Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 01 Maj 2013 20:30 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 47
Loty: 31
Kilometry: 70 108
Spokojnie polecam każdemu kartę Planeta Młodych, dedykowana wszystkim do 33 roku życia.
Przy tej karcie ( ja mam najwyższy wariant za 110zł) koszty leczenia do 100EU pokrywasz sam i po poworcie do kraju masz 2 lata, żeby przesłac do nich wniosek o zwrócenie kosztów leczenia ( o ile takie były). Koszty leczenia powyżej 100EU oni pokrywają. Oczywiscie każdorazowo trzeba telefonicznie ich poinformowac o koniecznosci wizyty u lekarza przez centrum assistance. Oni znajdują najlepszy zakład opieki w Twojej okolicy.

Korzystałem i jestem zadowolony, zwrot kosztów leczenia otrzymałem po 10dniach.
Przeczytałem bardzo dużo ofert i jest to naprawdę najlepsza oferta porównując jakośc/cena. Wysokie koszty leczenia po, aż 65.000EU, jedyny duży minus to małe koszty ratownictwa jedynie 5.000EU. Jednak koszty leczenia na bardzo wysokim poziomie.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 25 Cze 2013 11:19 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 200
Loty: 83
Kilometry: 153 899
niebieski
A na 9 miesięcy co byście polecili?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Ania Zając uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 25 Cze 2013 11:54 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
Zobacz na: http://www.signal-iduna.pl/15-rabat-turystyka
maja jakas znizke, ogolnie w praktyce kolezanka skorzystala z ubezpieczenia (za granica, wypadek na nartach) i wyplacili w 3 tygodnie cala kase po przedstawieniu faktury.

Ogolnie rowniez biore ubezpieczenie tutaj:
https://www.youcandrive.pl/direct/forms ... terS1.seam

Bo mozna wporst wybrac,ze ubezpieczenie ma obejmowac rowniez nurkowanie (i tanio zawsze jest). Na szczescie jeszcze nie musialem skorzystac z ubezpieczenia,wiec praktycznie nie powiem Ci czy nie robia probllemow z wyplata ubezpieczenia.
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Cze 2013 11:59 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
www.europejskie.pl - chyba najtańsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 26 Cze 2013 02:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 212
SIgnal-Iduna nie jest zla.
Ja przerabialem w praktyce w grudniu 2012 w Chinag Mai polise AXA z karty Planeta Mlodych(teraz przelduzona do 39roku zycia).
Dobry kontakt, maja swoja filie w Tajlandii. 4dni w spzitalu, rahcunek na ponad 6000zl oplacili bez gadania, ja tylko za soczki z lodowki musialem zaplacic 4zl. Szpital sam wybralem, pozniej z nimi dogadywalem szczegoly. NNW jeszcze nie skladalem, ale samo KL bardzo przyzwoicie zadzialalo.
pzdr!
_________________
http://www.chiny-info.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 26 Cze 2013 17:23 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 230
Loty: 265
Kilometry: 475 844
niebieski
A Planeta Mlodych przypadkiem nie ubezpiecza w ERV? Tak gdzies wyczytalem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 26 Cze 2013 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 212
Wielce prawdopodobne ze masz racje, ja mialem 3 polisy: AXA ERV i Signal Iduna, mozliwe ze zamieszalem. Pamietam na 100% ze kontaktowalem sie z AXA i to oni bez mrugniecia pokryli 'impreze'. W takim razie Euro26 to musiala byc. Sorry za wprowadzenie w blad :oops:
pzdr
_________________
http://www.chiny-info.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 26 Cze 2013 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Allianz aktualnie ma 25% zniżki na ubezpieczenia turystyczne.

Załączniki:
alianz.jpg
alianz.jpg [ 179.51 KiB | Obejrzany 16206 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 01 Lip 2013 14:52 

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 1
Co wybrać na podróż 12-dniową po Tajlandii, Malezji i Singapurze?
Podróżni: 2 osoby dorosłe + jeden siedemnastolatek.

Dzieki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 05 Lip 2013 09:07 

Rejestracja: 06 Mar 2013
Posty: 3
Signal przedłużyła kod rabatowy do końca roku: http://www.signal-iduna.pl/15-rabat-turystyka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 14 Sie 2013 15:50 

Rejestracja: 19 Lip 2013
Posty: 9
Witam,

Jakie ubezpieczenie wziąć na półroczny wypad? Sprawdziłem sporo ofert i niestety są trochę za drogie moim zdaniem. Chciałbym aby ubezpieczyciel w razie wypadku sam pokrył koszty leczenia, ale tez żeby koszt ubezpieczenia nie wyniósł 1000pln :P

Jakieś propozycje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 20 Sie 2013 16:45 

Rejestracja: 12 Cze 2013
Posty: 9
Podłączam się do pytania. Szukam najlepszej opcji ubezpieczenia na 3 miesięczną podróż po krajach Azji Płd-wsch.
Zależy mi aby ubezpieczyciel nie miał wykluczenia chorób tropikalnych i finansował bezpośrednie koszty leczenia powyżej 100euro. Na forach zagranicznych rekomendują https://www.worldnomads.com/ gdzie świadczenia dla rezydentów z Polski świadczy ubezpieczyciel ihi Bupa Travel Claims. To co ciekawe, nie ma ograniczeń terytorialnych (z wykluczeniem USA i Polski). Niestety jest koszmarnie drogie!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 26 Wrz 2013 11:07 

