Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Opinie/Recenzje lotów UIA
ukraine-international-airlines-opinie-recenzje-uwagi,226,36850&p=753404&hilit=jfk#p753404
https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... 67-300738/

Pytania dot. Jakości - negatywnych opinii będą kasowane.

Po zakupie biletu (nawet Low-Cost) można zmienić numer paszportu za darmo, dzwoniąc do biura UIA, mailem, facebookem lub PW do UIA

Miles and segments are not credited for tickets purchased for Low-cost fares.

Czyli w taryfie Low Cost nie można sobie zrobić statusu za ilość lotów

Oferta LOW COST linii lotniczych UIA. Ceny, warunki

oferta-low-cost-linii-lotniczych-uia-ceny-warunki,226,121339


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 80  Następna
Autor Wiadomość
#1261 PostWysłany: 09 Paź 2019 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
W weekend mialem okazje leciec po raz kolejny UIA, tym razem wybor padl na trase do Turcji: WAW-KBP-ESB & ADB-KBP-WAW. Wszystkie rejsy punktulanie, bez zadnych niespodziewanych przygod. Podczas odprawy online na rejs Kijow-Ankara system automatycznie przydzieli mi miejsce 15F w rzedzie ewakuacyjnym, wiec za friko lecialem w miejscu ze znacznie wieksza przestrzenia na nogi. Na rejsach operowanych Embraerem miejsca na nogi pod dostatkiem, w B737 juz nieco gorzej, ale akurat rejs do WAW trwa na tyle krotko, ze idzie wytrzymac. Na pokladzie darmowy serwis w postaci szklanki wody ;)
Obsluga na lotnisku Boryspol w Kijowie chyba sie juz uspokoila, nie miala miejsca "lapanka" w postaci sprawdzania i wazenia bagazu waga podreczna, za to agenci mogliby sprawdzac, ile osob na poklad wchodzi z kabinowkami. Boarding WAW-KBP trwal ponad 40 minut, samolot mial pelne oblozenie, a wiadomo, ze miejsca w schowkach nie sa z gumy. Gdyby podczas boardingu zwrocono na to uwage, to czesc walizek od razu trafilaby za darmo do luku, ostatni pasazerowie latali ze stewardesami po calym pokladzie upychajac walizki na polkach i skutecznie blokujac przejscie.
Jeszcze jedna wskazowka dla podrozujacych z Izmiru – nie sa tam akceptowane mobilne karty pokladowe, trzeba isc do klasycznego stanowiska odpraw, gdzie obsluga wydrukuje papierowe karty a przy okazji zwazy bagaz podreczny. Oczywiscie tak czy siak trzeba odprawic sie wczesniej online, jesli tego nie zrobimy, to konieczna bedzie dodatkowa oplata. Ale to juz pewnie wiekszosc latajacych UIA wie.
Za bilety na 4 odcinki kupowane w listopadzie 2018 (czyli prawie rok przed podroza) zaplacilem ok. 320 zl w nieistniejacej juz taryfie low cost i to byl bardzo dobry deal, gdyz do Turcji poza Stambulem ciezko jest sie dostac z Polski. Szkoda, ze taryfa nie jest juz oferowana. Dzieki niej udalo mi sie naprawde tanio doleciec do Kazachstanu a w czerwcu zlozyc skladak z Kairem i Dubajem. Jesli komus nie zalezy na komforcie a ceni sobie niska cene, to na pewno warto rozwazyc rejsy ukrainskim przewoznikiem. A propos Kazachstanu – linia nie lata juz do Astany/Nursultanu a z koncem pazdziernika zostaje skasowane polaczenie do Almaty – ma to zwiazek z koniecznoscia omijania terytorium Rosji, a nadkladanie trasy jest dla linii nieoplacalne. Z Kijowa pasazerom pozostaja rejsy code share linia Air Astana.
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek uważa post za pomocny.
 
      
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
#1262 PostWysłany: 09 Paź 2019 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Z końcem października którego roku kasują połączenie do Ałmaty? Bo jak widzę w systemie są dostępne bilety na rok naprzód. Do października 2020.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1263 PostWysłany: 09 Paź 2019 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Z koncem tego roku. Loty na stronie UIA sa "operated by Air Astana". Tutaj link do komunikatu UIA w tej sprawie:

https://www.flyuia.com/cn/en/news/2019/ ... ons-almaty
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#1264 PostWysłany: 09 Paź 2019 23:03 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1572
niebieski
Pięknie....
A ja mam loty do Ałmaty ?. I żadnego info nie dostałem....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1265 PostWysłany: 11 Paź 2019 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
@tartal - skontakuj sie z UIA, najprawdopodobniej przebukuja Cie na rejs Air Astana, skodo maja z nimi code share. Zawsze to bardziej egzotyczna linia i lepszy serwis pokladowy. :)

Tutaj jeszcze info z pasazer.com na temat skasowania trasy do ALA:
https://www.pasazer.com/news/42414/uia, ... matow.html
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1266 PostWysłany: 11 Paź 2019 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2372
platynowy
@tartal

