jest ok, bardziej olewający jest polski kontakt via email, telefonicznie jak się dodzwonisz panie były bardzo kompetentne i sympatyczne.
_________________
https://niedzwiedzik.pl/
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1309 PostWysłany: 29 Paź 2019 17:40 

Rejestracja: 05 Cze 2015
Posty: 155
Nie dziw się im. To tylko normalni ludzie. Mają natłok pracy przy takiej "rewolucji".
Zmiany lotów są już widoczne. OTA dostaną w ostatniej kolejności.
Góra
 Profil Relacje PM off
digger lubi ten post.
 
      
#1310 PostWysłany: 29 Paź 2019 19:16 

Rejestracja: 29 Paź 2019
Posty: 4
Ledwo mi się udało przenieść lot z Kijowa do Warszawy na inny dzień, a chwilę później dostałem smsa od odwołanyn locie ps272 z Bangkoku do Kijowa..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1311 PostWysłany: 29 Paź 2019 19:21 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 633
srebrny
xkr napisał(a):
Aron Mayberg: "Nie jesteśmy już w stanie dotować lotów."
Szef rady nadzorczej UIA - dlaczego państwo powinno "ratować" spółkę (po rosyjsku/ukraińsku): https://mind.ua/ru/publications/2020328 ... ovat-rejsy
Streszczenie wywiadu po polsku właśnie ukazało się na pasażer.com: https://www.pasazer.com/mobi/news/42552 ... ryzys.html
Góra
 Profil Relacje PM off
Niedzwiedzik lubi ten post.
 
      
#1312 PostWysłany: 29 Paź 2019 20:09 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Ohoho, zmiany zaczynają się także w rozkładzie letnim - mój piątkowy PS57 KBP-ODS przesunięty z 9:35 na 15:20 :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1313 PostWysłany: 29 Paź 2019 20:10 

Rejestracja: 10 Lut 2019
Posty: 9
Ja miałam rezerwację na styczeń, Warszawa-Bangkok i po pierwszym sms o anulacji lotu powrotnego Kijów-Warszawa napisałam do nich na messengerze, że chciałam anulować całą rezerwację. Konwersacja była konkretna w mojej sprawie i z danymi rezerwacji, ale z długimi przerwami na odpowiedź, co było dla mnie zrozumiałe i czekałam cierpliwie. Sprawę załatwiłam od 20:00 w niedzielę do poniedziałku 16:00. Anulacja przyjęta, nawet dostałam potwierdzenie screen z transakcji bankowej przelewu pieniędzy na kartę, do 10 dni mam mieć kasę na koncie. Oby przyszły :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1314 PostWysłany: 29 Paź 2019 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
@4989341 @tomeeek07
Niestety odpisali mi, że TK odpada. Zaproponowano jedynie zwrot kosztów biletów. O przebukowanie na inny lot UIA nie pytałem, bo godziny lotów mi nie odpowiadały.
Góra
 Profil Relacje PM off
4989341 lubi ten post.
4989341 uważa post za pomocny.
 
      
#1315 PostWysłany: 29 Paź 2019 20:59 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 6
Oj tak, mam to samo, odwołany lot z Kijowa do Warszawy. Na razie po dobie udało mi się otrzymać propozycję przebukowania, ale z tego, co tu czytam widzę, że mogą mnie jeszcze czekać kolejne niespodzianki. :D

Następnym razem żadnych eksperymentów z tego typu tanimi liniami. Lepiej już kilka stów dopłacić i spać spokojnie. :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1316 PostWysłany: 30 Paź 2019 08:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2015
Posty: 24
Loty: 34
Kilometry: 91 574
-- 30 Paź 2019 08:20 --

