Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2572 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 129  Następna
Autor Wiadomość
#1341 PostWysłany: 17 Sie 2018 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Tomek8888 napisał(a):
TU Europa daje większe KL za nieco mniejszą stawkę, za to w OWU ma zapis, który nie bardzo mi się podoba: Nie ponosimy odpowiedzialności, jeżeli zdarzenie ubezpieczeniowe powstało w następstwie innego zdarzenia zaistniałego w okresie 24 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy ubezpieczenia i pomiędzy tym zdarzeniem a zdarzeniem ubezpieczeniowym zachodzi bezpośredni i adekwatny związek przyczynowy.

Doradzicie coś?

Czego tu nie rozumiesz, sam sobie odpowiedziałeś dlaczego TU Europa ma większy zakres i jednocześnie jest tańsze. :lol:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1342 PostWysłany: 21 Sie 2018 22:02 

Rejestracja: 09 Wrz 2017
Posty: 1
tonny napisał(a):
Warunki ubezpieczeń zmieniają się co chwile, więc czytanie wątku nie wiele daje, większość ubezpieczeń które są opisywane albo nie istnieje albo warunki zmieniły się w znacznym stopniu. Dodatkowo większość z nich jest na krótkie wyjazdy, ma klauzule mówiące o jednorazowych wyjazdach nieprzekraczających np 180 dni planeta, bezpieczny powrót od PZU 8 tygodni itd..
Tak się składa, że pytam o specyficzne ubezpieczenie bo na długi okres. Przeczytałem wątek od listopada(starsze info moze być nieaktualne) - nie ma informacji która mnie interesuje, dlatego pytam.


Udało Ci się cos znaleźć? Szukam tego samego...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1343 PostWysłany: 21 Sie 2018 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1389
niebieski
Było w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1344 PostWysłany: 25 Sie 2018 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Potrzebuję ubezpieczenie na wypadek choroby dziecka przed wyjazdem. Czy macie jakieś sprawdzone ubezpieczenie na takie okoliczności?
Chciałbym odzyskać pieniądze za lot / hotel w przypadku, kiedy nie moglibyśmy lecieć (nadchodzi okres chorób w przedszkolach)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1345 PostWysłany: 25 Sie 2018 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@Darek M. podróż samodzielna czy z BP?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1346 PostWysłany: 25 Sie 2018 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Z rodziną, lot Ryanairem (tutaj dodatkowo jeden lot mam kupiony za voucher, więc pewnie kasa przepadnia w razie choroby).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1347 PostWysłany: 25 Sie 2018 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
https://rankomat.pl/ubezpieczenie-koszt ... -z-podrozy
https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turys ... rezygnacji
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1348 PostWysłany: 26 Sie 2018 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Właśnie widzę, że mam ubezpieczenie do nowej karty kredytowej Mastercard Platinum w PKO BP i nie ma tutaj warunku płatności tą kartą za hotel / przelot. Co więcej jest tutaj ubezpieczenie zniesienia wkładu własnego do wynajętego auta do 1000 euro. Chyba ta karta zostanie ze mną na dłużej. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1349 PostWysłany: 26 Sie 2018 14:54 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Ze strony MSZ o Indonezji:
Cytuj:
Niektóre polskie agencje ubezpieczeniowe wydają polisę, która w razie choroby obejmuje jedynie pokrywanie rachunków za usługi medyczne po powrocie do kraju, tymczasem indonezyjskie placówki medyczne wymagają natychmiastowego pokrycia kosztów leczenia. Stanowczo zaleca się dokonywanie ubezpieczeń w firmach, które mają własnych wiarygodnych przedstawicieli na terenie Indonezji i na bieżąco opłacają świadczone usługi medyczne


Mam ubezpieczenie w Planeta Młodych (HanseMerkur). W Owu nie ma klarownej informacji czy ubezpieczyciel na natychmiastowo pokrywa koszty leczenia
W OWU mam jedynie informację:
Cytuj:
W przypadku leczenia szpitalnego HanseMerkur udzieli szpitalowi gwarancji pokrycia kosztów
pobytu i leczenia, w granicach sumy ubezpieczenia.


1. Czy ktoś z osób, które były leczone za granicą może potwierdzić, że ubezpieczenie to działa właśnie wg. tego modelu tj. zgłaszasz pobyt w szpitalu, a ubezpieczyciel natychmiastowo kontaktuje się z placówką medyczną i na bieżąco pokrywa koszty leczenia?

2. Czy HanseMerkur posiada przedstawicieli w Indonezji, którzy załatwialiby sprawy związane z kosztami leczenia?
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1350 PostWysłany: 26 Sie 2018 17:32 

Rejestracja: 15 Maj 2017
Posty: 84
Loty: 43
Kilometry: 64 694
Darek M. napisał(a):
Potrzebuję ubezpieczenie na wypadek choroby dziecka przed wyjazdem. Czy macie jakieś sprawdzone ubezpieczenie na takie okoliczności?
Chciałbym odzyskać pieniądze za lot / hotel w przypadku, kiedy nie moglibyśmy lecieć (nadchodzi okres chorób w przedszkolach)


Nie wiem tylko, czy nie musisz się pospieszyć z wyborem, bo np.: multitravel AXA ma w OWU, że ubezpieczenie od rezygnacji trzeba wykupić w ciągu 3 dni od zakupu biletów/rezerwacji noclegu (piszę z głowy, wiec mam nadzieję, że się nie mylę).