Też mam loty na maj i info brak.
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#1267 PostWysłany: 11 Paź 2019 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2019
Posty: 145
Zbanowany
Ostatni rejs Kijów - Almaty jest przewidziany na 26 października, dalej już code-share z Air Astana.
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#1268 PostWysłany: 11 Paź 2019 19:49 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1572
niebieski
To nie jest takie pewne....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1269 PostWysłany: 12 Paź 2019 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3076
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Szkoda tej trasy, dopiero co pozwoliła mi ona zobaczyć Kirgistan po taniości.
Ale z drugiej strony przy tym, jak musieli latać okrężną drogą, to w pełni zrozumiałe.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#1270 PostWysłany: 14 Paź 2019 16:50 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Czy ktoś z forumowiczów leciał ostatnio z nimi z lotniska DXB ? Czy normalnie można odprawić się za pomocą apki i pobrać BP ?
Pytam bo, jak leciałem z nimi z 3 lata temu to akurat lotnisko w Dubaju było wyjątkiem i odprawa online nie była możliwa. Musieliśmy swoje odstać w masakrycznych kolejkach. Może coś się zmieniło i po odprawie online z BP i bagażem podręcznym można cisnąć od razu do kontroli......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1271 PostWysłany: 14 Paź 2019 17:42 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2017
Posty: 137
Loty: 102
Kilometry: 106 629
Razem napisał(a):
Czy ktoś z forumowiczów leciał ostatnio z nimi z lotniska DXB ? Czy normalnie można odprawić się za pomocą apki i pobrać BP ?
Pytam bo, jak leciałem z nimi z 3 lata temu to akurat lotnisko w Dubaju było wyjątkiem i odprawa online nie była możliwa. Musieliśmy swoje odstać w masakrycznych kolejkach. Może coś się zmieniło i po odprawie online z BP i bagażem podręcznym można cisnąć od razu do kontroli......
Dzień dobry,
Odprawa online oraz poprzez aplikację jest możliwa dla wylotów UIA z Dubaju. Wg informacji na stronie nie pobierana jest również opłata za odprawę na lotnisku. Niemniej jednak zachęcamy do odprawy online na 48 godzin przed wylotem.

Szczegóły: https://www.flyuia.com/ae/en/services/c ... rvices-uia

Pozdrawiamy, UIAteam

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
digger lubi ten post.
 
      
#1272 PostWysłany: 14 Paź 2019 17:45 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2017
Posty: 137
Loty: 102
Kilometry: 106 629
jaksięmasz napisał(a):
Ostatni rejs Kijów - Almaty jest przewidziany na 26 października, dalej już code-share z Air Astana.
Dzień dobry,
połączenie na trasie Kijów Ałmaty jest w chwili obecnej zawieszone na sezon zimowy czyli do końca marca 2020. W dalszym ciągu można kupić bilety na sezon letni czyli od 1 kwietnia.
Pozdrawiamy UIAteam

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1273 PostWysłany: 14 Paź 2019 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 949
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Razem napisał(a):
Czy ktoś z forumowiczów leciał ostatnio z nimi z lotniska DXB ? Czy normalnie można odprawić się za pomocą apki i pobrać BP ?
Pytam bo, jak leciałem z nimi z 3 lata temu to akurat lotnisko w Dubaju było wyjątkiem i odprawa online nie była możliwa. Musieliśmy swoje odstać w masakrycznych kolejkach. Może coś się zmieniło i po odprawie online z BP i bagażem podręcznym można cisnąć od razu do kontroli......


Leciałem DXB-KBP na koniec czerwca i wszystko ogarnęliśmy kartami mobilnymi w aplikacji. :)
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1274 PostWysłany: 26 Paź 2019 10:25 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 198
Loty: 128
Kilometry: 202 920
Znowu mieszają z rozkładami na trasie KBP-KRK, dostałem informację, że mój wieczorny lot z 4 marca został odwołany, chociaż na stronie dalej jest w rozkładzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1275 PostWysłany: 26 Paź 2019 10:45 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2017
Posty: 137
Loty: 102
Kilometry: 106 629
Dzień dobry,
Jesteśmy w trakcie optymalizacji rozkładu na zimę. Pasażerów z anulowanymi rezerwacjami prosimy o kontakt z nami po adresem warsaw@flyuia.com po polsku lub contact@flyuia.com po angielsku lub rosyjsku w celu wymiany biletu lub zwrotu środków.
Informacja prasowa: https://aviation24.pl/component/k2/item ... me-2019-20

Za utrudnienia przepraszamy.
Pozdrawiam/UIAteam

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1276 PostWysłany: 27 Paź 2019 17:24 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 47
Loty: 119
Kilometry: 221 173
freddy_gonzalez napisał(a):
Znowu mieszają z rozkładami na trasie KBP-KRK, dostałem informację, że mój wieczorny lot z 4 marca został odwołany, chociaż na stronie dalej jest w rozkładzie.


Potwierdzam, BKK-WAW 1 marca też odwołane
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1277 PostWysłany: 27 Paź 2019 17:57 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Cześć, odwołali komuś lot KBP-IST? Lecę w marcu i właśnie przyszła mi informacja o anulacji, jednak z tego co sprawdzałem rozkład to połączeń do IST było więcej niż jedno dziennie, więc czy jest możliwość zmiany na inny lot tego samego dnia, lub na lot liniami turkish airlines ? Dodatkowo dodam, że miałem lot w dwie strony, anulowali mi na ten moment tylko lot TAM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1278 PostWysłany: 27 Paź 2019 18:25 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
Mi dzisiaj anulowali już drugi raz lot do IST. Napisz do nich przez FB i przebukują Ci bez problemów. Ja niestety dzisiaj dostałem maila o anulacji moich wszystkich 4 lotów. Niestety przez anulację porannego lotu z Warszawy to już nie mam jak poskładać lotów do IST.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 27 Paź 2019 22:52, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1279 PostWysłany: 27 Paź 2019 18:42 

Rejestracja: 22 Lip 2018
Posty: 251
Ile się czeka na ich odpowiedz? Wysłałem im pytanie na Messengera...


Ostatnio edytowany przez Mic Glu, 27 Paź 2019 18:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1280 PostWysłany: 27 Paź 2019 18:49 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
@parasite
Jest możliwość, żeby przebukowali mi na TK? Czy tylko UIA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 80  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group