Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#141 PostWysłany: 05 Lis 2017 23:33 

Loty: 44
Kilometry: 65 890
złoty
Dajcie spokój Linette i przyszła gwiazda? Wolne żarty....
Natomiast Frech ma predyspozycje, pieniadze na startowanie oby tylko głowa była odpowiednia to bedzie w 50 szybciej niz Linette w 20( w ktorej moim zdaniem nigdy sie nie znajdzie) 😀
piotrek_ lubi ten post.

#142 PostWysłany: 19 Lis 2017 13:27 
Awatar użytkownika

Loty: 140
Kilometry: 223 658
Cześć.

Czy był ktoś z was na Australian Open? Jak wrażenia warto zobaczyć? Nie jestem super fanem tej dyscypliny, ale zastanawiam się czy nie wybrać się skoro nadarza się okazja na jeden z pierwszych dni turnieju. A i jak tutaj jest z biletami? Rozumiem, że teraz mogę kupić tylko w ciemno. Drabinka będzie ustalona później więc raczej loteria jeśli chciałbym dopingować rodaka?
 Relacje PM off  

#143 PostWysłany: 02 Gru 2017 23:18 

@DenisP zdecydowanie warto wybrać się na Australian Open, jak dla mnie to najlepszy Wielki Szlem do oglądania na żywo.
Bilety kupisz bezproblemowo w kasie turnieju dzień wcześniej, najlepiej po ogłoszeniu planu gier na kolejny dzień.
Kilka słów o AO skrobnąłem w poście nr 90 w tym wątku.
 Relacje PM off
DenisP uważa post za pomocny.

#144 PostWysłany: 02 Sty 2018 21:48 

@darom a kojarzysz czy przy zakupie w kasie była doliczana kwota 2,65$ (prowizja)? Bo online jest taka oplata, a ze mam kartę w USD to chciałem kupić online, ale z drugiej strony po co tracić 2,65$...

Pytanko jeszcze: jeżeli chcę się iść na wybrane mecze na korty outside, to lepiej zaklepać sobie miejsce wcześniej czy raczej nie ma z tym problemu? Będę na AO w pierwszej dni, więc podejrzewam, że parę lepszych meczów na "dalszych" kortach się znajdzie

Swoją drogą wybiera się ktoś w tym roku na AO?
 Relacje PM off  

#145 PostWysłany: 04 Lut 2018 20:17 
Awatar użytkownika

srebrny
Polska awansowała do drugiej rundy strefy euro-afrykańskiej Pucharu Davisa. W dniach 7-8 kwietnia nasza rezprezentacja zagra przeciwko Zimbabwe :). Mecze zostaną rozegrane w Polsce.
olajaw lubi ten post.

#146 PostWysłany: 24 Mar 2018 09:23 
Awatar użytkownika

srebrny
Wspomniany powyżej mecz zostanie rezegrany w Sopocie w Hali Stulecia. Czytałem ostatnio, że od 2018 roku mecze II rundy grupy euro-afrykańskiej są rozgrywane do dwóch wygranych setów, a nie jak dotychczas do trzech.

Bilety od 15 zł.
olajaw lubi ten post.

#147 PostWysłany: 24 Mar 2018 10:44 
Awatar użytkownika

Loty: 58
Kilometry: 65 657
srebrny
Na jakiej stronie można kupić bilety?

@Edit. Ok mam, chodziło o stronę abilet.pl
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#148 PostWysłany: 22 Lip 2018 20:40 

Loty: 15
Kilometry: 12 258
platynowy
Kobiecy Challenger w Warszawie!!!

Warsaw Sports Group Open 2018 coraz bliżej! Wraz z początkiem sierpnia Warszawa znów żyć będzie tenisem za sprawą Warsaw Sports Group Open. Tym razem rozgrywki z udziałem zawodniczek z najróżniejszych stron świata odbędą się na kortach Klubu Tenisowego Warszawianka przy ul. Merliniego 2a.

Druga odsłona stołecznego turnieju ITF rozpocznie się w sobotę 4 sierpnia dwudniowym turniejem eliminacyjnym, w którym do boju staną aż 64 tenisistki. Rywalizacja w głównej drabince dla 32 zawodniczek zacznie się w poniedziałek 6 sierpnia, a zakończy meczem finałowym 12 sierpnia. Pula nagród w turnieju wynosi 25 tysięcy dolarów USD.