Hej, też mam problem ze swoim wyjazdem. Kupiłam bilety przez mytrip dla dwóch osób na trasie WAW-KBP-BKK i z powrotem. Kilka dni temu dostałam SMSa z informacją o anulacji odcinka Kijów-Warszawa i po kilku godzinach został mi zaproponowany lot alternatywny (sprawdziłam w checkmytrip, bo tylko tam widoczne są moje loty). Zamiast 2h czekałabym ponad 17, w tym noc w Kijowie..pewnie przymknęłabym na to oko i jakoś to ogarnęła, gdybym wiedziała, że to jedyna zmiana, ale wczoraj wieczorem dostałam SMSa o anulacji kolejnego odcinka, tym razem Kijów-Bangkok i brak do tej pory przebukowania na inny lot. Szczerze to nie wiemy co robić, bo dodzwonić się do UIA nie dałam rady, dzisiaj będziemy próbować cały dzień..Czytałam, że rozkład ich lotów ma się wyklarować 16 listopada, a wylot mam planowo 25go - tylko czy będzie możliwość anulacji całego wyjazdu dopiero wtedy, 16go, jeśli zaproponują nam słabe alternatywy, o ile w ogóle jakieś propozycje padną? ? I zwrot kasy za całość? To moja pierwsza i niestety z pewnością ostatnia przygoda z tą linią, bo takich niespodzianek nie miałam nigdy, zwłaszcza że już i tak godziny lotów były dwukrotnie przekładane jakiś czas temu. Z jednej strony strasznie szkoda nam rezygnować z wyjazdu, a z drugiej strach lecieć i utknąć w Azji, bo nie wiadomo czego się spodziewać, a urlop nie jest z gumy. Następnym razem też będę wolała dopłacić i oczekiwać na wyjazd w spokoju - choć ostatnim razem lecieliśmy Air China, a ta linia też nie ma jakichś szałowych opinii. Jednak u nas obyło się bez jakichkolwiek problemów ?

-- 30 Paź 2019 08:26 --

Papi15 napisał(a):
Ja miałam rezerwację na styczeń, Warszawa-Bangkok i po pierwszym sms o anulacji lotu powrotnego Kijów-Warszawa napisałam do nich na messengerze, że chciałam anulować całą rezerwację. Konwersacja była konkretna w mojej sprawie i z danymi rezerwacji, ale z długimi przerwami na odpowiedź, co było dla mnie zrozumiałe i czekałam cierpliwie. Sprawę załatwiłam od 20:00 w niedzielę do poniedziałku 16:00. Anulacja przyjęta, nawet dostałam potwierdzenie screen z transakcji bankowej przelewu pieniędzy na kartę, do 10 dni mam mieć kasę na koncie. Oby przyszły :)

Hej, a gdzie na msg do nich napisałaś? Do "UIA helper"? Tam jest bot, którego odpowiedzi niestety nijak mają się do moich pytań :( masz do nich jakiś inny kontakt? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1317 PostWysłany: 30 Paź 2019 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 984
Loty: 635
Kilometry: 703 614
niebieski
Sytuacja mało fajna. ale talk bywa, kiedy przez długi okres wozi się ludzi za psie pieniądze..... ze łza w oku wspominam ich taryfę low cost. To se ne vrati!
A tak ad rem .... kiedy mieszali mi w lotach UIA zawsze udawało mi się wszystko załatwić mailowo z pracownikiem UIA w Warszawie
Bardzo miła i kompetentna osoba. Wszystkie moje sprawy zawsze załatwiała tak , jak prosiłem. Próbujcie
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez tomwie 30 Paź 2019 11:11, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1318 PostWysłany: 30 Paź 2019 08:55 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Kombinowali już może komuś z rozkładem na trasie KPB-DXB? W rozkładzie lot nadal jest zaplanowany na 19:25, a w komunikacie prasowym podali, że po zmianach starty do DXB będą pomiędzy 20:00-21:00. Niby niedużo, ale jednak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1319 PostWysłany: 30 Paź 2019 09:55 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 92
karolcia92 napisał(a):
-- 30 Paź 2019 08:20 --

