Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 220 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 26 Maj 2019 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
są koszty ratownictwa, a kl?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#122 PostWysłany: 24 Cze 2019 01:04 

Rejestracja: 24 Cze 2019
Posty: 1
Miał ktoś do czynienia z taką firmą? https://www.worldwideinsure.com/

Mój ojciec leci do USA. 66 lat, przebyty zawał... Trochę mam obawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 26 Cze 2019 20:34 

Rejestracja: 26 Mar 2016
Posty: 55
Loty: 42
Kilometry: 92 005
Czy to mozliwe ze takie ubezpieczenie z axy w ie jest tansze niz w Polsce? Cos mi to za tanio wyglada, a musze kupic cos z Irlandii, bo tu mieszkam.

Załączniki:
axa1.jpg
axa1.jpg [ 150.81 KiB | Obejrzany 2172 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 26 Cze 2019 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Widzę tu koszty ratownictwa a nie widzę kosztów leczenia.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 26 Cze 2019 21:49 

Rejestracja: 26 Mar 2016
Posty: 55
Loty: 42
Kilometry: 92 005
wklejam jeszcze z avivy, tutaj to jest?

Załączniki:
aviva.jpg
aviva.jpg [ 125.9 KiB | Obejrzany 2150 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 01 Lip 2019 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Nigdy chyba nie zrozuzmiem ludzi, którzy lecą do USA za kilkanaście kafli, a oszczędzają 100zł na ubezpieczeniu kupując w jakiejś firmie krzak.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 08 Lip 2019 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 77
proponuje ubezpieczenie Signal Iduna.
Na 7 dni za 3 osoby płaciłem 350 zł i jeszcze zadziałał kod promocyjny z 2016 roku,który znalazłem na fejsie -15% : FB15AEYTGK

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
JIK uważa post za pomocny.
 
      
#128 PostWysłany: 11 Lip 2019 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 23
Ja zawsze kupuję z Warty i ubezpieczam się na 1 mln $. Jadąc już do miejsca gdzie opieka medyczna jest niesamowicie droga nie ma sensu oszczędzać 100 zł na ubezpieczeniu. Raz miałem konieczność wizyty lekarskiej (rozcięcie skóry, która musiała być szyta), i z Wartą bez problemu wszystko zostało załatwione telefonicznie. Wskazali gdzie się udać i wszystko przebiegło bezgotówkowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 30 Lip 2019 12:38 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 12
Sprawdziłem na stronie Warty ubezpieczenie na 34 dni w USA, bez żadnych dodatków typu sporty czy coś i wyszło mi 700 zł. MEGA drogo. Plus jeszcze dla partnerki to wyjdzie 1400 za 2 osoby.

Polećcie proszę jakieś rozsądne ubezpieczenie na tripa po stanach. 2 osoby, 34 dni.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Lip 2019 10:14, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 30 Lip 2019 12:45 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Przejrzałeś cały wątek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 30 Lip 2019 14:08 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 12
boots ,
Tak, przeczytałem wszystko od 2015 roku. Jeśli moje pytanie Cię uraziło, wybacz.

Wracając do meritum, na https://www.uhcsafetrip.com/ była najlepsza dla mnie opcja, 34 dni ubezpieczenie na maxa, po 250 tys $/osobę, tylko bez sportów ekstremalnych cena za 2 osoby 276 $. Tak-że dużo taniej niz w Polsce. Jedyny minus to później ewentualne kopanie się z ubezpieczycielem amerykańskim, choć opinie ma dobre ta oferta.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 31 Lip 2019 10:16, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 30 Lip 2019 14:29 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Cytuj:
Sprawdziłem na stronie warty ubezpieczenie na 34 dni w USA, bez żadnych dodatków typu sporty czy coś i wyszło mi 700 zł.

A mi przy kwocie 1.000.000 zł i bez OC i dodatków wychodzi 603 zł za osobę.
OC możesz wykupić niezależnie w innej firmie, o ile będziesz chciał.
Ale decyzja dotycząca wyboru należy do Ciebie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 30 Lip 2019 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
steel33333 napisał(a):
i to wyjdzie 1400 za 2 osoby.
2 Osoby, 34 dni.

