Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2565 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 129  Następna
Autor Wiadomość
#1261 PostWysłany: 19 Cze 2018 07:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Bezsensowny udział własny, ale może ktoś się skusi i opisze assistance.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1262 PostWysłany: 20 Cze 2018 17:12 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 201
Loty: 50
Kilometry: 56 708
niebieski
Planeta Młodych w wersji TU Gothaer, czyli wystawiana do 31 października 2017 zawierała ubezpieczenie nnw (ok - niewysokie) + oc (w wersji TDS również podczas uprawiania sportu) działające również na terenie Polski, czy jest aktualnie jakieś zbliżone cenowo równie kompleksowe rozwiązanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1263 PostWysłany: 20 Cze 2018 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Tak, Euro26 lub ISIC w zależności od wieku. Są roczne dla osób spoza limitu wiekowego w AXA, ale dużo droższe

PM mało się aktualnie opłaca ze względu na udział własny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1264 PostWysłany: 21 Cze 2018 03:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
A może zamiast szukać ubezpieczenia pokrywającego sytuacje nadzwyczajne (wątpię czy znajdziesz) zacząć od już obowiązującego prawa?

Strajk owszem wyklucza odszkodowanie, ale nie wyklucza prawa do pomocy (napoje, posiłki, zakwaterowanie), a w ramach prawa do zmiany planu podróży możesz żądać bezpłatnego przebookowania. Jeśli przewoźnik się z tego nie wywiązuje, wówczas przysługuje zwrot różnicy w cenie za nowy bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1265 PostWysłany: 21 Cze 2018 08:33 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
kolorowepaznokcie napisał(a):
Z związku z tym, iż Ryanair coraz częściej anuluje loty,
[...]
Co jest ważne, nie mogliśmy zastąpić lotu na lot innego przewoźnika, ponieważ anulowanie podróży spowodował strajk pracowników lotniska.

Skoro to był strajk pracowników lotniska i żaden samolot nie poleciał, to co tu ma do rzeczy Ryanair? To nie ich wina, więc nie wiem dlaczego to ich wywołujesz do tablicy. Ryanair miał okres bałaganu z zatrudnianiem pilotów i anulowania przez to dużej ilości lotów, ale to trwało może z miesiąc i teraz nic takiego się nie dzieje, poza pojedynczymi sytuacjami (np. strajk pracowników lotniska, który dotyka wszystkie linie).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1266 PostWysłany: 21 Cze 2018 08:46 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Ryan ma ty to do rzeczy, że nie należy do najbardziej przyjaznych linii lotniczych. Padł tu chyba tylko jako przykład. A temat i mnie interesuje. Nie wszędzie da się dolecieć klasycznymi liniami. Kiedyś, po przygodach z czekaniem kilka h na spóźnionego Ryana, zaczęłam szukać takiego ubezpieczenia. Znalazłam, przez porównywarkę, kilka ofert z odszkodowaniem za opóźniony/odwołany lot. Jednak taka opcja zawsze bardzo podnosi cenę ubezpieczenia. Jest ona zazwyczaj w najwyższej taryfie, gdzie wykupujesz też sporo naciąganych opcji ubezpieczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1267 PostWysłany: 23 Cze 2018 21:44 

Rejestracja: 10 Cze 2018
Posty: 3
ms993 napisał(a):
kolorowepaznokcie napisał(a):
Z związku z tym, iż Ryanair coraz częściej anuluje loty,
[...]
Co jest ważne, nie mogliśmy zastąpić lotu na lot innego przewoźnika, ponieważ anulowanie podróży spowodował strajk pracowników lotniska.

Skoro to był strajk pracowników lotniska i żaden samolot nie poleciał, to co tu ma do rzeczy Ryanair? To nie ich wina, więc nie wiem dlaczego to ich wywołujesz do tablicy. Ryanair miał okres bałaganu z zatrudnianiem pilotów i anulowania przez to dużej ilości lotów, ale to trwało może z miesiąc i teraz nic takiego się nie dzieje, poza pojedynczymi sytuacjami (np. strajk pracowników lotniska, który dotyka wszystkie linie).