Do tej pory nie musiałem uruchamiać tej opcji, więc nie wypowiem się na temat solidności w\w ubezpieczyciela.
Niedawno pytałem prywatnie jedną z osób z tego forum, która uruchamiała opcję zwroty pieniędzy za lot, gdzie kupowała i była to Elvia, aczkolwiek jeszcze nie zagłębiałem się w ich owu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1351 PostWysłany: 26 Sie 2018 19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1389
niebieski
tomczas napisał(a):
2. Czy HanseMerkur posiada przedstawicieli w Indonezji, którzy załatwialiby sprawy związane z kosztami leczenia?

Zadzwoń na assistance i zapytaj. Tak czy inaczej trochę lipa jechać daleko z tak chustkowym ubezpieczeniem (o ile nie wysyłają zgłoszeń do globalnego assistance typu Mondial, a raczej nie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1352 PostWysłany: 26 Sie 2018 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
@krist20 ja korzystałem kilka lat temu z ubezpieczenia AXA gdy zmarł mój teść, który też miał z nami lecieć. Zmarł w maju, a lot miał być pod koniec lipca. Bez żadnego problemu wypłacili kasę, musiałem tylko przesłać akt zgonu. Miałem wykupioną wersję 100% zwrotu, a można kupić też wersję 80% zwrotu. Bilety mieliśmy dla 5 osób i za wszystkie dostaliśmy zwrot.
BTW Trzeba zwrócić uwagę na niektóre wyłączenia. Gdybym wtedy miał ubezpieczenie z innych firm, to dostałabym zwrot tylko za teścia, ponieważ w większości ubezpieczeń jest warunek, że zwrot będzie tylko wtedy, gdy śmierć jednego z podróżnych lub z bliskiej rodziny nastąpi nie wcześniej niż 2 miesiące przed rozpoczęciem podróży.
Znajomy z pracy, gdy miał małe dzieci, skorzystał raz z ubezpieczenia, gdy nie mógł lecieć, bo dziecko dostało wysokiej gorączki dzień przed lotem. Miał ubezpieczenie w Europeische.
Góra
 Profil Relacje PM off
krist20 lubi ten post.
krist20 uważa post za pomocny.
 
      
#1353 PostWysłany: 29 Sie 2018 19:39 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Korzystał ktoś ostatnio z AXA Multitravel, dającego mile w M&M? Strona dalej działa tutaj: https://multitravel.axa.pl oraz tutaj: https://www.miles-and-more.com/online/myportal/mam/pl/earn/banking/offer?nodeid=1930435331&l=pl&cid=1000340 jednak wg. regulaminu trwała do końca czerwca. Orientuje się ktoś czy jest jeszcze szansa na mile w ten sposób?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1354 PostWysłany: 29 Sie 2018 19:51 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ta promocja była już kilka razy (wcześniej nawet więcej mil), więc niewykluczone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1355 PostWysłany: 29 Sie 2018 20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
@rqs w lipcu działało, bo kumpel z pracy kupował
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1356 PostWysłany: 29 Sie 2018 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 174
@rqs
też brałem w połowie lipca, mile na M&M. Podejrzewam, że póki jest pole do wpisania # to działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1357 PostWysłany: 29 Sie 2018 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
W tej chwili wyskakuje błąd: Ups! Nieprawidłowy kod promocyjny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1358 PostWysłany: 30 Sie 2018 20:52 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 972
niebieski
https://ubezpieczenia.uniqa.pl/touristS ... n=sprzedaz
Najtaniej wychodzi z uniqa i w cenie bez oplaty sa choroby przewlekłe ale weim że u agenta bylo o 100zł taniej niz online
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1359 PostWysłany: 18 Wrz 2018 22:49 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 972
niebieski
Firmy gdzie niema dopłaty za choroby przewlekłe
Uniqa
Axa
tueuropa
PKO - ubezpieczenia

Oferte dostałem od agenta na uniqa na 15% rabatu na infolini sprzedażowej 28%
Tak samo Było z axa 20% na kod 28% przez infolinie
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli lubi ten post.
 
      
#1360 PostWysłany: 30 Wrz 2018 08:33 

Rejestracja: 30 Wrz 2018
Posty: 6
Dzień dobry. Wybieram się z żoną na Cypr i prosiłbym o polecenie dobrego ubezpieczenia turystycznego (szczególnie od osób, które miały nieprzyjemność z niego korzystać). Jakie zakłady ubezpieczeń oferują natychmiastowe pokrycie kosztów leczenia? Chodzi mi o to, żeby nie płacić samemu za leczenie a później kopać się z ubezpieczycielem na faktury.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2572 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 129  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group