Pierwszą edycję turnieju WSG Open, który odbył się przed rokiem, wygrała Włoszka Martina Trevisan, która w półfinale wyeliminowała najlepszą z Polek, Katarzynę Piter. W deblu Polkom poszło jeszcze lepiej. Katarzyna Piter i Katarzyna Kawa przegrały dopiero w finale z australijsko-białoruską parą Priscilla Hon / Wiera Łapko. Zbliżający się turniej ponownie będzie okazją do obejrzenia naszych najlepszych młodych tenisistek, na czele z triumfatorką juniorskiego Wimbledonu i zawodniczką Legii Warszawa, Igą Świątek.

https://www.sportsgroup.pl/wsg-open/wsg-open-2018
 Relacje PM off  

#149 PostWysłany: 28 Maj 2019 10:31 

Czy ktoś z Was wybiera się w tym roku na Wimbledon?
Ja jadę "w ciemno" bez biletów i zarezerwowanych noclegów. Mam zamiar biwakować w osławionej kolejce po wymarzone wejściówki.
Jeżeli ktoś był na Wimbledonie to proszę o wskazówki i porady, na co zwrócić uwagę. Z góry dziękuję za informacje.
 Relacje PM off  

#150 PostWysłany: 28 Maj 2019 10:44 
Awatar użytkownika

srebrny
Byłem na Wimbledonie dwa lata temu, udało się wejść na groundy po 1h stania w kolejce. Dużo szczęścia-- zapowiadali burze, dodatkowo tego dnia nie grał Murray. Drugiego dnia też chciałem wejść, to już kolejka na jakieś 8-9h stania i stewardzi mówili, że nie dają gwarancji, że się wejdzie. Jeśli chcesz dostać bilety na centralny lub kort nr 1/2, to bez nocowania/bardzo wczesnego wstania moim zdaniem się nie obejdzie.

Ogólnie ludzie tam rozbijają namioty, śpią nie wiem ile dni z rzędu, panuje tam piknikowa atmosfera-- normalnie można pić piwko.

Jak staniesz w kolejce dostajesz karteczkę z numerem, nie można opuszczać kolejki i później się wbijać gdzieś w środek-- sprawdzają wyrywkowo.

Dużo cierpliwości i nie nastawiaj się, że się uda, jeśli przeznaczysz na to tylko 1 dzień. Jak wspominałem na początku - miałem bardzo dużo szczęścia, że stałem tylko 1h.

Załącznik:
IMG_5254.JPG
Załącznik:
IMG_5179.JPG
Załącznik:
IMG_5215.JPG
Załącznik:
IMG_5236.JPG

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
3 ludzi lubi ten post.

#151 PostWysłany: 28 Maj 2019 12:20 

Dziękuję za informację.
Planuje ustawić się w kolejce dzień wcześniej ok godz.17,zaraz po przylocie do Londynu. Mam nadzieje że uda mi się dostać bilet na któryś z głównych kortów,ale bilet na groundy też mnie usatysfakcjonuje. Czytałem o wspaniałej atmosferze panującej wśród " kolejkowiczów",a więc przeżycie i poczucie tej atmosfery będzie atrakcją, samą w sobie. Tym bardziej,że już z 10 lat nie spałem pod namiotem,tak więc będzie okazja pobiwakować.
 Relacje PM off  

#152 PostWysłany: 28 Maj 2019 12:41 
Awatar użytkownika

srebrny
Żeby nie było, na korcie nr 1 byłem tylko dlatego, że znajomy z Londynu będąc członkiem klubu tenisowego wylosował bilety i w połowie dnia musiał zawijać do domu.

@Tombak1 będąc dzień wcześniej myślę, że spokojnie na groundy wejdziesz. Mając przepustkę na groundy można też wejść na kort nr 3 (ograniczona liczba miejsc - czasem trzeba poczekać, aż ktoś wyjdzie).

#153 PostWysłany: 03 Wrz 2019 16:55 

Ktoś wie jakie są ceny na turniej WTA na Phuket w lutym?
 Relacje PM off  

[ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości