Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 26 Mar 2016 20:31 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Pewnie tak, ale odpowiadałem na pytanie: może ktoś coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#82 PostWysłany: 19 Lip 2016 17:17 

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 185
niebieski
manyaky napisał(a):
Powiedz mi w jaki sposób ubezpieczyciel może "ciąć koszty"? To od lekarza zależy, jak przeprowadza hospitalizację, a nie od ubezpieczyciela, ludzie.


Pisałem Ci o porównaniu identycznego zdarzenia (uszkodzenie więzadła w kolanie w wyniku wypadku na nartach) w identycznym czasie (ja i moj przyjaciel ubiezpieczenie o identycznym koszcie ja w Allianz przez mBank a przyjaciel PZU). Jakość obsługi PZU i dbałość o klienta miałem w bezpośrednim porównaniu. PZU samo dopytywało się o to czy kolega nie potrzebuje transportu do kraju i kierowcy ktory mu nie przywiezie samochodu a Allianz lecial w kulki na kazdym kroku.

Naprawde nigdy wiecej po tych przejsciach nie wybiorę tego ubezpieczenia mBanku do spolki z Allianzem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 17 Paź 2016 21:32 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 62
Witajcie,
Również musze kupic ubezpieczenie na 14 dni do Tajlandii i zastanawiam się nad tym Wojazerem.
Przegladnelam wcześniejsze Wasze posty i chciałam się spytac czy ten Wojazer jest wiarygodny?
Czy jeśli np. będzie trzeba zaplacic za cos dajmy na to w szpitalu to oni się tym zajma?
Czy może znacie inne ubezpieczenia, które to zrobia bez dwóch zdan? Wiem, ze ile ludzi tyle doswiadczen roznych, ale na cos przecież trzeba się zdecydować.
Czy opcja z suma ubezpieczenia na 160 000 Pln, Oc 100 000, NW 50000, plus bagaż 2000 jest dobra opcja?
Niby w warunkach jest napisane, ze zaraz jak się człowiek z nimi skontaktuje to oni zajmują się formalnościami (płatnościami itp.)..ale czy tak jest w rzeczywistości?
Zakladam, ze się nie nie stanie, ale.... przezorny ubezpieczony ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 17 Paź 2016 22:22 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Niki napisał(a):
Czy może znacie inne ubezpieczenia, które to zrobia bez dwóch zdan?

Mam Planetę Młodych i nie narzekam. Sprawdziła się w Malezji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Maciej119 lubi ten post.
 
      
#85 PostWysłany: 18 Paź 2016 16:37 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 62
Mar77 napisał(a):
Niki napisał(a):
Czy może znacie inne ubezpieczenia, które to zrobia bez dwóch zdan?

Mam Planetę Młodych i nie narzekam. Sprawdziła się w Malezji.


Czyli rozumiem, ze miałeś/mialas przypadek, który potrzebowal interwencji lekarza itp.?
I wyłożyli pieniądze bez zadnych ceregieli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 18 Paź 2016 17:12 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Dokładnie kilka dni spędzonych w szpitalu. Wszystko odbyło się bezgotówkowo, nie musiałem płacić ani grosza.
Góra
 Profil Relacje PM off
scomin lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 29 Paź 2016 15:19 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 62
Kurcze, dalej jestem na etapie przegladania ubezpieczen i poki co to chyba najlepsze warunki oferuje PZU Wojazer ( w sensie, ze bezgotowkowo odbywa sie ewentualna pomoc lekarska) bo to mnie interesuje najbardziej.
Czytalam warunki Signal Iduny i w sumie tam bylo napisane, ze :
" SIGNAL IDUNA zwraca poniesione koszty leczenia (w tym ratownictwa)
i assistance wynikające z nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego
wypadku.."
Nie bylo napisane nic o tym, ze POKRYWAJA koszty, bardziej zwracaja sie w strone zwrotow.
Dzis sb, infolinia nieczynna.
Zastanawiam sie jeszcze nad ta Planeta Mlodych... mial ktos jeszcze?? Pomozcie prosze, bo musze sie na cos zdecydowac a kompletnie nie wiem na co.
Wiecie jak to jest... dobrze jest z ubezpieczeniem, poki nic sie nie dzieje.. a jak cos sie zadzieje, to wtedy czlowiek sie przekonuje co i jak.
Pozdrawiam i czekam jeszcze na jakies info od Was i spostrzezenia;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 29 Paź 2016 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
Nie kupuj wcale
Szansa ze sie przyda jest niewielka
Albo idź do brokera- to taki pan co za ciebie przeczyta ze zrozumieniem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 29 Paź 2016 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013
Posty: 67
Trochę odświeżam temat,
czy ktoś z Was jest w stanie określić jaki ubezpieczyciel rozliczy koszty leczenia np. w Tajlandii bezgotówkowo?
Ja korzystałem z Allianz i mogę potwierdzić że oni tak działają, ale w obecnej chwili są znacznie drożsi od konkurencji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 29 Paź 2016 18:18 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 62
becek napisał(a):
Nie kupuj wcale
Szansa ze sie przyda jest niewielka
Albo idź do brokera- to taki pan co za ciebie przeczyta ze zrozumieniem