Generalnie nie jest istoty dla mnie fakt jak nazywa się linia lotnicza,
a samo wyjście z takich sytuacji. Latam bardzo często z Niemiec,bo akurat tutaj tymczasowo mieszkam i mam porównanie.
Niestety jeśli loty są odwoływane, są to loty tanich linii lotniczych, przede wszystkim Ryanaira.
I uwierz, średnio chce mi się planować długi weekend, na który wydajesz 400e na hotel, parkingi etc,
kiedy na kilka godzin przed wylotem dostaję wiadomość o odwołaniu lotu. Tylko 1 raz zdarzyło się, że lot był anulowany
z powodu strajku, akurat było to 8 marca w dzień kobiet :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1268 PostWysłany: 24 Cze 2018 13:53 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 26
Witam. W środę lecę z rodziną do kanady i stoję przed wyborem ubezpieczenia kosztów leczenia . Fajna ofertę ma tu Europa. Ale zupełnie nie znam tego ubezpieczyciela. Czy ktoś z Was może coś o nim więcej wie? Na 4 osoby i ponad miesiąc przy sumie ubezpieczenia 700 tys zł składka niecałe 1200 zł. PZU na 500 tys 2.8 tys zł. Tylko z pzu chyba nie ma problemu w przypadku choroby a z Europą to nie wiem

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1269 PostWysłany: 24 Cze 2018 14:13 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Nie jestem fanem tego TU.
Sprawdź jeszcze np. to: https://www.axa-assistance.pl/ubezpiecz ... f3jzspq74f
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1270 PostWysłany: 24 Cze 2018 15:42 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 26
Axa jest mega droga przy chorobach przewlekłych. Składka wzrasta czterokrotnie.



Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Fasolkas, 24 Cze 2018 18:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1271 PostWysłany: 24 Cze 2018 15:47 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
W ubezpieczeniach cena nie jest czynnikiem decydującym i najważniejszym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1272 PostWysłany: 24 Cze 2018 17:32 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 26
boots napisał(a):
Nie jestem fanem tego TU.
Sprawdź jeszcze np. to: https://www.axa-assistance.pl/ubezpiecz ... f3jzspq74f
Dlaczego nie lubisz tu europa?

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
maxlodz lubi ten post.
 
      
#1273 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:26 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 26
Mieliście juz do czynienia z axa assistance przy likwidacji szkody z ubezpieczenia podróżnego za granicą? C Y rzeczywiście warto zapłacić tyle za to ubezpieczenie?

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1274 PostWysłany: 25 Cze 2018 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Ja miałem i nie warto. Nie odbierają nawet telefonów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1275 PostWysłany: 25 Cze 2018 19:42 

Rejestracja: 17 Sty 2018
Posty: 26
-- 25 Cze 2018 19:34 --

A Uniqa? miał ktoś do czynienia albo TU Europa? Muszę jutro kupić i nie wiem co robić.
A może warta?

-- 25 Cze 2018 19:42 --

Macie jakiś kod zniżkowy do axa asistance?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1276 PostWysłany: 26 Cze 2018 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Kolega asnahtful ma jakiś bliżej nieokreślony problem z AXA (lub ze sobą) i szkaluje tego ubezpieczyciela przy każdej okazji nie podając żadnych szczegółów.

Ktoś serio wierzy, że jeden z dwóch największych ubezpieczycieli na świecie i jeden z największych w Polsce może "nie odbierać telefonów"? W ogóle jak miałoby to działać, skoro mają Centrum Alarmowe 24/7, które zawsze odbiera poniżej minuty? Za takie bzdury powinna być banicja.

Ja korzystałem z AXA wiele razy, w tym w USA - nie było rewelacyjnie, ale zdecydownie poprawnie, zgodnie z polisą i uzyskałem niezbędną pokoc.

Kod jest w temacie, wystarczy przejrzeć.
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
#1277 PostWysłany: 26 Cze 2018 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Naprawdę - tel. centrum alarmowego zadziałało dopiero po godz. 8 czasu polskiego. Próbowałem wielokrotnie z kilku numerów tel. z różnych krajów.
Być może to była jednostkowy przypadek, nie wiem, ale moja ocena Axy nie może być inna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1278 PostWysłany: 08 Lip 2018 11:19 

Rejestracja: 20 Cze 2018
Posty: 3
Cześć,

planuje wyjazd do Azji na 5-6 miesięcy. Planowałem kupić ubezpieczenie Twoja Karta podróży April, ale w regulaminie doczytałem, że jest ograniczenie do 92 dni. Czy ktoś wie w jaki sposób jest to weryfikowane?
Może ma ktoś jakieś ubezpieczenie godne polecenia na tak długi okres?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1279 PostWysłany: 08 Lip 2018 12:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
A nie możesz kupić 2x 92 dni oddzielnie? To da ci mniej więcej pół roku okresu ubezpieczenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1280 PostWysłany: 08 Lip 2018 13:59 

Rejestracja: 20 Cze 2018
Posty: 3
W sumie nad tym nie pomyślałem. Zadzwonię jeszcze jutro do nich, bo nie bardzo wiem na jakiej zasadzie jest to weryfikowane tzn. 92 dni. W razie problemów zdrowotnych wymagają okazania biletu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2565 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 129  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group