Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
(za @Zeus)

Darmowe wycieczki od THY
touristanbul-od-turkish-airlines,1144,141652

Darmowe noclegi od THY przy długich przesiadkach
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... l-service/
https://www.turkishairlines.com/en-int/ ... tm_term=pc


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1685 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 85  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 28 Sie 2019 15:23 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
No przecież pisałem, że się da :)
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#482 PostWysłany: 11 Wrz 2019 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 67
Loty: 91
Kilometry: 139 677
Nie wypowiem się na temat jakości usług tej linii, bo niestety nie udało mi się ostatecznie z nimi polecieć, ale w sumie zrobili na mnie pozytywne wrażenie, jeśli chodzi o kontakt. Moja mama jakieś 3 tygodnie przed naszym wspólnym lotem złamała nogę. Po opisaniu sytuacji i dostarczeniu wszystkich dokumentów (karta informacyjna, mój akt urodzenia) zgodzili się na zwrot kosztów/przebukowanie. Lot był kupowany przez pośrednika, więc obawiałam się, że to będzie problemem, na szczęście nie potrzebnie. Kontaktowałam się z nimi głównie przez formularz na ich stronie, zazwyczaj po 2-3 dniach była odpowiedź. Na sam koniec, już po pozytywnej dla mnie decyzji kazali stawić się osobiście w najbliższym biurze. Po kontakcie telefonicznym z biurem w Warszawie okazało się to jednak niepotrzebne, poproszono mnie o kontakt na wawcustomer@thy.com a następnie odesłanie otrzymanych wypełnionych formularzy tradycyjną pocztą. Po kilku dniach pieniądze były na koncie. Tak że z mojej strony duży plus dla Turkish Airlines :)

Jedna uwaga: z biurem w Warszawie kontaktowałam się przez nr 22 5297700 i najprawdopodobniej nie działa on w Plusie, dlaczego to sam Plus nie wiedział. Na początku myślałam, że coś z tą infolinią jest nie tak, ale ostatecznie wystarczyło zadzwonić z T-Mobile.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#483 PostWysłany: 12 Lis 2019 23:04 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 7
-- 12 Lis 2019 22:56 --

Raphael napisał(a):
@Razem
Rozwiązałem to pisząc maila ze zgodą i danymi lotów na adres wawsales@thy.com

Cześć. Mam Wykupiony bilet przez biuro Travelstart. Nastąpiła zmiana lotów i musze potwierdzić ta zmianę .podpowiedzcie jak to zrobić? Lot mam 15.11.2019. Nie wiem co robić nie chce stracic miejsc.

-- 12 Lis 2019 23:04 --

Raphael napisał(a):
@Razem
Rozwiązałem to pisząc maila ze zgodą i danymi lotów na adres wawsales@thy.com

Jak długo czekałeś na odpowiedź? za kilka dni mam lot i nie wiem co robić, ponieważ moje bilety zostały zakupione w biurze Travelstart.
W moim CheckMyTrip zmiana widnieje ale nie potrafię tego potwierdzić w Turkisch Ailline. we wrześniu wiadomość o konieczności potwierdzenia zmiany wpadła do spamu i dopiero teraz to odnalazłam. Proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#484 PostWysłany: 12 Lis 2019 23:04 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Skontaktować się z biurem podróży i/lub napisać do linii ewentualnie (chociaż oni i tak odeśla do biura podróży)

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#485 PostWysłany: 12 Lis 2019 23:14 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 7
Kontaktowałam sie już z biurem za pomocą formularza kontaktowego. Jeszcze mi nie odpowiedzieli nic.
Zmiana jest taka, że zamiast z Koszyc wylatuję z Budapesztu. Czy jeśli nie dostane odpowiedzi z biura a pojadę na odprawę z danymi mojej rezerwacji to zostanę odprawiona? wie ktoś jak to to się odbywa z tymi zmianami? Mam czekać na nowy bilet czy korzystać z tego, który biuro mi wysłało po zarezerwowaniu lotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 13 Lis 2019 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Powinnaś dostac nowy bilet. Miałem w TK w tym roku zmianę dnia przylotu i po zaakceptowaniu zmian na stronie pośrednika dostałem nowe bilety.

