Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Kwi 2012 15:20 

Rejestracja: 27 Wrz 2011
Posty: 37
Ja polecam www.europejskie.pl
Dodam, że niestety zmuszony byłem korzystać z ubezpieczenia dwukrotnie - raz po wypadku na motocyklu w Malezji, drugi raz w przypadku nagłego zapalenia ucha w Chinach.
W oby przypadkach spisali się wprost genialnie.
Jest to biuro, które ma siedzibę w Niemczech i specjalizuję się w turystyce indywidualnej i grupowej- stąd nazwa może być mało znana. Ale korzystając z niemieckiego TUI czy Neckermanna na pewno otrzymasz propozycję ubezpieczenia sie w Europaische GMBH. Są bardzo mocni na rynku niemieckim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#22 PostWysłany: 03 Kwi 2012 20:51 

Rejestracja: 26 Sie 2010
Posty: 70
Hej

Ja przy każdym wyjeździe, czy to rodzinnym, czy samodzielnym , wykupuje ubezpieczenie na stronie :

www.inseco.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 03 Kwi 2012 21:02 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 225
Loty: 77
Kilometry: 325 362
niebieski
sporo kart kredytowych / debetowych ma włączone darmowe ubezpiecznie podrozne - alior, pko sa, hsbc itd. na szczescie nie musialem nigdy korzystac, ale moze ktos ma jakies doswiadczenia to z checia poslucham czy warto im ufac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 03 Kwi 2012 21:22 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
jak coś jest za darmo to podchodze do tego z dystansem bo wszyscy chwalą a tak naprawdę nie wiadomo czy można wogóle na nim polegać. Jak byłem w azji wykupiłem ubezpieczenie w Allianz - nie korzystałem z niego na szczęście, uważam jednak że to był dobry wybór do widziałem biura pośrednictwa Allianz w Kuala więc jest tam to także rozpoznawana marka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 03 Kwi 2012 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 244
a ma ktoś doświadczenia z:

http://www.isic.pl/index.php/warianty-ubezpieczen.html

jest dodatkowo międzynarodową legitymacją...
_________________
www.arleta.geoblog.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 03 Kwi 2012 22:57 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 35
Loty: 25
Kilometry: 41 965
ja obecnie posiadam ubezpieczenie SIC WORLD od SIGNAL IDUNA warunki prawie identyczne jak w karcie euro26 ponieważ jest to poprzedni ubezpieczyciel tej karty (obecnie e26 ubezpiecza axa). Ktoś wie jak jest z skutecznością tego ubezpieczenia w azji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Gru 2012 13:07 

Rejestracja: 14 Sie 2011
Posty: 27
Podbijam pytanie. Jak sprawuje się ubezpieczenie z kartą isic w Azji , dokładniej Tajlandii ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Gru 2012 20:13 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 47
Loty: 31
Kilometry: 70 108
Witam
Ponownie w temacie, zastanawiam się nad opcją Planeta młodych któa kosztuje 110zł, a dla porównania Allianz mi wyliczył 560zł za pobyt 70 dniowy, ktoś korzystał może z dobrodziejstw tej karty i może się wypowiedziec?
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 30 Gru 2012 21:20 

Rejestracja: 04 Lis 2012
Posty: 25
hey poszukuje ubezpieczenia rozszerzonego na 15dni dla osoby chorej przewlekle przy wyjezdzie do Tajlandi. Co polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 30 Gru 2012 21:35 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Co do ubezpieczenia na takie kraje to proponuję przeczytać OWU i zobaczyć czy nie ma wyłączenia na choroby tropikalne (niektórzy ubezpieczyciele takowe stosują). Ja na transkontynentalne podróże polecam ubezpieczenia PZU (bodajże Wojażer), albo Allianz. (Na Europę mam Plenetę Młodych)

Co do chorób przewlekłych to jeśli chcesz, żeby ubezpieczenie pokrywało leczenie/skutki choroby przewlekłej za granicą to marne szanse znaleźć coś takiego w wersji podstawowej (jeśli jest to mega konieczne to proponuję dogadać się z ubezpieczycielem i zmodyfikować OWU - ale o kosztuje).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 30 Gru 2012 23:08 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Tak swoją drogą to MasterCard World (np. Premium mBank) daje ubezpieczenie w cenie, no nie?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Gru 2012 23:14 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Cytuj:
Tak swoją drogą to MasterCard World (np. Premium mBank) daje ubezpieczenie w cenie, no nie?

Daje, ale pod pewnymi warunkami i w pewnym zakresie (np. może działać w pewnych środkach lokomocji/podczas pewnych czynności lub też nie).

