Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Tak, wiemy, że icarhireinsurance nie wydaje już polis dla osób z Polski

Dyskusja o alternatywach od tego postu:
viewtopic.php?p=1180962#p1180962

[ 940 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Następna
Autor Wiadomość
#881 PostWysłany: 26 Cze 2019 08:25 
Awatar użytkownika

Loty: 58
Kilometry: 117 666
złoty
Powinien, ale może weryfikują go "ręcznie" i przyjdzie w czasie ich godzin pracy. Grzeczny mail przypominający o co chodzi, i że nie masz polisy nie zaszkodzi.

#882 PostWysłany: 26 Cze 2019 18:23 

Loty: 289
Kilometry: 499 216
srebrny
Po jakim czasie przychodził do was przelew za szkodę w icarhire? 12.06 info o uznaniu i w ciągu 10 dni roboczych miała być kasa. Do dziś nic.

#883 PostWysłany: 26 Cze 2019 18:37 
Awatar użytkownika

srebrny
Czasem trzeba im przypomnieć, w moich przypadkach - obecnie 14 szkód :lol: od momentu informacji że wypłacają do tygodnia kasa była na koncie, poza tymi, gdy im się "zapomniało" .
OSK lubi ten post.

#884 PostWysłany: 26 Cze 2019 21:21 
Awatar użytkownika

srebrny
Dzięki Goldcarowi, Interrent i im podobnym - na ponad 150 wynajmów rocznie uważam 10% szkodowośc za poniżej normy. Ubezpieczać nie możecie z uwagi zmianę ubezpieczyciela, który nie oferuje rozliczeń w PLN.
@OSK odpowiedz proszę, jestem obywatelem Danii, mam duńskie prawo jazdy i duński paszport - jak mogłem zaszkodzić Polakom?
tym że dużo wypożyczam (niekiedy 2-3 auta na raz), tym że nie martwie się o szkody?

@eskie
@witekkowal
@lluukk
@eroberto1
@boots

Coś dodania poza polubieniem?

Ostatnio edytowany przez Abcn 27 Cze 2019 11:13, edytowano w sumie 7 razy
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
 Relacje PM off  

#885 PostWysłany: 26 Cze 2019 23:08 

To lepiej kupić poprzez www.worldwideinsure.com czy to co oferuje wyszukiwarka np.w Rayanerze jest to AXA ?
Czy nie ma różnicy i zależy tylko od własnego sumienia.
 Relacje PM off  

#886 PostWysłany: 26 Cze 2019 23:52 

platynowy
@nick
Cytuj:
jestem obywatelem Danii, mam Duśkie prawo jazdy i Duński paszport - jak mogłem zaszkodzić Polakowi?

...duńskie (...) duński (...) Polakowi

Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Cze 2019 11:16, edytowano w sumie 1 raz
Nieaktualna lub błędna treść zawarta w poście - aktualizacja lub poprawa danych.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#887 PostWysłany: 27 Cze 2019 00:05 

niebieski
nick napisał(a):
Dzięki Goldcarowi, Interrent i im podobnym - na ponad 150 wynajmów rocznie uważam 10% szkodowośc za poniżej normy. Ubezpieczać nie możecie z uwagi zmianę ubezpieczyciela, który nie oferuje rozliczeń w PLN.
@OSK odpowiedz proszę, jestem obywatelem Danii, mam duśkie prawo jazdy i duński paszport - jak mogłem zaszkodzić Polakom ?
tym że dużo wypożyczam (niekiedy 2-3 auta na raz), tym że nie martwie się o szkody?

@eskie
@witekkowal
@lluukk
@eroberto1
@boots

Coś dodania poza polubieniem?

Te szczegóły podałeś później, początkowo tylko info o 14 szkodach - zgodzisz się napewno ze 14 szkód dla przeciętnego zjadacza chleba to dużo jeśli nie wspomnisz ze to ilość na 150 wynajmów? Myśle ze zgodzisz się również z tym ze na tym forum nie ma wielu użytkowników z duńskim paszportem i duńskim prawem jazdy ? O ile nie jesteś jedyny :)

Po twoim uzupełnieniu zgodzę się ze twój odsetek szkód nie jest duży przy tak dużej ilości wynajmów aczkolwiek ubezpieczyciel nie wie ile razy wynajmowałeś auto tylko wie ile razy likwidował szkodę - ja wynajmowałem 5 razy i raz miałem szkodę na 1000 euro - mój odsetek szkód jest wyższy ale dla ubezpieczyciela to ty możesz być kosztowniejszy. Zgodzę się również ze mając duński paszport i prawo jazdy nie masz wpływu na statystykę dla Polaków jeśli chodzi o szkody likwidowane w omawianej firmie.

Tak naprawdę nie znamy powodów dlaczego Polacy nie mogą już wykupić polisy, a toczące się tu od kilku miesięcy rozważania są czysto teoretyczne i czasem z dużym przymrużeniem oka.

Swoją droga mimo rocznej polisy unikam Goldcara, Interrent i im podobnych :)

Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Cze 2019 11:19, edytowano w sumie 1 raz
Cytat.
 Relacje PM off
lluukk lubi ten post.

#888 PostWysłany: 27 Cze 2019 00:10 

niebieski
Nie wiem, co robisz z tymi samochodami, ale 10% szkodowość to moim zdaniem zdecydowanie powyżej "normy".
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.