Zobacz czy na stronie pośrednika możesz zalogować się do swojej rezerwacji i potwierdzić zmiany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 13 Lis 2019 00:57 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 7
Dziękuje za odpowiedź. Potwierdziłam zmiany na stronie pośrednika. Czyli muszę czekać na mój nowy bilet. Mój bilet jest wykupiony dla 4 osób. Przy odprawie online muszę każdego odprawić z osobna? To pierwsza nasz podróż, obawiam się ,że coś zrobię nie tak jak trzeba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 13 Lis 2019 09:58 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 7
smieci napisał(a):
Powinnaś dostac nowy bilet. Miałem w TK w tym roku zmianę dnia przylotu i po zaakceptowaniu zmian na stronie pośrednika dostałem nowe bilety.

Zobacz czy na stronie pośrednika możesz zalogować się do swojej rezerwacji i potwierdzić zmiany.


Niestety nie otrzymałam nowego biletu. Loguję się do swojej rezerwacji ale zmiana jest narzucona przez linie lotnicze a biuro mi nie odpisuje. Nie potwierdziłam jej w szybkim czasie a teraz mam 2 dni do podróży i nie wiem jak to załatwić.
Jak robie to przez strone TK to wyskakuję mi taki komunikat
Error
No flights could be found which fit your selected criteria. Please change your fare class and try again.

Czy jeśli pierwszy lot jest z Budapesztu a nie z Koszyc( tak zmieniły mi TK) to mam załatwiać wszystko na lotnisku w Budapeszcie> ( czy tu mam dzwonić by potwierdzić nasz bilet?) ?????
Czy jeśli nie uda mi sie dostać z biura Travelstart nowego biletu ( nadal w swojej rezerwacji widnieje jako lot z Koszyc) I wydrukuje ten z Koszyc i t tym przyjadę na odprawę to zostanę odprawiona????
Czy w Warszawie jest szansa na otrzymanie jakiejś sensownej informacji???
Czy to da się załatwić bezpośrednio na lotnisku w Budapeszcie przed wylotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#489 PostWysłany: 13 Lis 2019 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Zadzwoń do biura TK w Warszawie. Myślę, że jak powiesz o co chodzi to na pewno otrzymasz pomoc i informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#490 PostWysłany: 13 Lis 2019 10:31 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 7
Zadzwoniłam :) dodzwoniłam się :) bilet jest :) wszystko sie zgadza :)
Dziękuje za szybkie reakcje i wszystkie rady. Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
smieci uważa post za pomocny.
 
      
#491 PostWysłany: 14 Lis 2019 01:19 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 7
Mam przesiadkę w Istambule i czas oczekiwania na kolejny lot około 8godzin. Ta przerwa będzie trwała od 13.25 do 21.40
Jak wykorzystujecie tak długi wolny czas w tym miejscu? Czy warto wyruszyć cos zobaczyć/ zwiedzić ? Jeśli tak, to co polecacie? Będziemy tam w cztery osoby. Wszyscy po raz pierwszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 14 Lis 2019 11:18 

Rejestracja: 12 Lis 2019
Posty: 7
Czy po zrobieniu odprawy internetowej dostanę jakieś potwierdzenie do wydruku? zaakceptowało mi odprawę ale nie przyszło, żadne potwierdzenie. Czy to tak zawsze jest?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 06 Gru 2019 00:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
Zmiany od 6 grudnia 2019 r. w zakresie alko na pokładach [TK]

Turkish Airlines Slowly Going Dry?
https://loyaltylobby.com/2019/12/05/tur ... going-dry/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 10 Gru 2019 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
Hej,
Mam problem z rezerwacją. Kupiłem bilety z KBP-CMB z promo. Pozmieniali mi wszystkie loty (kosmetyka 15-30 minut). Dostałem email żeby zatwierdzić zmiany na stronie Turkisha bądź wybrać inne dogodne połączenie. Niestety nie da rady tego zrobić- wywala błąd. Od tygodnia dzwonię na Polską infolinie 225297700- bezskutecznie nikt nie odbiera. Zaraz napiszę do nich email. Może ktoś przerabiał czy da się zmienić lotnisko wylotu- chciałbym na WAW (UIA anulowała mi bilety do Kijowa). Jak myślicie???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#495 PostWysłany: 10 Gru 2019 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Mi lotniska wylotu zmienić nie chcieli mimo zmiany dnia lotu. Nie było za to problemu ze zmianą lotu na jeszcze inny dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off
brzuh uważa post za pomocny.
 
