Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sie 2019 20:06 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 224
Świetna cena za loty z Berlina do dwóch miast Ekwadoru. Daty jak na screenach poniżej. Krótkie przesiadki w Paryżu, Amsterdamie, Panamie i Guayaquil. Najtańsze oferty wyszukuje skyscanner.se
Załącznik:
uio.JPG
uio.JPG [ 39.37 KiB | Obejrzany 3257 razy ]

Załącznik:
uio1.JPG
uio1.JPG [ 40 KiB | Obejrzany 3257 razy ]

Załącznik:
uio2.JPG
uio2.JPG [ 39.62 KiB | Obejrzany 3257 razy ]

Załącznik:
gye.JPG
gye.JPG [ 38.44 KiB | Obejrzany 3257 razy ]


Edit:
Z Hamburga można zejść poniżej 1300 zł:
Załącznik:
ham.JPG
ham.JPG [ 39.27 KiB | Obejrzany 3251 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
23 ludzi lubi ten post.
8 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 14 Sie 2019 21:09 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Kojarzy ktoś tego pośrednika? Legitny?
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Sie 2019 01:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
przecież to hit
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Sie 2019 06:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
+ 198SEK ~6% za platnosc karta

Załączniki:
RCG.SE.PNG
RCG.SE.PNG [ 13.87 KiB | Obejrzany 2973 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Sie 2019 21:30 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1170
platynowy
Ktoś się skusił? Są tixy? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Sie 2019 22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Ja sie zastanawiam - w koncu kwartał bez chargebacku to kwartał stracony :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Sie 2019 22:26 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
Bez bagażu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Sie 2019 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
po co komu bagaż, jak w KLM jest 12kg podręcznego
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 15 Sie 2019 23:55 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
Pewnie niektórym potrzebny. Piszę informacyjnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 16 Sie 2019 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Dobra, ReisecentrumGruppen kasę wzięli, tixa na razie nie wystawili, potwierdzenie na mailu jest - 3 rezerwacje osobno na (BER-PTY + GYE-BER), PTY-UIO oraz UIO-GYE. Przyszlo 15 min po zaplaceniu.

Albo wrzucę fotkę jak stoję na obu półkulach jednocześnie (i nie będzie to w Londynie :D), albo opiszę w temacie moje przygody z OTA. Dzięki i do usłyszenia :D
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
15 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 16 Sie 2019 08:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
Ja wziąłem na austriackim lastminute, etixy przyszły od razu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 17 Sie 2019 16:28 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 58
Probowal ktos przy tym nieco pomajstrowac? Moze dziala tez do innych destynacji regionu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Kwi 2020 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Maly update - ostatecznie nie poleciałem (airfrance odwolal moj przelot najpierw cdg-pty, potem cdg-uio a nastepnie poprosil o zadzwonienie na infolinię).
Bilet byl na stocku TAME, kupiony ponad pół roku wcześniej, więc przebukowanie z pomocą AF/KLM ani chargeback nie wchodziły w grę. Nie wyglądało to dobrze, ale postanowiłem poczekać, gdzyś lastminute przysyłało mi zapewnienia, że 'prosimy nie dzwonić, ogarniamy' Przyznaję, że ogarnęli, bo przysłali 3 opcje do wyboru: 110% ceny w lastminutowych travelcreditsach, albo 100% ceny w voucherze (nie wiem dokladnie jakie warunki, ale chyba dluzej wazny niz creditsy i w ciagu pół roku można i tak zamienić go na kasę) oraz 100% ceny pomniejszone o 30Euro opłaty za zamieszanie. Wybrałem opcję trzecią, dam znać kiedy kasa spłynie. Może jeszcze zarobię na różnicach kursowych.
Pozdro i sorki za podbicie tematu :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 19 Paź 2020 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Po zlozeniu chargebacku lastminute odwolal sie w jakis bzdurny sposób ostatniego dnia, przedluzając czas na rozstrzygnięcie sprawy o kolejne miesiące. Revolut automatycznie podniósł protest i termin na oddanie kasy przeniósł się na środek października. Dziś rankiem napisałem na chacie, moje pytanie przekierowano do działu chargebacków i... kasa po kilku minutach czekania. Oddane co do grosza, revolut uznał, że skoro transakcja uniewazniona, to moj stan konta nie powinien sie zmienic. Tak więc więcej już tematu nie będę odkopywał, dziękuję ludziom, którzy udzielali mi dobrych rad na forum, w PW i poza.
W końcu przy jakiej innej okazji dowiedziałbym się, że status biletu warto podglądać na japońskim Amadeusie? https://web.1a-xml.jp/eITR/WebEITR/WebEntry.aspx

W podsumowaniu warto mocno zadeklarować, że z usług lastminuta więcej nie skorzystam, ale prawda jest taka, że jeśli będę kupować lot z wysoką szansą polecenia, a oni dadzą najlepszą ofertę - pewnie się skuszę.
A odzyskane pieniądze pewnie zaniosę prędko Iberii na przechowanie, bo oferta do Ameryki Południowej w C wygląda bardzo dobrze :)

@tropikey - w istocie, przespałem troszkę to SCL, ale kupię za to EF w biznesie w listopadzie. Nie wiem jeszcze co tam będzie, ale bierę ;)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.


Ostatnio edytowany przez apadlo, 19 Paź 2020 10:34, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
micnur uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 19 Paź 2020 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Jeśli masz na myśli IB do SCL, to niestety, dziś będzie na to już chyba za późno, choć znając Twoje szczęście, to kto wie... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: solek, Sudoku oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group