#889 PostWysłany: 27 Cze 2019 00:14 
Awatar użytkownika

srebrny
Nie ja, a dodatkowi kierowcy. Nie będę wchodził w szczegóły, ale to są uroki tego biznesu.
@boots poprawione ;)

#890 PostWysłany: 27 Cze 2019 15:33 
Awatar użytkownika

srebrny
Po co unikac, gdy jestes w pełni zabezpieczony? U konkurencji zapłacisz więcej za wynajem, tu dumpingową stawkę wyrówna ubezpieczyciel. Taka to gra w socjal - lepiej być beneficjentem niż płatnikiem.
eroberto1 napisał(a):
Swoją droga mimo rocznej polisy unikam Goldcara, Interrent i im podobnych :)

#891 PostWysłany: 28 Cze 2019 08:11 

Loty: 143
Kilometry: 128 306
srebrny
Unikać, żeby nie wspierać kombinatorów.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#892 PostWysłany: 28 Cze 2019 11:39 

A ja mam pytanie o ubezpieczenie pożyczonego/użyczonego samochodu, pożyczam samochód za granicą od znajomego żeby pojeździć 2 dni, ma ubezpieczenie odpowiednik OC, chciałabym dokupić AC, żeby mieć spokój, można to jakoś zrobić worldwideinsure raczej obejmuje tylko z wypożyczalni, m.
 Relacje PM off  

#893 PostWysłany: 02 Lip 2019 13:24 

niebieski
W Polsce można wykupić na kilka dni AC. Może tam gdzie jedziesz też jest to możliwe. Pewnie to właściciel musi wykupić - jeśli tak to niech kupi a Ty mu zwróć koszt i po sprawie.
 Relacje PM off  

#894 PostWysłany: 02 Lip 2019 14:27 
Awatar użytkownika

Loty: 432
Kilometry: 1 028 838
złoty
vincenz napisał(a):

I zeby nie marnować zycia na wypelnianie wnioskow i odzyskiwanie pieniędzy. Jakby nie patrzyc, traci sie srodki z karty kredytowej, która trzeba splacic w następnym miesiącu, a zwrot z ubezpieczenia moze przyjść pozniej.
vincenz lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.

#895 PostWysłany: 06 Lip 2019 20:36 

Dzień dobry,
mam taki oto dylemat:
chciałbym po raz pierwszy wykupić ubezpieczenie auta w worldwideinsure.com, ale ponieważ nie jestem pewien, czy w wypożyczalni aut przejdzie złożenie depozytu poprzez kartę debetową (zamiast kredytowej) zatem obawiam się, że będę zmuszony wykupić pełne ubezpieczenie u wypożyczalni. A co za tym idzie nie chcę mieć 2 ubezpieczeń.
I stąd pytanie, czy jest możliwe abym wykupił ubezpieczenie w worldwideinsure.com już po uregulowaniu wypożyczenia auta? Na formularzu wwi widnieje ,że jeśli już odebrałem auto to nie mogę procedować dalej. Z wymiany mailów z wwi wynika to samo - nie ma możliwości przesunąć chodźby o godzinę. Przypuszczam, że skłamanie na formularzu skończy się tym, że w razie odszkodowania, zarzucą mi złamanie regulaminu po sprawdzeniu godzin umowy.
Mam jeszcze jeden pomysł:
Będę w wypożyczalni przed czasem i jeśli będzie problem to anuluję ubezpieczenie w wwi, bo mogę według faq-a wykonać anulację pod warunkiem, że zrobię ją przed czasem wynajmu.
Czy ktoś skutecznie anulował ubezpieczenie w wwi na minuty przed terminem ?
 Relacje PM off  

#896 PostWysłany: 06 Lip 2019 20:42 
Awatar użytkownika

srebrny
Zawsze mam nadpłaconą kartę właśnie na taką okoliczność.
Aga_podrozniczka napisał(a):
vincenz napisał(a):

I zeby nie marnować zycia na wypelnianie wnioskow i odzyskiwanie pieniędzy. Jakby nie patrzyc, traci sie srodki z karty kredytowej, która trzeba splacic w następnym miesiącu, a zwrot z ubezpieczenia moze przyjść pozniej.

#897 PostWysłany: 06 Lip 2019 21:10 

korzystaliście z Worldwideinsure? bez problemu?
 Relacje PM off  

#898 PostWysłany: 06 Lip 2019 21:59 

Szukam teraz nowej polisy i dla mieszkańców PL z polis rocznych w rozsądnej cenie zostaje chyba tylko worldwideinsure.com (= Guardrisk Insurance Company Mauritius Ltd PCC) i insuratrip - voyageroasis (= Allianz Worldwide Partners). Macie może jakieś w miarę "świeże" doświadczeńia z tymi ubezpieczycielami?
 Relacje PM off  

#899 PostWysłany: 07 Lip 2019 09:15 
Awatar użytkownika

Loty: 432
Kilometry: 1 028 838
złoty
nick napisał(a):
Zawsze mam nadpłaconą kartę właśnie na taką okoliczność.
Aga_podrozniczka napisał(a):
vincenz napisał(a):

Bycie na plusie na karcie kredytowej jest zwykle niezgodne z regulaminem karty. A poza tym ciagle marnujesz wlasne pieniadze na te nadplate i czas na wysylanie wnioskow.

#900 PostWysłany: 07 Lip 2019 17:42 
Awatar użytkownika

Loty: 75
Kilometry: 121 993
złoty
Poleca ktos jakies ubezpieczenie do wynajmowanych aut z Turo?

[ 940 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości