Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Wrz 2019 23:27 

Rejestracja: 07 Wrz 2019
Posty: 2
Witajcie,
Jesteśmy obecnie w Tropei, samochód wypożyczyliśmy z wypożyczalni Maggiore przez pośrednika arguscarhire, ubezpieczenie wkładu własnego przez Axa. Koszt wynajmu 90 euro za tydzień plus ubezpieczenie wkladu własnego - razem wyszlo plus minus 560 zł. Do tego 2000euro blokady (1900e w przypadku kradzieży z czego 1100e w przypadku uszkodzenia).
Samochód odebraliśmy bez problemów, do protokołu Pan dopisał rysy (znaleźliśmy 3, niestety przy odbiorze było po ulewie i ciężko było coś dostrzec).
Teraz jednak poczytałem opinie o Maggiore m.in. na trustpilot oraz tripadvisorze i są tragiczne. Bardzo obawiam się sytuacji gdzie znalezione zostaną jakieś małe ryski i zacznie się zabawa z odzyskiwaniem środków przez ubezpieczenie Axa.
Z tego powodu chciałem zapytać was o:
- wasze doświadczenie z firmą maggiore?
- czego bym potrzebował od tej firmy jeśli znajdą jakieś uszkodzenie a będę chciał odzyskać pieniądze od Axa?
Proszę o rady bo to mój pierwszy wynajem z tak dużym wkładem własnym i spędza mi to sen z powiek.
Z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Wrz 2019 18:02 

Rejestracja: 07 Wrz 2019
Posty: 2
Niestety nie uzyskałem odpowiedzi ale podzielę się swoim doświadczeniem.

Maggiore przy lotnisku Lamezia Terme jak najbardziej godne polecenia.
Przy oddaniu przez nas samochodu zero problemów, odbierający (pracownik, chyba właściciel) który znał mnie z imienia czym miło mnie zaskoczył, obszedł go dookoła pobieżnie sprawdzając stan samochodu. Następnie sprawdził stan paliwa i dał mi potwierdzenie na którym było zapisane że nie ma uwag a zbiornik paliwa jest pełny. Z tym potwierdzeniem nakazał mi udać się do okienka Maggiore.
Przy okienku, Pani zwolniła środki z karty i opieczętowała dokument który przyniosłem celem dodatkowego potwierdzenia.

Nie wiem skąd w internecie tak negatywne opinie jednak ja nie mogę się z nimi zgodzić i szczerze polecam Maggiore przy lotnisku Lamezia Terme. Na samochód uważaliśmy, jednak przez negatywne opinie w Internecie obawialiśmy się że zostaniemy niesłusznie obciążeni kosztami za zniszczenia których nie byliśmy "autorami".

Mam nadzieję że moja opinia pomoże komuś w dokonaniu dobrego wyboru przy wypożyczeniu samochodu we Włoszech.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group