W 99% OWU ubezpieczenie nie pokrywa leczenia/skutków chorób, które wystąpiły przed początkiem podróży lub chociażby przyczyna choroby wystąpiła przed jej rozpoczęciem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 31 Gru 2012 15:20 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 47
Loty: 31
Kilometry: 70 108
EURO26 nie uwzględnia chorób tropikalnych, co do Planety młodych to właśnie zabieram się za czytanie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 16 Sty 2013 16:42 

Rejestracja: 17 Wrz 2010
Posty: 46
Mam pytanie o ubezpieczenie ALLIANZ czy ktoś korzystał z niego w WIETNAMIE-KAMBODŻY-TAJLANDI(zachorował ktoś na malarie denge itd i niebylo problemu z ALLIANZ) chodzi mi o wykluczenie odpowiedzialności czy dobrze ten podpunkt rozumiem że jeżeli nie zabezpiecze się przed malaria np biorąc jakieś leki.To jezeli zachoruje na malarie w kambodzy to allianz nic nie zwróci pieniędzy.Według tego podpunktu powinno się być zaszczepionym na wszystkie choroby.Pisałem do nich i nie maja żadnego wykazu na jakie choroby mam sie zaszczepic i ewentualnie profilaktyka zeby pozniej zwrocili mi kase.Jednym słowem agent nie był wstanie odpowiedzieć na to pytanie niby choroby tropikalne są w cenie ubezpieczenia ale powinno sie na nie wszystkie zaszczepic

Wyłączenia odpowiedzialności

9) niepoddania się szczepieniom lub innym zabiegom prewencyjnym
koniecznym przed podróżami do tych krajów, w których są wymagane
powyższe zabiegi;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 16 Sty 2013 18:06 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
ja używam isic - ale masz wyłączone choroby tropikalne - wbrew pozorom jest to bardzo mało prawdopodobna przyczyna hospitalizacji w wymienionych w tytule krajach ;) najbardziej prawdopodobna przyczyna ewentualnej hospitalizacji to wypadek, ew pogryzienie
doświadczenia z użyciem na szczęście nie mam;) przynajmniej z isic.. wcześniej miałem PZU i w wyniku wypadku w Kambodży (metalowy pręt zranił dość mocno nogę) potrzebne było szycie, profilaktyka zakażeń, materiały opatrunkowe zmieniane przez prawie miesiąc - ciężko w takiej wilgoci rany się goją. Wszelkie poniesione koszty zostały zwrócone (poza wynajmem tuk tuka by dowieźć do lekarza - ale żadnego rachunku nie było, wiadomo), choć trochę to trwało (ok miesiąc od złożenia wniosku)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 25 Mar 2013 21:38 

Rejestracja: 20 Sty 2013
Posty: 18
jestem na etapie sprawdzania ubezpieczeń na wyjazd do Indonezji

Naprawdę trzeba czytać czytać czytać..... z ciekawostek AXA tak zachwalana ma wyłączenie w par 17 pkt 6 informuje że nie obejmuje chorób tropikalnych.... czyli jak się załapie jakies malaryczne świnstwo to dupa?

Poratujecie jakimś sensownym ubezpieczeniem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 16 Kwi 2013 15:19 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
Co uważacie, jeśli chodzi o Tajlandie, Laos, Wietnam, Kambodzę i Malezję? Planeta Mlodych za 57 zł czy ISIC za 79 zł? Tak naprawdę, to interesuje mnie głównie żeby w ogóle ubezpieczenie mieć, ponieważ będę uczestniczył niedługo w zawodach, w których wymagane jest ubezpieczenie. Zastanawiam się czy warto dopłacić te 22 zł. Wie ktoś jaka jest różnica pomiędzy tymi ubezpieczeniami? Nie bardzo orientuję się w tym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 16 Kwi 2013 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2012
Posty: 302
Weź może pod uwagę jeszcze to:
http://www.signal-iduna.pl/signal-iduna-card
_________________
Image Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 16 Kwi 2013 18:01 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
miki3475 napisał(a):
Weź może pod uwagę jeszcze to:
http://www.signal-iduna.pl/signal-iduna-card


Kusząca propozycja. Masz? Polecasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 16 Kwi 2013 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2012
Posty: 302
To znaczy kupiłem z msc temu. Mam kartę już w domu. Przeczytałem zasady (regulamin) i wyglądają jasno. Nie zauważyłem znaczących wykluczeń z regulaminu o chorobach. Wydaje się ok. Wiadomo nie masz ubezpieczenia bagażu, odwołanego lotu itd. ale jest zabezpieczenie jakby coś poważnego się faktycznie stało.

Też lecę do Azji, ale raczej wielkie miasta.
_________________
Image Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group