To nie jest drogo!!!
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 04 Sie 2019 15:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Owszem, to jest bardzo drogo.
Oto pierwsze lepsze ubezpieczenie turystyczne, jakie znalazlem do kupienia, gdzie mieszkam (oczywiscie nie wszyscy uzytkownicy forum f4f sa rezydentami Polski).
Dla pary doroslych, wazne od dzisiaj, caloroczne, znizka online 30% juz wliczona, koszty leczenia - bez limitu.
Daloby sie znalezc lepsze (tu excess wynosi €65), ale tak do rzucenia okiem, jakie to tanie ubezpieczenia oferuja w Polsce.
Załącznik:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 147.26 KiB | Obejrzany 1707 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 04 Sie 2019 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Tylko, że w zakupie ubezpieczenia nie chodzi o to aby go tanio kupić a mieć sprawną, szybką i co najważniejsze, pewną ochronę. Więc rzetelne i jasne OWU bez licznych wyłączeń to podstawa.
A niema magików, którzy za 300 PLN dadzą rzetelną roczną ochronę na cały świat.
To trochę jak z Goldcar, płacisz grosze za wynajem, a zabawa zaczyna się później.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 04 Sie 2019 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
No, jak widac na Zachodzie mozna oferowac ubezpieczenia w normalnych cenach.
Powyzsze to akurat Chubb Insurance (lista benefitow przycieta, bo tylko tyle zmiescilo sie na jednym ekranie), ale w podobnych cenach jest AXA, Zurich, AIG.
Opcjonalnie Car Hire Excess Cover za ok. €40/rok, sporty ekstremalne ok. €30.
I co najwazniejsze, jesli chodzi o koszty leczenia w panstwach "nieco" drozszych pod wzgledem opieki medycznej (USA, Kanada, Japonia, Australia) - polisy maja limity w milionach Euro (lub wrecz bez limitu), a nie kilkaset tys. zl.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 04 Sie 2019 21:45 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Zadam podchwytliwe pytanie. Czy ktoś z was ma lub miał w ubezpieczeniu pokrycie kosztów leczenia następstw aktów terrorystycznych i/lub katastrof naturalnych czy siły wyższej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 04 Sie 2019 23:38 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
p.wl napisał(a):
No, jak widac na Zachodzie mozna oferowac ubezpieczenia w normalnych cenach.
Powyzsze to akurat Chubb Insurance (lista benefitow przycieta, bo tylko tyle zmiescilo sie na jednym ekranie), ale w podobnych cenach jest AXA, Zurich, AIG.
Opcjonalnie Car Hire Excess Cover za ok. €40/rok, sporty ekstremalne ok. €30.
I co najwazniejsze, jesli chodzi o koszty leczenia w panstwach "nieco" drozszych pod wzgledem opieki medycznej (USA, Kanada, Japonia, Australia) - polisy maja limity w milionach Euro (lub wrecz bez limitu), a nie kilkaset tys. zl.

Możesz z łaski swojej przestać się tak ekscytować jak w innych krajach jest cudownie, a w Polsce beznadziejnie ?
Jak już nie daj Boże skorzystasz z tych milionów euro czy dolarów ubezpieczeń ,l to daj znać. Bo na razie to zwykła paplanina "Spławików" od ubezpieczeń, którzy chcą sprzedać towar czyli polisę.

^ spławik - Akwizytor/ osoba natrętna która która chce coś sprzedać, a każdy przytomny chce ją spławić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 05 Sie 2019 02:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
pazur napisał(a):
[...]Jak już nie daj Boże skorzystasz z tych milionów euro czy dolarów ubezpieczeń ,l to daj znać. Bo na razie to zwykła paplanina "Spławików" od ubezpieczeń, którzy chcą sprzedać towar czyli polisę.[...]
^ spławik - Akwizytor/ osoba natrętna która która chce coś sprzedać, a każdy przytomny chce ją spławić.

Nie wiem, skąd to zacietrzewienie.
Pomijając, twoja wypowiedź nie ma większego sensu, bo krytykujesz mnie za przytoczenie tańszej opcji jako przykładu.
Pokazałem, iż to, co w Polsce sprzedaje się po 700 i więcej zł od osoby - niekoniecznie powinno się nazywać dobrą okazją.
Ubezpieczenia różne posiadam i korzystam. Dziękuję i doceniam troskę płynącą z serca.
Dzięki bogom (albo im raczej wbrew) właśnie niedawno medyczne się bardzo przydało, bo nagle wylądowałem w szpitalu na operacji. Gdy pocztą przyszła faktura, najpierw wstrzymałem oddech, a potem się uśmiechnąłem już spokojnie (na obrazku koszt zabiegu i jednej nocy na oddziale).
Załącznik:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 28.4 KiB | Obejrzany 1606 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 06 Sie 2019 10:03 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 72
Czy zawarl ktos ubezpieczenie ktore nie wyklucza: Wypadki i choroby poprzedzające zawarcie polisy ubezpieczeniowej, w tym wynikające z nich konsekwencje, komplikacje, pogorszenie stanu zdrowia lub nawrót choroby, w szczególności choroby przewlekłe i nawracające, niezależnie od tego, czy osoba ubezpieczona wiedziała o ich istnieniu w momencie zawarcia ubezpieczenia ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 220 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group