Lepiej miec, niz nie miec. Taka wyznaje zasade..
Ojoj.. filozof sie znalazl, ktory zjadl wszystkie rozumy i czyta na bank ze zrozumieniem ;)
Sama sobie szperam, ale chce takiego ubezpieczyciela co zrobi to wszytsko w razie W - bezgotowkowo.. zeby nie bylo zonka na miejscu w razie czego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 13 Lis 2016 23:53 

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 73
TU Europa - dwa tygodnie w Tajlandii dla dwoch osob doroslych 79zl za pare.
Koszty leczenia, ratownictwa i transportu: 15 tys euro, stomatolog 250 euro, NNW 3 tys euro, zgubienie bagazu 300 euro.

Korzystal ktos, jakies opinie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 14 Lis 2016 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Korzystałem zanim nie znalazłem lepszej oferty. Nie wnikając w szczegóły kombinowali przy uznaniu zero-jedynkowego roszczenia. Ostatecznie po ok. miesiącu otrzymałem przelew. Bywało gorzej ;)
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
zsexdrcftcftvgy uważa post za pomocny.
 
      
#93 PostWysłany: 14 Lis 2016 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
zsexdrcftcftvgy napisał(a):
Koszty leczenia, ratownictwa i transportu: 15 tys euro

Chyba jednego zera zabrakło. :lol: Albo ta polisa to żart.
Góra
 Profil Relacje PM off
krasnal lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 14 Lis 2016 16:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Osobom nurkującym lub planującym nurkować bardzo polecam ubezpieczenia z DAN (nurkującym regularnie raczej nie trzeba ich przedstawiać, każdy wie o co chodzi). Koszty ewentualnych akcji związanych z wypadkami nurkowymi oraz komora rekompresyjna potrafią iść w tysiące EUR. Z DAN dostajemy na prawdę porządne ubezpiecznie na 365 dni pokrywające wszelkie wypadki nurkowe lub związane z nurkowaniem w jakikolwiek sposób. Do tego w pakiecie dokładamy standardowe ubezpiecznie turystyczne na okres do 60 dni w roku - w razie czego decydują daty z biletów np. lotniczych. Koszty od 59 EUR za pakiet. Można dołożyć do ubezpieczenia turystycznego nie-nurkujących członków rodziny w cenie od 10 EUR za dodatkowe 3 osoby.

https://www.daneurope.org/web/guest/sport-member
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 15 Lis 2016 13:43 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 447
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Przykładowy koszt (Warta) samego transportu do kraju "z Meksyku po wypadku na skuterze wodnym, skutkującym urazem nogi - 39 tyś. zł. W tym 37 tys. zł – koszty biletów lotniczych dla pacjenta i eskorty medycznej plus 2 tys. zł transport ambulansem w Polsce". Dodaj do tego koszty leczenia na miejscu, jakiegoś pobytu w szpitalu. PZU sugeruje dla takich wyjazdów co najmniej 40 tyś. EUR.

Za Mondial Assistance (2016):
Chiny – 74 855,99 zł – zapalenie wyrostka (hospitalizacja, operacja - laparoskopia).
Słowacja – 34 270,59 zł – problemy w czasie wspinaczki - zła pogoda, niewydolność nerek (transport śmigłowcem).
Australia – 29 387,95 zł – nawrót choroby nowotworowej, wodobrzusze (karetka, hospitalizacja, transport zwłok do kraju).
Indonezja – 17 134,25 zł – potknięcie na skałach koralowych - rozcięta stopa, złamanie śródstopia z przemieszczeniem 3 kości (hospitalizacja, operacja, transport do kraju).
Berlin – 16 805, 90 zł - nagłe zachorowanie, angina (rezygnacja 4 osób z podróży na Kubę)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 15 Lis 2016 15:19, edytowano w sumie 1 raz
Poprzedni post wyleciał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 20 Sty 2017 16:02 

Rejestracja: 20 Sty 2017
Posty: 1
Mar77 napisał(a):
Dokładnie kilka dni spędzonych w szpitalu. Wszystko odbyło się bezgotówkowo, nie musiałem płacić ani grosza.


Mar77 pamiętasz może, które towarzystwo cię ubezpieczało ? Bo w którymś momencie w PM nastąpiła zmiana towarzystw ubezpieczeniowych.

-- 20 Sty 2017 16:04 --

A przy okazji ktoś ostatnio korzystał z Planety Młodych w Azji ??? Jaki efekt ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 20 Sty 2017 18:27 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Gothaer
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 15 Paź 2017 18:39 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
Witam,
czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś towarzystwo ubezpieczeniowe z wysokimi sumami ubezpieczenia na wyjazd do Wietnamu, Kambodży i Tajlandii po przystępnej cenie? Wyjazd na miesiąc.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 15 Paź 2017 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
Mar77 napisał(a):
Gothaer
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 15 Paź 2017 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Jakie to są wysokie sumy ubezpieczenia i co to jest przystępna cena?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group