      
#496 PostWysłany: 10 Gru 2019 17:14 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
W przypadku zmiany o min. 15 minut TK daje możliwość zmiany daty +- 2 tygodnie lub anulowania biletów bez dodatkowych kosztów.
Zmiana trasy (miejsca docelowego) nie wchodzi w grę.
Góra
 Profil Relacje PM off
brzuh uważa post za pomocny.
 
      
#497 PostWysłany: 11 Gru 2019 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
marek2011 napisał(a):
W przypadku zmiany o min. 15 minut TK daje możliwość zmiany daty +- 2 tygodnie lub anulowania biletów bez dodatkowych kosztów.
Zmiana trasy (miejsca docelowego) nie wchodzi w grę.


Mimo zmian w rezerwacji, infolinia w Warszawie nie chce przesunąć mi powrotu o 1 dzień- odpisali na email, że się nie należy. A czytając forum widzę, że da rade zmienić. Zastanawiam się czy pisać na infolinię do Turcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#498 PostWysłany: 11 Gru 2019 15:44 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Nie pisać, tylko dzwonić. Numer polski i łączy z ich obsługą. Tam powinni zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off
brzuh lubi ten post.
 
      
#499 PostWysłany: 18 Gru 2019 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Pytanie o rezerwację miejsc w TK.
Wiem, że można rezerwować 90 dni przed lotem, więc chciałem to zrobić.

1. Najpierw przez ich stronkę, ale w "Manage Booking" wywala bład: "Due to a technical error the e-ticket cannot be shown". Niemiecka wersja strony podobnie.
2. Później napisałem przez facebook'a prośbę i na jednym locie (z dwóch) zarezerwowali mi niby miejsca, ale korespondencja jest tak chaotyczna i "wschodnia", ze równie dobrze by mi mogli napisać, że lecę Air Force One.
Drugiego lotu nie chcieli obsłużyć (zarezerwować w nim miejsca), bo nie mogą podać jaki dokładnie typ samolotu będzie. Wg Amadeusza A330-200 (są 4ry wersje kabiny), ale wg flighradara teraz lata A321. Oni nie wiedzą co będzie. Dowiedzą się niby 24h przed lotem.
3. Główna infolinia (angielska) tel. 225048544- trudno się dogadać. Sprzeczne informacje.
4. Warszawska infolinia tel. 225297700 odsyła na stronę lub ew. pisać maila.

Pytanie nr 1: macie jakiś lepszy sposób na rezerwację miejsc?
Najpierw chcę się dowiedzieć jaki konkretnie typ samolotu leci na drugim locie + konfiguracja kabiny, a później wybiorę miejsca. Na angielskiej infolinii mówią, że mają w systemie klasę ekonomiczną od 9 rzędu, a wg seatguru nie ma A330-200 z ekonomiczną zaczynającą się od tego rzędu.

Pytanie nr 2:
Na pierwszym locie niby przez facebook'a zarezerwowałem sobie miejsca z extra legroom (bez opłaty). Rząd 23 w B777. Poszło za gładko.
Jak dzwoniłem na angielską infolinię to potwierdzili te miejsca na pierwszym locie, ale rozmawiając o podobnych miejscach na kolejnym locie to twierdzili ze takie miejsca sa "extra chargeable". Czy zatem przy odprawie skasują mnie za miejsca z extra legroom na pierwszym locie rezerwowane przez face'a? Oczywiście w korespondencji nie było mowy o żadnych opłatach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#500 PostWysłany: 31 Gru 2019 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lip 2015
Posty: 78
Loty: 219
Kilometry: 383 719
Jak wygląda sytuacja z layover-em i pokojem za free, jeśli w Stambule mam ponad 12h oczekiwania, a dolecieć można później polskim LOT-em, czy biorą pod uwagę to, że LOT-owski jest alternatywny ? Turkish Airlines nie lata później. Cały bilet do Panamy mam Turkish Airlines.

Na stronie znalazłem taki wpis:

Cytuj:
If there are alternative flights with shorter waiting times available, unfortunately we’re unable to provide this service.
_________________
https://niedzwiedzik.pl/
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1685 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 85  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group