Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Kwi 2015 21:24 

Rejestracja: 03 Sty 2015
Posty: 92
Loty: 43
Kilometry: 58 165
Mam mały problem, dostałem bilet na którym jest nazwisko mężczyzny na rezerwacji, ma ten bilet wykorzystać kobieta. Czy będą robili problemy na wejściu do autobusu, że biletu nie wykorzystuje osoba na rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 14 Kwi 2015 22:32 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Nie ma żadnego znaczenia kto jedzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lis 2017 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Korzystał ktoś może z Neobusa na trasie Wrocław-Kraków ?
W rozkładzie widzę, że trasa N3 zahacza o lotnisko Balice 30 min wcześniej przed przyjazdem na Dworzec Autobusowy, ale różnica w cenie jest dość spora (bilet na lotnisko jest znacznie droższy). Zastanawiam się czy nie będzie problemu jeśli jako dojrzała cebula kupię bilet do Dworca Autobusowego, a po prostu wyskoczę przystanek wcześniej (?)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lis 2017 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Nie będzie problemu. Kupuj na MDA.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lis 2017 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
A nie istnieje ryzyko, że nikt nie będzie jechał do i z Balic i autobus zupełnie pominie lotnisko?
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Lis 2017 22:09 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Czasem jeśli jest opóźnienie albo nikt nie wysiada/wsiada to nie zajeżdża na Balice. Zdarzyło się też, że kierowcy potrafią się rzucać i żądać dopłaty różnicy w bilecie (oczywiście od ceny którą oni mają na kasie).

Weź też poprawkę na to, że w piątki łapie zawsze opóźnienia - nawet do godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Lip 2018 09:48 

Rejestracja: 11 Lip 2018
Posty: 0
-- 11 Lip 2018 09:47 --

Czy zdarzyło się komuś z was wsiąść do autobusu na trasie autobusu, tj. w innej miejscowości niż wskazana na bilecie?
Kupiłem tanio bilety w Bieszczady, a jako że wcześniej tam nie byłem, to dopiero później zacząłem robić cały research i okazało się, że z Wetliny dużo łatwiej będzie mi dojechać do Zagórza niż do Ustrzyk Dolnych. Kontaktowałem się mailowo z firmą i przedstawiciel proponował mi przebookowanie biletu za ~100zł...

-- 11 Lip 2018 09:48 --

runman napisał(a):
Czy zdarzyło się komuś z was wsiąść na trasie autobusu, tj. w innej miejscowości niż wskazana na bilecie?
Kupiłem tanio bilety w Bieszczady, a jako że wcześniej tam nie byłem, to dopiero później zacząłem robić cały research i okazało się, że z Wetliny dużo łatwiej będzie mi dojechać do Zagórza niż do Ustrzyk Dolnych. Kontaktowałem się mailowo z firmą i przedstawiciel proponował mi przebookowanie biletu za ~100zł...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Lip 2018 10:38 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 134
Na samym początku nie było z tym problemu. Potem jak pojawiły się promocje na większą skalę to zaczęli tego pilnować. Mnie osobiście dwa razy nie wpuścili na dalszym przystanku.
Konieczne było przebookowanie, co podobnie jak w twoim przypadku wiązało się z kosmiczną dopłatą.
Było to ~3 lata temu, później już było mi nie po drodze z NeoBusem więc nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
runman uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 11 Lip 2018 11:28 

Rejestracja: 11 Lip 2018
Posty: 0
Czyli chyba nie mam wyboru, będę musiał dotrzeć do Ustrzyk :( Dziękuję za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Lip 2018 11:43 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Oprócz wsiadania na właściwym a nie na późniejszym przystanku NEOBUS coraz częściej pilnuje wysiadania na przystanku określonym na bilecie. Dotyczy to szczególnie przystanków na lotniskach (na które nie ma promocji). Byłem świadkiem jak kierowca nie chciał wydać bagażu na Okęciu pasażerowi, który miał bilet na Dworzec Zachodni. Pasażer w końcu wsiadł z powrotem do autobusu i pojechał na Zachodni a potem pewnie SKM na lotnisko. Autobus przyjechał ok. 20 minut przed czasem, więc pewnie było to bezpieczne co do planowanego odlotu.
Taki zapis jest w regulaminie przewoźnika, więc trzeba się liczyć z takim problemem. W przypadku bagażu podręcznego zabranego do autobusu nikt na siłę przy wyjściu nie zatrzyma nikogo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
runman uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 11 Sty 2022 19:51 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Chcę jechać do Ustrzyk Górnych z Katowic. Na stronie jest wskazane takie połączenie, natomiast podczas wyboru konkretnej trasy w wyszukiwarce, wybieram miejsce wyjazdu Katowice, podczytuje się lista miejsc docelowych i na liście Ustrzyk brak.

Coś robię źle, czy takiej trasy nie ma?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Sty 2022 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 144
Ustrzyki tylko w sezonie letnim
_________________
---------------------------
http://www.masaperlowa.pl


Ostatnio edytowany przez klapio, 11 Sty 2022 20:43, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 11 Kwi 2022 10:42 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Czy coś się zmieniło na trasie Wrocław-Kraków MDA z wysiadką na lotnisku? Czepiają się czy mają to gdzieś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Kwi 2022 12:02 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
Wszystko raczej dalej zależy od kilku czynników: jacy kierowcy akurat jadą, ile ludzi wysiada na lotnisku (będziesz jedyna mogą się nie zatrzymać albo wtedy większe prawdopodobieństwo czepialstwa i dopłaty, będzie dużo wysiadać - zginiesz w tłumie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group