Hej, też mam problem ze swoim wyjazdem. Kupiłam bilety przez mytrip dla dwóch osób na trasie WAW-KBP-BKK i z powrotem. Kilka dni temu dostałam SMSa z informacją o anulacji odcinka Kijów-Warszawa i po kilku godzinach został mi zaproponowany lot alternatywny (sprawdziłam w checkmytrip, bo tylko tam widoczne są moje loty). Zamiast 2h czekałabym ponad 17, w tym noc w Kijowie..pewnie przymknęłabym na to oko i jakoś to ogarnęła, gdybym wiedziała, że to jedyna zmiana, ale wczoraj wieczorem dostałam SMSa o anulacji kolejnego odcinka, tym razem Kijów-Bangkok i brak do tej pory przebukowania na inny lot. Szczerze to nie wiemy co robić, bo dodzwonić się do UIA nie dałam rady, dzisiaj będziemy próbować cały dzień..Czytałam, że rozkład ich lotów ma się wyklarować 16 listopada, a wylot mam planowo 25go - tylko czy będzie możliwość anulacji całego wyjazdu dopiero wtedy, 16go, jeśli zaproponują nam słabe alternatywy, o ile w ogóle jakieś propozycje padną? ? I zwrot kasy za całość? To moja pierwsza i niestety z pewnością ostatnia przygoda z tą linią, bo takich niespodzianek nie miałam nigdy, zwłaszcza że już i tak godziny lotów były dwukrotnie przekładane jakiś czas temu. Z jednej strony strasznie szkoda nam rezygnować z wyjazdu, a z drugiej strach lecieć i utknąć w Azji, bo nie wiadomo czego się spodziewać, a urlop nie jest z gumy. Następnym razem też będę wolała dopłacić i oczekiwać na wyjazd w spokoju - choć ostatnim razem lecieliśmy Air China, a ta linia też nie ma jakichś szałowych opinii. Jednak u nas obyło się bez jakichkolwiek problemów ?

-- 30 Paź 2019 08:26 --

Papi15 napisał(a):
Ja miałam rezerwację na styczeń, Warszawa-Bangkok i po pierwszym sms o anulacji lotu powrotnego Kijów-Warszawa napisałam do nich na messengerze, że chciałam anulować całą rezerwację. Konwersacja była konkretna w mojej sprawie i z danymi rezerwacji, ale z długimi przerwami na odpowiedź, co było dla mnie zrozumiałe i czekałam cierpliwie. Sprawę załatwiłam od 20:00 w niedzielę do poniedziałku 16:00. Anulacja przyjęta, nawet dostałam potwierdzenie screen z transakcji bankowej przelewu pieniędzy na kartę, do 10 dni mam mieć kasę na koncie. Oby przyszły :)

Hej, a gdzie na msg do nich napisałaś? Do "UIA helper"? Tam jest bot, którego odpowiedzi niestety nijak mają się do moich pytań :( masz do nich jakiś inny kontakt? :)


Hej, u mnie niestety identyczna sytuacja. Najpierw beznadziejnie przełożona trasa KBP - WAW, a kilka godzin później anulowany lot KBP - BKK... Też będę coś próbował załatwić bo nie chciałbym zwrotu tylko przesunięcia na inne daty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1320 PostWysłany: 30 Paź 2019 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
@superbowl @karolcia92
Jeśli chodzi o Messengera, to polecam kontakt z: https://www.facebook.com/flyuiapl/
Konto co prawda w języku polskim, ale jak napiszecie po polsku, to i tak poproszą Was o wiadomość w jęz. rosyjskim, ukraińskim lub angielskim, więc aby zaoszczędzić sobie czasu, piszcie od razu w którymś z tych trzech języków.
Wcześniej w innych przypadkach odpisywali po kilkunastu minutach, ale że teraz gorący dla nich okres, to odpisują po kilkunastu godzinach, nawet w środku nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 80  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group