Rejestracja: 26 Wrz 2013
Posty: 4
A polecacie może kartę Euro26? Bo rozważam ją do kupna zamiast ubezpieczenia podróżnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 26 Wrz 2013 22:39 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
W najblizszym czasie napisze jak z isic - mialem nieprzyjemnosc byc w Tajlandii niedawno w szpitalu, w tym tygodniu bede skladal wniosek o zwrot kosztow - zobaczymy jak szybko pojdzie - poki co nie mieli za duzych wymagan - paragon i papierek z diagnoza to wszystko o co prosili
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 01 Paź 2013 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 212
Cytuj:
A polecacie może kartę Euro26? Bo rozważam ją do kupna zamiast ubezpieczenia podróżnego.


Juz tu kiedys pisalem, ale kilka stron wczesniej. Euro26 ma polise od AXA. W grudniu 2012 wyladowalem w szpitalu.
Kontakt przez skype, pobyt w 'sanatorium' 4dni, z operacja koszt imprezy ponad 6000zl.
Szpital byl w kontakcie z AXA, ja tylko zaplacilem jakies grosze za soki z lodowki.
Co do NNW jeszcze nie skladalem papierow, ale KL zalatwili bezproblemowo i zlego slowa nie powiem, lepiej zalatwic tematu nie mogli ze swojej strony.
pzdr
_________________
http://www.chiny-info.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 01 Paź 2013 19:18 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Przy zakupie biletów w AF na etapie zakupu można dołożyć ich ubezpieczenie - najlepsze możliwe warunki i cena. Pakiet KL, NNW, OC - do 800 000 PLN za 100 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 25 Paź 2013 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 96
Loty: 72
Kilometry: 201 537
Ja osobiście polecam ubezpieczenie PZU. W czasie naszej podróży po Tajlandii i Birmie w związku z zatruciem pokarmowym i niereagowaniem organizmu na jakiekolwiek leki i gorączką prawie 40 stopni zmuszeni byliśmy do skorzystania z wizyty u lekarza. Zadzwoniliśmy na infolinię PZU przez skype (wykupiony kredyt na połączenia na tel. stacjonarne i komórkowe), wysłali po nas taksówkę z pielęgniarką, z powodu, że akurat byliśmy w miejscu, do którego prawie nie dało się dojechać i ciężko było trafić, czekaliśmy prawie 4 godziny, lecz wina leżała tylko po stronie kierowcy. Kroplówki, zastrzyki i noc w szpitalu, a na następny dzień rachunek na blisko 4000 zł pokryty w całości bezgotówkowo przez ubezpieczalnię. Ubezpieczenie na miesiąc czasu kosztowało ok. 200 zł, ale spisało się znakomicie. Przed wyjazdem rozważałem jakieś karty Euro26, czy coś w tym stylu, ale po przeczytaniu komentarzy ludzi w internecie zrezygnowałem. 100 zł różnicy przy takim wyjeździe to nie pieniądze, a na prawdę warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 29 Paź 2013 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Korzystał ktoś z ubezpieczeń w warcie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 24 Kwi 2014 11:56 

Rejestracja: 10 Gru 2013
Posty: 29
Ja wczoraj kupowałem PZU Wojażera
14 dni w Tajlandii
200 000 koszty leczenia
100 000 NNW
100 000 OC
do tego Pakiet assisstance rozszerzony + Pakiet rodzina (opłata dłuższego pobytu/przelotu towarzysza podróży)

całość wyszła 262 zł za 2 osoby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 19 Cze 2014 13:21 

Rejestracja: 12 Lut 2012
Posty: 246
Loty: 61
Kilometry: 102 896
niebieski
Wyjeżdżam do Azji na 2,5 miesiąca (Malezja, Tajlandia, Kambodża, Singapur, Tajwan, może Indonezja) i zastanawiam się nad zakupem ubezpieczenia. Posiadam wspomnianą już w tym wątku kartę kredytową Mastercard World z Alior Banku i pani na infolinii potwierdziła mi, że ubezpieczenie jest jak najbardziej aktualne. Miał ktoś już z tym ubezpieczeniem jakieś doświadczenia (jest ono dostarczane przez Mondial Assistance)? Głównie będę spędzał czas w dużych miastach, sportów ekstremalnych uprawiać nie planuję. Zastanawiam się czy wystarczy mi to ubezpieczenie czy lepiej dokupić coś jeszcze do tego.

Zastanawia mnie zapis w OWU dotyczący definicji podróży: "PODRÓŻ: podróż Za Granicą lub w Kraju, rozpoczynająca się w Okresie Ubezpieczenia, trwająca nie krócej niż 3 dni (minimum 2 noclegi) i nie dłużej niż 60 dni, pod warunkiem uprzedniego opłacenia kosztów podróży lub zakwaterowania Kartą. " --> wynikałoby z tego, że w sytuacji gdy rezerwowałem loty inną kartą, a noclegi będę pewnie opłacał gotówką dla uniknięcia różnic kursowych to ubezpieczenie w ogóle nie obowiązuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group